Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Severský výlet

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Minulý víkend jsem se vydal k severním sousedům..... a ještě dál.

1.DEN
Krátká odpolední zastávka u Berlína na hřišti MAHLOW #214
Krátké, úzké hřiště, par 31, žadný pětipar :(
Nic extra, hřiště vyschlé, greeny pomalé, ale celistvé a hezké.
Asi největší nadšení ze hřiště byla vzlétající letadla hned u hřiště :D

2.DEN
Ranní přejezd trajektem z Rostocku do Dánského Gedseru.
Mé první severské hřiště. Dánsky MØN #215
Docela nudné a jednolité hřiště. Jamky sem tam, občas voda, občas out. Nedokážu nic určit jako nejlepší.
Druhá devítka trošku kopcovitější, alespoň nějaká změna. Typický severský vítr dal docela zabrat.

3.DEN
Původní plán hřiště Dragor u Kodaňského letiště byl zrušen. A nahrazen mnohem lepším.
Po přemluvení rodiny, že to co chci já, chtějí taky, se tak stalo.
Přejezd Oeresundského mostu do Malmö, do Švédska.
Krátká, cca 7 hodinová návšteva Švédska stačila na jednu hru :)
FALSTERBO #216, krásný links skotského typu, hluboké bunkry, nízko sekané plochy, ale velmi vysoké roughy kolem.
Do hřiště bylo zasazeno pár nových vodních překážek, které mi moc do linksu nesedí.
Opět velmi velmi silný vítr, není se čemu divit, hřiště je celé podel moře. :)
Nejlepší hřiště z celého výletu a výborná linksová zkušnost. Btw. v bunkru jsem byl jen jendou a byl z toho par :D
FullSizeRender 6.jpg


4.DEN
Další z šílených dnů :D
THÜRK #217, devítka uprostřed ničeho. Par 34, lesnaté kopcovité hřiště.
Ráno jak jinak, než za silného větru, zima, občas déšť.
WALDSHAGEN #218 Po příjezdu byl na recepci popsaný papír, rozmněl jsem pouze slovům heute a vertikutiren, už to stačilo :( (dnes a přořezávání) Naštestí/Naneštěstí se jim rozbila mašina a měli zatím jen 1. a 2. green :) :D
Zahrál jsem si své životní kolo. Eagle na 11. jamce mne dostal už na -5!! Birdie na 14 na -6. Ale i zaváhání přislo, hned na 15, netrefil jsem green ze 106 metrů a pak nedal dvoumetrák do paru, první bogie. A druhé hned na 16. :( Nakonec celkem -4 :)
FullSizeRender 7.jpg

REINFELD #219 Hřiště placka, pár vodních překážek, půl metrové roughy.
Poprvé jsem se setkal s krabičkou důvěry. Klubovna zavřená, fee dáte do připravené očíslované obálky, kterou poté vhodíte do schránky.
Úplně nepochopitelná jamka č.3 204m dlouhý levý dogleg přes stromy. Green velmi těžko dosažitelný, ale pozor, par3!! :(
Krásné zakončení výletu :)
 
Upraveno moderátorem:
To je parádní článek. Jak to tam maji s greenama, preci jen, zima jeste delsi, nez u nas...
 
To je parádní článek. Jak to tam maji s greenama, preci jen, zima jeste delsi, nez u nas...
Vsechny greeny celeho vyletu super, na severu uplne bez chyby :) Tam rikali, ze moc snehu nemaji, more to otepluje, hraji celou zimu :)
 
Pekny clanek. Muzu se zeptat na cenu fee? Orientacne. Treba v porovnani s nasima hristema.... A kvalita teda asi ruznoroda, jak jsi psal...
 
Pekny clanek. Muzu se zeptat na cenu fee? Orientacne. Treba v porovnani s nasima hristema.... A kvalita teda asi ruznoroda, jak jsi psal...
celkove lepsi prumer, nekde jeste lepsi
Mahlow 20e celodenni
Mon 350DKK (1300kc) 18jamek
Falsterbo 600SEK (1650kc) 18jamek, ale ja to mel za 275SEK do 22let :) v sezone stoji 1200SEK, to vis, 107 let stare hriste :)
Thürk 25e 9jamek
Waldshagen 50e 18jamek
Reinfeld 20e 9jamek
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom