Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sever Moravy v Létě - dotaz

Sauron

Mazák fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Dostávám se do věku, kdy se mi oproti práci trochu prioritizuje rodina a volný čas a tedy i golf. Asi budu pořádat pro pár přátel nějaký trip po vlastech českých.

Z prvotního průzkumu mých mělnických, brandýsko-staroboleslavských a pražských přátel vypadlo, že je láká severní Morava, protože se tam normálně nedostaneme.

Byl jsem tam naposledy v roce 2014, kdy Ostravice měla balíček Stay a play Ostravice & Čeladná, takže za 5.400,-- jsem hráli obě Čeladné a jednu Ostravici - dal sjem dohromady tři pěkné flighty.

To asi letos nepřekonám, ale víte někdo o podobných balíčcích, popřípadě máte někdo tip na výlet na severní Moravu – parametry 2 – 3 flighty, 3-4 hry a ubytování?

Četl jsem Jerryho plány z roku 2020, ale jedu s lidma, který 2x 18 denně nebudou chtít hrát.

In eventum chtěl by někdo jet - termín ještě není, ale asi začátek července s využitím svatých, nebo o týden postěji protáhnout víkend do pondělí, úterý - bývá víc volno.
 
Byl jsem na severní Moravě v roce 2019 a 2020. Na tamější hřiště vychází asi nejlépe vouchery 1fee2hráči od časopisu Golf (https://www.golfinfo.cz/1fee2hraci/seznam-hrist-akceptujicich-voucher-12). Vouchery platí na hřiště Čeladná Old Course, Čeladná New Course, Ostravice, Ropice, Šilheřovice, Kravaře, většinou ve všední dny. Ubytování jsme měli v penzionu Planiska ve Frenštátu pod Radhoštěm (cca 15 minut autem od Čeladné a Ostravice). Pokoje pěkné, součástí je i dobrá restaurace (https://www.penzionplaniska.cz/).
 
@Sauron ten balíček má Ostravice pořád, ale cenu u něj nevidím.
Jinak letos se chystám sever Moravy vyplenit taky, takže jakékoliv tipy vítány😉
 
Kluci mám to sice dál, ale když hodíte termín tak to snad dám i když jen jednou, mi starci musíme pomalu.
 
Severomoravský golfový (a částečně i cyklo) trip jsem absolvoval loni v červnu. Ubytování jsem měl v Kravařích u hřiště a zámku (https://www.golfkravare.cz/), pokoje běžný standart, restaurace vynikající, cena solidní.....můžu jen doporučit:up:. Za 9 dní jsem odehrál Kravaře, Šilhéřovice, Ropici, Lipiny, Ostravici a Čeladnou-Old.....zbytek dní kolo. Všechna výše zmíněná hřiště jsou od Kravař v dojezdové vzdálenosti do 50 minut:)
 
Dostávám se do věku, kdy se mi oproti práci trochu prioritizuje rodina a volný čas a tedy i golf. Asi budu pořádat pro pár přátel nějaký trip po vlastech českých.

Z prvotního průzkumu mých mělnických, brandýsko-staroboleslavských a pražských přátel vypadlo, že je láká severní Morava, protože se tam normálně nedostaneme.

Byl jsem tam naposledy v roce 2014, kdy Ostravice měla balíček Stay a play Ostravice & Čeladná, takže za 5.400,-- jsem hráli obě Čeladné a jednu Ostravici - dal sjem dohromady tři pěkné flighty.

To asi letos nepřekonám, ale víte někdo o podobných balíčcích, popřípadě máte někdo tip na výlet na severní Moravu – parametry 2 – 3 flighty, 3-4 hry a ubytování?

Četl jsem Jerryho plány z roku 2020, ale jedu s lidma, který 2x 18 denně nebudou chtít hrát.

In eventum chtěl by někdo jet - termín ještě není, ale asi začátek července s využitím svatých, nebo o týden postěji protáhnout víkend do pondělí, úterý - bývá víc volno.
Letos zatím nic v plánu nemám, a sever Moravy mi taky chybí. Ženský byste do party taky přibrali? Ptám se pro kamarádku 😜
 
Bohužel nějaký balíček pro více hřišť dostupný není. Jen kombinace Ostravice+Čeladná. Jak tady bylo zmíněno, tak bych využil 1fee2hráči. Pondělí a úterý Čeladná, středa Kravaře a čtvrtek odpoledne Ostravice. Šilheřovice mají většinou nějaké dopolední časy levnější i v pátek.
 
V minulém roce jsem se nemohl přidat k výletníkům tady k nám na sever. Což mne velice mrzelo.
Letos se rád přidám pokud práce, žena a koleno....nebude proti.
Z Havířova to mám všude stejně daleko.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom