Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours RyderCup 2021 vlastne 2020

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Tak už i evropský tým je kompletní
BE54BB68-8393-4490-985B-BF9DBBCF1E83.jpeg
 
Btw. myslíte, že to Evropa dá?
 
Btw. myslíte, že to Evropa dá?
Tak sázkovky v tom maj jasno, win USA........Kurz u nás 1,57, v USA dokonce 1,53......a to už je dost velkej favorit. Já bych to až tak jasně neviděl, pro mě jsou USA jen mírným favoritem. No hlavně aby to bylo napínavý až co nejdýl:)
 
Evropa byla outsider vždycky od doby co sleduju golf. Má za tu dobu velmi pozitivní bilanci. V jamkovce statistiky nefungují (např. umístění ve světovém žebříčku).

Myslím, že bude rozhodovat hlavně:
a) jestli naběhne dost hráčů Evropy na takovou tu vítěznou vlnu a la Moliwood naposledy, obvykle pak žebříčkoví outsideři vyhrávají body
b) jestli se podaří USA dát dohromady tým, nebo jen skupinu jednotlivců
 
Tak ve dvě hodiny na značkách:D.....a hned to celý rozjede pěknej šlágr - Rahm, Garcia x Spieth, Thomas.......
 
Včera jsem zkouknul i slavnostní zahájení RC......půlka američanů, jejich partnerek i asistentů kapitána v černejch brejlích a s nezbytnou žvýkačkou, skoro se neusmáli.......No nevím, na většinu z nich se dívám při turnajích rád, fandím jim......ale včera mi moc sympatický nebyli:D
 
Včera jsem se chvíli díval na Golf Channelu ale asi po 20 minutách jsem to vypnul. Sekal se obraz a vracel zvuk. Což bylo divné u živého přenosu. Zlobilo vám to taky?
 
Přes O2TV bez problémů včera. Jinak zatím to vypadá, ze papírově silnější tým je silnější i na trávě :)
 
Mě přes Kuki TV se to taky občas sekalo, ale vždy jen cca tak na 2 sekundy zhruba jednou za 20-30 minut.....takže nic dramatickýho, na co by se nedalo koukat
 
Jinak výsledek 6:2 po prvním dni je pro Evropu docela nářez......ale naposto zaslouženej:(. Z Evropy hraje dobře jen Rahm, Garcia a celkem slušně Hovland a Hatton.....jinak je to jedna velká bída. A Američani hrajou bohužel dobře prakticky všichni.........aby bylo v neděli ještě vůbec o co hrát:(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom