Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Recenze [SIMULÁTOR] PhiGolf - nejlevnější domácí simulátor?

Ja bych se u toho treninku bal toho co pise @requo, tedy spatnych navyku.

Kazdopadne muzu potvrdit, ze mi docela sedi yardage... vyjimka je drive, kde vetsinou jsem obcas o cca 20m lepsi. To si ale vysvetluji tim, ze hra vam vlastne vzdy dodasi presne trefeny sweetspot. Nicmene velmi casto jsem na svych i na drivu.

Putt uz jsem si zvykl... vadi mi spise hra s treningovou holi. Je to takove divne. Ale da se.

WGT jsem zkousel chvilku.. je to velmi velmi tezke... nevim, zda clovek hraje proti beznym WGT. Pokud ano, pak je clovek v riti :D

@Tomáš Kloud mozna bychom si mohli zkusit dat online duel :)
A terazky mi povedztě, Honza, čo vy si predstaujetě pod takým "vetsinou jsem obcas"? :D
 
Ja bych se u toho treninku bal toho co pise @requo, tedy spatnych navyku.

Kazdopadne muzu potvrdit, ze mi docela sedi yardage... vyjimka je drive, kde vetsinou jsem obcas o cca 20m lepsi. To si ale vysvetluji tim, ze hra vam vlastne vzdy dodasi presne trefeny sweetspot. Nicmene velmi casto jsem na svych i na drivu.

Putt uz jsem si zvykl... vadi mi spise hra s treningovou holi. Je to takove divne. Ale da se.

WGT jsem zkousel chvilku.. je to velmi velmi tezke... nevim, zda clovek hraje proti beznym WGT. Pokud ano, pak je clovek v riti :D

@Tomáš Kloud mozna bychom si mohli zkusit dat online duel :)
WGT hraješ pouze proti jinym uzivatelum PhiGolfu (nebo skytracku?).
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
WGT hraješ pouze proti jinym uzivatelum PhiGolfu (nebo skytracku?).
Tak to jsem nevedel... a kolik jich tam je?
Obecne premyslim, kolik toho vlastne udelali :)

A terazky mi povedztě, Honza, čo vy si predstaujetě pod takým "vetsinou jsem obcas"? :D
To je preci naprosto mozna trosku nejsem si jist, ale jasne, ne? Cilem bylo rici, ze jsem zpravidla delsi a nekdy az o 20m nez je maximum. Uznavam, ze ta formulace nebyla naprosto exaktni. :D
Dalsi duvod, proc by mel @requo opet povolit zpetnou editaci prispevku... clovek je tu pak za hnupa :D
 
https://www.phigolfwgt.com/

Ahoj všem mozna to tu jiz někde je. Ale docela mne to zaujalo a na to domácí blbnuti by to asi slo. S dopravou mam cenu necelých 800 Kč ale otazka je spise ohledně cla a dph. Nemate nekdo tuseni jak je to teď se clem a dph? Aby se pak nedoplacel nejakej randal.
 
https://www.phigolfwgt.com/

Ahoj všem mozna to tu jiz někde je. Ale docela mne to zaujalo a na to domácí blbnuti by to asi slo. S dopravou mam cenu necelých 800 Kč ale otazka je spise ohledně cla a dph. Nemate nekdo tuseni jak je to teď se clem a dph? Aby se pak nedoplacel nejakej randal.
Clo nebude žádná řacha, to bývá v řádu jednotky procent. Ale poplatek za proclení (cca 200,- a více) a DPH 21%
 
Tak nevim jestli koupit nebo ne. A nebo ze bych si to také nejdříve zapujcil od @requo ?
 
Na amazonu i ebay vidim cenu kolem 6000. Na instagramu na me nedavno vyskocila reklama na podobnou stranku s dobrou cenou ale v recenzich lide psali ze je to fake tak bacha.
 
Tak nevim jestli koupit nebo ne. A nebo ze bych si to také nejdříve zapujcil od @requo ?

Bohužel nemůžu už sloužit, válelo se u mě zbytečně, tak šlo do světa.
 
Upraveno:
nový update :) a příležitost si koupit phigolf za sníženou cenu
respektivě zatím není spuštěná kampan, ale je dobré být připraven


Rozdíl oproti současné verzi je Design (barva) a rozdílná váha cvičné hole.
Co ale bude zajímavé, tak od září plánují i propojení s E6 ! což by mohla být pecka.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Co ale bude zajímavé, tak od září plánují i propojení s E6 ! což by mohla být pecka.
Vzhledem k tomu, že licence E6 je pro ostatní "vstupní zařízení" pro našince poměrně vysoká (min 300USD/rok), tak bych moc o "pecce" nemluvil.
A že by E6 udělala nějakou extra cenu, tak tomu nevěřím.
Leda by to bylo obdobné jako u Mevo+, kdy je k dispozici E6 Connect v ceně zařízení (ale pouze pro iOS).
Jenže Mevo+ stojí 2000USD.
 
Tak hlasim, ze propojeni s E6 je jiz k dispozici a zatim je zde k dispozici zdarma licence s jednim hristem.
Neni nezajimave, ze HW se hlasi jako Trugolf… tady to vypada, ze trugolf mini muze byt phigolf HW, ale who knows.

Pokud chcete lepsi predplatne, pak je k dispozici licence za 10 USD mesicne nebo 95 USD rocne za plny package s 40+ hristi. Vice zde: https://phigolf.store/pages/e6-connect

3E029100-A0B1-4550-BFE7-73814CC1CDF8.png
A2D42A02-B159-4003-8A1C-23441F34927C.png
7616F226-2080-4BED-8189-812ECE41535A.png
 
Tak jeste male srovnani Phi s Phi app vs E6 connect app… oboje ma neco do sebe a nelze rici, ze by E6 na iOS vypadalo o deset levelu vyse.

Pro srovnani dva snimky hrist nize. Nasleduje par postrehu, co se mi na E6 libi/nelibi:
- Lze vybirat individualni jamky (phi toto neumi)
- Obecne vice nastaveni, byt mi chybi treba moznost vypnout hlaseni metru, coz mi prijde dost otravne
- E6 je komplet cesky, vcetne zvuku
- E6 mi pridava naopak nenormalni metry… Phi mi mnohem vice sedi ohledne vzdalenosti. Skoda, ze proste nejde nastavit driver distance.
- Putting jsem celkem zvladal, trosku mozna skoda, ze E6 rovnou dava napovedu kudy puttovat… mozna lze nastavit
- Chybi zvuk odpalu!!! :D … ono je to asi jasne, neb E6 predpoklada, ze mlatite do mice a tedy nepotrebujete tento zvuk fakovat, ale Phi vam udela zvuk odpalu. Je to hloupost, ale hrozne to chybi… protoze je to uplne neme. :)
- Moznost pridat AI protihrace je prima. Toto je vec, co single player hru dost zpestri. Byt uroven Mr. Trash je fakt vtipna, protoze to je nekdo, kdo hraje snad hur nez ja v realu a docela “zdrzuje”. :)

Kazdopadne zajimavy vyvoj… s jednim sensorem uz ted mame k dispozici 3 velke appky. Not bad. Uvidime jak dal.

32FC7FAA-CD82-47BF-9AED-1157B1682C5E.png
A84A5637-0F98-4EE7-8D01-26FF28C96EA9.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom