Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Rožnov pod Radhoštěm

Francovka

Guru fóra
HI (HCP)
22,5
Rožnov pod Radhoštěm
 
Upraveno moderátorem:
Hřiště na konci města, kousek od řeky a cyklostezky, nijak záludné, krom 7čky, kde je vpravo příkop a stromy, vlevo je voda. osmička a devítka jsou pak mírně kopcovité. Má to dokonce deset jamek :)
Co mi nevyhovuje je driving, kde se hraje jen z trávy a nebo malé podložky. Ale asi je to jen můj subjektvní problém...
V restauraci jen nápoje a sušenky.
 
Upraveno moderátorem:
Domluva o teetime telefonicky den předem v pohodě, jiný způsob jsem neobjevila. Ovšem dnes na "recepci" jsem měla pocit pouze sotva středně přátelského zacházení. Jsem asi rozmazlená našima "holkama" na recepci. Bez dotazu jestli 9 nebo 18 rovnou vystřelená suma za devítku. Při nesmělé zmínce, že třeba jako míče na driving, jsem si připadala - prostě divná. Až tehdy po mě chtěla paní kartičku čgf, že mi to tam teda nahraje. I když tím pádem viděla, že nejsem místní, nic to nezměnilo. Skorkartu jsem si musela najít sama a na moji prosbu, že potřebuju vysvětlit něco z místních pravidel, se otočila do místnosti: Jirko, hele, tady paní něco neví...Jirka vysvětlil, nicméně pocit, že jsem za imbecilniho exota mě neopustil. A zbytek je popsán jinde....Teď ještě ke hřišti jako takovému. Jak napsal pan Halada - příjemné venkovské hřiště ( pokud ještě někdy, ve všední den dopoledne...), všude na dohled ( kromě 8, což je levý dogleg do kopce za les), díky tomu pár vnitřních autů a ochranných sítí. Zajímavá je určitě ostrovní tříkrálová 6, která je vlastně celá přes vodu, takže buď trefim green nebo nic. Měla jsem štěstí, takže z toho byl jediný par dne. ;) Jsem hodně málo zkušená, ale dovolím si soudit na počet hvězdiček. Odpaliště ***, fairwaye *** - *** a půl, greeny **, děravé, ale nečekaně rychlé. Určitě si tam nepojedu cíleně zahrát, ale pokud mě něco jiného opět do Rožnova přivede, tak hole pojedou se mnou.
 
Domluva o teetime telefonicky den předem v pohodě, jiný způsob jsem neobjevila. Ovšem dnes na "recepci" jsem měla pocit pouze sotva středně přátelského zacházení. Jsem asi rozmazlená našima "holkama" na recepci. Bez dotazu jestli 9 nebo 18 rovnou vystřelená suma za devítku. Při nesmělé zmínce, že třeba jako míče na driving, jsem si připadala - prostě divná. Až tehdy po mě chtěla paní kartičku čgf, že mi to tam teda nahraje. I když tím pádem viděla, že nejsem místní, nic to nezměnilo. Skorkartu jsem si musela najít sama a na moji prosbu, že potřebuju vysvětlit něco z místních pravidel, se otočila do místnosti: Jirko, hele, tady paní něco neví...Jirka vysvětlil, nicméně pocit, že jsem za imbecilniho exota mě neopustil. A zbytek je popsán jinde....Teď ještě ke hřišti jako takovému. Jak napsal pan Halada - příjemné venkovské hřiště ( pokud ještě někdy, ve všední den dopoledne...), všude na dohled ( kromě 8, což je levý dogleg do kopce za les), díky tomu pár vnitřních autů a ochranných sítí. Zajímavá je určitě ostrovní tříkrálová 6, která je vlastně celá přes vodu, takže buď trefim green nebo nic. Měla jsem štěstí, takže z toho byl jediný par dne. ;) Jsem hodně málo zkušená, ale dovolím si soudit na počet hvězdiček. Odpaliště ***, fairwaye *** - *** a půl, greeny **, děravé, ale nečekaně rychlé. Určitě si tam nepojedu cíleně zahrát, ale pokud mě něco jiného opět do Rožnova přivede, tak hole pojedou se mnou.
kdyz jsem tam byl poprve a naposled, byl pristup na recepci uplne stejny a o to vic neprijemnejsi byli, kdyz jsem chtel studentskou slevu, jinak hriste je ok, par zajimavych jamek (treba 6), ale neni to nic extra :(
 
kdyz jsem tam byl poprve a naposled, byl pristup na recepci uplne stejny a o to vic neprijemnejsi byli, kdyz jsem chtel studentskou slevu, jinak hriste je ok, par zajimavych jamek (treba 6), ale neni to nic extra :(
Tak. Měla jsem tu pátek, sobotu seminář, tak než bych odpoledne sedla do auta a řídila těch 450 km do noci zpátky, tak jsem si prošla devítku, která je u nosu a zítra odpočinutá pojedu zpátky...Jak jsem napsala, speciálně kvůli hřišti bych sem nejela.
 
Díky za recenzi. Přesouvám to hřiště na poslední místo v seznamu hřišť, které jsem ještě nehrál a chci hrát. Při troše štěstí vymění recepční než se tam dostanu :)
 
Je to zvláštní, ale i já mám na toto hřiště spíše negativní vzpomínky. Hráli jsme tam před cca 10 lety a ze 3 momentů, které si dodnes vybavuji byly 2 negativní.
První negativní dojem byl, že jsme se prostě ten den na drivingu sešli s pár místními blb..., což se vám ale může stát naprosto kdekoliv.
Druhým negativem byla přítomnost silnice č. 35. Pokud si pamatuji dobře, tak díky kopci naproti se ten hluk odrážel do prostoru hřiště a rušil při hře na jinak docela pěkné devítce.
 
Je to zvláštní, ale i já mám na toto hřiště spíše negativní vzpomínky. Hráli jsme tam před cca 10 lety a ze 3 momentů, které si dodnes vybavuji byly 2 negativní.
První negativní dojem byl, že jsme se prostě ten den na drivingu sešli s pár místními blb..., což se vám ale může stát naprosto kdekoliv.
Druhým negativem byla přítomnost silnice č. 35. Pokud si pamatuji dobře, tak díky kopci naproti se ten hluk odrážel do prostoru hřiště a rušil při hře na jinak docela pěkné devítce.
ano, silnice ano a navíc kibicující cyklisti na cyklostezce na trojce hned za plotem.
 
Domluva o teetime telefonicky den předem v pohodě, jiný způsob jsem neobjevila. Ovšem dnes na "recepci" jsem měla pocit pouze sotva středně přátelského zacházení. Jsem asi rozmazlená našima "holkama" na recepci. Bez dotazu jestli 9 nebo 18 rovnou vystřelená suma za devítku. Při nesmělé zmínce, že třeba jako míče na driving, jsem si připadala - prostě divná. Až tehdy po mě chtěla paní kartičku čgf, že mi to tam teda nahraje. I když tím pádem viděla, že nejsem místní, nic to nezměnilo. Skorkartu jsem si musela najít sama a na moji prosbu, že potřebuju vysvětlit něco z místních pravidel, se otočila do místnosti: Jirko, hele, tady paní něco neví...Jirka vysvětlil, nicméně pocit, že jsem za imbecilniho exota mě neopustil. A zbytek je popsán jinde....Teď ještě ke hřišti jako takovému. Jak napsal pan Halada - příjemné venkovské hřiště ( pokud ještě někdy, ve všední den dopoledne...), všude na dohled ( kromě 8, což je levý dogleg do kopce za les), díky tomu pár vnitřních autů a ochranných sítí. Zajímavá je určitě ostrovní tříkrálová 6, která je vlastně celá přes vodu, takže buď trefim green nebo nic. Měla jsem štěstí, takže z toho byl jediný par dne. ;) Jsem hodně málo zkušená, ale dovolím si soudit na počet hvězdiček. Odpaliště ***, fairwaye *** - *** a půl, greeny **, děravé, ale nečekaně rychlé. Určitě si tam nepojedu cíleně zahrát, ale pokud mě něco jiného opět do Rožnova přivede, tak hole pojedou se mnou.
Dani, jmeno asi nevis, ze ?
 
Dani, jmeno asi nevis, ze ?
To opravdu ne, nebylo jak to zjistit. Měla jsem z té starší paní spíš dojem, že tam vypomáhá za barem - skončil před mým příchodem turnaj. Pak tam byla ještě jedna, možná trochu mladší, vyšší, ta té první, mezi utíráním sklenic, či co tam dělala, mezi zubama cedila rady kde co najde - chtěla jsem míček s logem...Ale třeba byly jen unavené. A pána, za kterým mě poslaly ptát se na místní pravidla, jsem vlastně rušila od jídla. Ale nmyslím si, že by to bylo potřeba nějak řešit. Je minimálně pravděpodobné, že se tam ještě někdy objevím.
 
Já to chtěla vědět, protože s nimi spolupracujeme :)

Odesláno z mého C6903 pomocí Tapatalk
proboha, jen se neřiďte podle názoru jedné náročné báby ( to jako já) :D
 
Ahoj, osobni zkusenost z teto stredy.
Prijezd navecer, kolem 17 ....
Personal uplne v pohode. Vsechno jak ma byt.
Hriste poloprazdne, ve standartni kondici.
Nemohu rict nic spatneho.
Cena po 17 hodine pausal 400 az do tmy.
Vsechno cajk.
 
Navštíveno v neděli, hned po Ostravicí - jen tak na odpoledne, když tam už člověk je. Hřiště zelené, ferveje ok, greeny mě příjemné kvalitou překvapily... jamky pohodové až na devitku (pravděpodobně dříve jamka devět a deset?) kde po konzervativní raně železem mate druhou ránu v kopci. Tripar za vodou díky počasí a zapadajicimu sluníčku ikonický.
Drobnosti - chybějící plánky jamek, silnice a čučící cyklisti s padajícího dětmi za sítí a paní na recepci - nic zásadního, ale měl jsem pocit, ze ji se žádosti o nesoutěžní výsledek (50 Kč) obtezujeme. Po Ostravicí a Celadné potěšil rovinatý charakter hřiště až na 8 a 9. A možnost sprchy. Rad zavítám znovu, budu-li v okolí, uhraný výsledek mě zrovna nepotěšil.:)

79FDA377-DD3C-47EF-B000-FAFF7A09B5DF.jpeg
 
Navštíveno v neděli, hned po Ostravicí - jen tak na odpoledne, když tam už člověk je. Hřiště zelené, ferveje ok, greeny mě příjemné kvalitou překvapily... jamky pohodové až na devitku (pravděpodobně dříve jamka devět a deset?) kde po konzervativní raně železem mate druhou ránu v kopci. Tripar za vodou díky počasí a zapadajicimu sluníčku ikonický.
Drobnosti - chybějící plánky jamek, silnice a čučící cyklisti s padajícího dětmi za sítí a paní na recepci - nic zásadního, ale měl jsem pocit, ze ji se žádosti o nesoutěžní výsledek (50 Kč) obtezujeme. Po Ostravicí a Celadné potěšil rovinatý charakter hřiště až na 8 a 9. A možnost sprchy. Rad zavítám znovu, budu-li v okolí, uhraný výsledek mě zrovna nepotěšil.:)

Zobrazit přílohu 5523
Jsem rád, že se Vám tam líbilo. Dříve byla jamka 9 rovně a poté se změnila na pravý dodleg z kopce dolů. Je to takové hřiště na pohodu, a proto tam rád chodím. Škoda, že už jsem nemohl tam jít s Vámi. Určitě příště to dám.
 
Zima skončiláááá. Ráno hole jedou se mnou do práce ;) :cool:

Hřiště je již otevřeno na letní greeny.

Cena za jarní, neomezené fee je pro nečleny symbolických 300 Kč. Od středy 11.3. bude otevřen i driving range a ostatní cvičné plochy.
 
Hm, akorát jestli nepomine epidemie, tak mi zruší kongres co má být v Rožnově a budu mít smolika...
 
V Rožnově se zatím hraje, i když se samoobsluhou

Aktuálně 13.3.2020
Milí hráči, přinášíme vám aktuální informace ohledně provozu v našem areálu v následujících dnech. Hřiště zůstává otevřeno a hrajeme již na letní greeny. Stejně tak i driving range a cvičné plochy zůstávají otevřeny a můžete je nadále využívat. Bohužel však z důvodu opatření vydané vládou uzavíráme recepci až do odvolání. Sociální zařízení budou přes den otevřeny.
U vchodu do recepce najdete detailní popis jak uhradit symbolické, jarní fee a to 300 Kč za neomezenou hru - týká se nečlenů klubu, členové fee neplatí. U vchodu budou také připraveny košíky s drivingovými míči. Cena košíku je 50 Kč pro nečleny, 40 Kč pro členy. Platba je možná pouze v hotovosti!!
Velmi vám děkujeme za pochopení a věříme, že respektujete naše pravidla ohledně platby hry a drivingových košíků. Budeme moc rádi, když si hru na našem hřišti užijete.
V případě jakéhokoliv dotazu prosím volejte na 731 252 094.
Váš Valašský golfový klub Rožnov
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom