Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Se školou na golf

To vis ze bavi. Nejvetsi radost a zapal maj samozrejme ty nejmensi, skolky a 1. stupen. Tem ale zase nic moc nerika ta teorie. Pak je dost jalovej vek kolem 15ti, kde hodne zalezi na zapalu ucitele (uz jsme meli jednoho co hned na zacatku rek, ze to hrat nebude a bylo hotovo). No a u tech jedte starsich uz je to jak s dospelejma, takze taky pohoda...
 
To vis ze bavi. Nejvetsi radost a zapal maj samozrejme ty nejmensi, skolky a 1. stupen. Tem ale zase nic moc nerika ta teorie. Pak je dost jalovej vek kolem 15ti, kde hodne zalezi na zapalu ucitele (uz jsme meli jednoho co hned na zacatku rek, ze to hrat nebude a bylo hotovo). No a u tech jedte starsich uz je to jak s dospelejma, takze taky pohoda...

Jo, práce s dětmi, pokud jsou nadšené, je asi povzbuzující, předpokládám, že ty si na pomalé greeny, křivé rohožky nestěžují. Neuvažovalo se v tomto projektu i o něčem takovém, alespoň pro školy v okolí, pravidelné hodině - dvouhodině golfu, nebo nějaká zš liga?
 
Jo, práce s dětmi, pokud jsou nadšené, je asi povzbuzující, předpokládám, že ty si na pomalé greeny, křivé rohožky nestěžují. Neuvažovalo se v tomto projektu i o něčem takovém, alespoň pro školy v okolí, pravidelné hodině - dvouhodině golfu, nebo nějaká zš liga?

To jsou právě postupné kroky toho projektu. Získat si podporu škol a včlenit golf do jejich pravidelných aktivit. Ať už formou osnov, kroužků, indoorů, dojíždění na hřiště na pravidelné tréninky. Jsou tu i prostředky pro výuku učitelů, aby sami mohli děti trénovat.

Letos se uskutečnil první celostátní meziškolní souboj ve snaggolfu a pokud vše půjde dle plánu, měla by vzniknout školní liga golflu. Něco na bází McDonald Cupu ve fotbale či něco takového.
 
To jsou právě postupné kroky toho projektu. Získat si podporu škol a včlenit golf do jejich pravidelných aktivit. Ať už formou osnov, kroužků, indoorů, dojíždění na hřiště na pravidelné tréninky. Jsou tu i prostředky pro výuku učitelů, aby sami mohli děti trénovat.

Letos se uskutečnil první celostátní meziškolní souboj ve snaggolfu a pokud vše půjde dle plánu, měla by vzniknout školní liga golflu. Něco na bází McDonald Cupu ve fotbale či něco takového.

O snag golfu jsem zatím neslyšel, ale dle článku http://www.golf.cz/novinky/je-snag-golf/ to vypadá dobře, byť trochu cirkusově. :) To s tím tréninkem učitelů je dobr nápad, existují u někde při školách takhle golfové kroužky v rámci školy?
 
Snag je opravdu super vec. Cirkusove to neni vubec, je to urcene pro uplne nejmensi deti.
http://www.snagonline.cz

Vida, to bych mohl koupit k nám na zahradu místo ruských kuželek. :) Akorát poslední novinka v roce 2015, tak to asi nějak usíná...
 
Takhle my v Hořehledech seznamujeme školy s golfem!!! (děkuji @Marta za gramatickou korekturu!)
 
Upraveno:
Takhle mi v Hořehledech seznamujeme školy s golfem!!!
"MY" prosím...my....;) Jinak děcka vypadají, že je to baví :up:
 
"MY" prosím...my....;) Jinak děcka vypadají, že je to baví :up:

No ono "mi" jsem "já", takže je to s měkkym...ehm...to vyznělo jinak než jsem plánoval...
 
No ono "mi" jsem "já", takže je to s měkkym...ehm...to vyznělo jinak než jsem plánoval...
I když jako "my, Martin Kopčák", tak pořád s tvrdým Martine :up::D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom