Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

S jakou golfovou cestovkou máte dobré zkušenosti?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Prosím doporučte - osobní zkušenosti, ideálně. Hodně lidí se mě na to ptá, a já jim neumím odpovědět.

Díky moc za pomoc a sdílení dobrých i špatných referenci. 👍

Druhým důvodem - taky bych rád přístup rok někam vyjel. A v neposlední řadě, i na Jamce by mohla nějaká dobrá cestovka mít své místečko.
 
Snail Travel, Portugalsko + Mauritius, vzdy bez trablu.
Gabriel Tour, Turecko - exkluzivni servis, nic na miste neni problem.
 
golfove-cesty ... třídenní Rakousko, alles gute
 
Já mám několikerou zkušenost s "Golfové cesty" a "Tee travel" a vždy vše klapalo, jak mělo.
 
Prosím doporučte - osobní zkušenosti, ideálně. Hodně lidí se mě na to ptá, a já jim neumím odpovědět.

Díky moc za pomoc a sdílení dobrých i špatných referenci. 👍

Druhým důvodem - taky bych rád přístup rok někam vyjel. A v neposlední řadě, i na Jamce by mohla nějaká dobrá cestovka mít své místečko.
Ahoj, jsem zde nováčkem, v pravidlech jsem se dověděl, že si diskutující tykají. Takže si dovolím tykat.

Měl jsem a stále mám v úmyslu věnovat se golfovým pobytům, za tímto účelem jsem koupil volnou doménu www.golffee.cz. Nyní se snažím naplnit nabídku, což není úplně jednoduché. Velice zajímavou nabídku jsem dostal zde: Hotel Foresteria Golf Club Garlenda. Hotel je přímo na hřišti.

Pokud máš rád dobré víno, doporučuji Poysdorf s ubytováním v Mikulově. Připravuji dvoudenní výlet s golfem a večerní degustací.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom