Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Se školou na golf

I když jako "my, Martin Kopčák", tak pořád s tvrdým Martine :up::D

To musí bolet, pořád...
 
Tento týden frčím indoorgolf v ZŠ Blovice a ZŠ Spálené Poříčí. Za dva dny mám na kontě 394 s golfem seznámených dětí!
 

Přílohy

  • 3C05DADB-A5E8-4874-BC71-A4D940AA68E0.jpeg
    3C05DADB-A5E8-4874-BC71-A4D940AA68E0.jpeg
    127,5 KB · Zobrazení: 439
  • C7A67AEB-1391-4572-BCE0-DBD52FB70885.jpeg
    C7A67AEB-1391-4572-BCE0-DBD52FB70885.jpeg
    124,3 KB · Zobrazení: 343
  • 3121C51E-E047-418F-AE6C-40AE810C3CB5.jpeg
    3121C51E-E047-418F-AE6C-40AE810C3CB5.jpeg
    125,3 KB · Zobrazení: 394
  • D78F5674-3E14-4086-AFCD-88E44FE6DEB1.jpeg
    D78F5674-3E14-4086-AFCD-88E44FE6DEB1.jpeg
    114,1 KB · Zobrazení: 331
  • E395CB7E-5848-4CE5-8BA0-C73BEF6579CE.jpeg
    E395CB7E-5848-4CE5-8BA0-C73BEF6579CE.jpeg
    136 KB · Zobrazení: 343
Upraveno moderátorem:
Jak na to reagují pedagogové? Předpokládám, že jsou golfem naprosto neposkvrněni? Berou to jako příležitost pro něco nového, nebo spíše děcka předají a odběhnout si na sváču?
 
Jak na to reagují pedagogové? Předpokládám, že jsou golfem naprosto neposkvrněni? Berou to jako příležitost pro něco nového, nebo spíše děcka předají a odběhnout si na sváču?

V podstate tak 50:50, coz lze snad povazovat za uspech. Bohuzel sanci naucit se neco noveho vyuzije velmi male mnozstvi, zaroven ale uplna ignorace je taky spis vyjimecna. Kdyz by byl cas a penize nato byt v te skole kazdy tyden jeden den po cely rok, golfu by to obrovsky pomohlo.
 
Hmm to poridim do firmy, na korporatni akce idealní

Bohuzel jsem zatim neobjevil dospelou velikost. Do hotelu na akce pro korporaty by to bylo supr...
 
@mkopcak jestli se toho chytí jen 5% dětí který ti takhle za rok projdou rukama, už zacni stavět hřiště, ať je kde hrát:)
 
@mkopcak jestli se toho chytí jen 5% dětí který ti takhle za rok projdou rukama, už zacni stavět hřiště, ať je kde hrát:)

Myslim ze 1% za 20 let bude uspech
 
Historka, která mne dnes chytla za srdce a potvrdila, že to co děláme, má velký smysl...

Od pondělí trávím každý den v ZŠ Blovice a ZŠ Poříčí a seznamuji děti s indoor variantou golfu. Dnes ke mne přišel pedagog z Poříčí, zda jsem byl v minulých dnech i v Blovicích? Po mé kladné odpovědi mne informoval, že když včera odpoledne přišel domů, našel svoje dva kluky (žáky ZŠ Blovice), jak šmrdlají florbalovými hokejkami po chodníku před domem. Po dotazu proč nehrají jako vždy za barákem na branky, se mu dostalo odpovědi, že dnes nehrají florbal, ale GOLF, protože ho měli na těláku a bylo to hrozně super!
 
Historka, která mne dnes chytla za srdce a potvrdila, že to co děláme, má velký smysl...

Od pondělí trávím každý den v ZŠ Blovice a ZŠ Poříčí a seznamuji děti s indoor variantou golfu. Dnes ke mne přišel pedagog z Poříčí, zda jsem byl v minulých dnech i v Blovicích? Po mé kladné odpovědi mne informoval, že když včera odpoledne přišel domů, našel svoje dva kluky (žáky ZŠ Blovice), jak šmrdlají florbalovými hokejkami po chodníku před domem. Po dotazu proč nehrají jako vždy za barákem na branky, se mu dostalo odpovědi, že dnes nehrají florbal, ale GOLF, protože ho měli na těláku a bylo to hrozně super!
Děláš to skvěle! Kdyby nic jiného - děcka a i ti učitelé uvidí, že to je prostě taky sport a divila bych se, kdyby se někdo nechytil. Florbal jsme před pár lety vůbec neznali a teď ho mrskají v každé škole řekla bych. Proč ne i nějakou variantu golfu?
 
Bohuzel jsem zatim neobjevil dospelou velikost. Do hotelu na akce pro korporaty by to bylo supr...
Snag má dospělácký hole.... stačí se zeptat na itecu
 
@Sauron a @Jakub Guth - slepá a zžíravá závist, já to chápu. Ale kdybyste chtěli, poprosím Káju, aby vám udělala 2. a 3. místo...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom