Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Rožnov pod Radhoštěm

Nový benefit v Rožnově. Zajímalo by mě, zda je někde jinde něco podobného.

Zobrazit přílohu 33632
Uplně všude:). Btw normální fee stojí 800 Kč, takže při koupi 20 fee 5% sleva? Jinak mám Zuzku rád, jen ten produkt možná špatně chápu…
 
Mě spíše zaujalo FEE : PO-NE za 200,- (samozřejmě zimní greeny).
To Zlín má 400,-.
Přitom klasické FEE je u Rožnova mírně vyšší než ve Zlíně 🤔
 
Uplně všude:). Btw normální fee stojí 800 Kč, takže při koupi 20 fee 5% sleva? Jinak mám Zuzku rád, jen ten produkt možná špatně chápu…
v tom případě, nechápu už vůbec toto v Molitorově.
1669876687119.png
 
Na tom není nic divného, jak asi uvažují v Molitorově.
Kolik firem má aspoň 4 golfisty, kteří mohou jít právě spolu na golf a zrovna pořád do Molitorova? A kolikrát za sezónu?
Já tvrdím, že max. jednou týdně během 6 měsíců, tedy řekněme asi 25 krát.
100 000 Kč : 25 = 4 000 Kč (4x18j. + 2x buggy + 200 míčků DR)
Z ceníku na r. 2023: fee 18j. (víkend) 800 Kč, buggy 600 Kč, 30 míčků DR 50 Kč. Za 4 hráče, 2 buggy a pár košíků na DR je to tedy právě něco přes ty 4 000 Kč (takže prakticky žádná výrazná sleva ze standardních cen).
A Molitorov má ty peníze dopředu.
 
Upraveno:
Na tom není nic divného, jak asi uvažují v Molitorově.
Kolik firem má aspoň 4 golfisty, kteří mohou jít právě spolu na golf a zrovna pořád do Molitorova? A kolikrát za sezónu?
Já tvrdím, že max. jednou týdně během 6 měsíců, tedy řekněme asi 25 krát.
100 000 Kč : 25 = 4 000 Kč (4x18j. + 2x buggy + 200 míčků DR)
Z ceníku na r. 2023: fee 18j. (víkend) 800 Kč, buggy 600 Kč, 30 míčků DR 50 Kč. Za 4 hráče, 2 buggy a pár košíků na DR je to tedy právě něco přes ty 4 000 Kč (takže prakticky žádná výrazná sleva ze standardních cen).
A Molitorov má ty peníze dopředu.
Já to počítal taky a pokud půjdou více jak 25x za ten rok, tak to samozřejmě už vychází lépe. Je to prostě jen o počtu těch návštěv a zaplněnosti flajtu ;).
Ale je pravda, kolik takových firem je a aby se ti lidé pokaždé sešli. I když můžou zase jít třeba jeden den 2, druhý den 3 atd. tzn. i několikrát týdně a pak by to vycházelo sakra slušně. No přijde mi to vcelku reálné, že se to některé firmě i slušně vyplatí.
 
Na tom není nic divného, jak asi uvažují v Molitorově.
Kolik firem má aspoň 4 golfisty, kteří mohou jít právě spolu na golf a zrovna pořád do Molitorova? A kolikrát za sezónu?
Já tvrdím, že max. jednou týdně během 6 měsíců, tedy řekněme asi 25 krát.
100 000 Kč : 25 = 4 000 Kč (4x18j. + 2x buggy + 200 míčků DR)
Z ceníku na r. 2023: fee 18j. (víkend) 800 Kč, buggy 600 Kč, 30 míčků DR 50 Kč. Za 4 hráče, 2 buggy a pár košíků na DR je to tedy právě něco přes ty 4 000 Kč (takže prakticky žádná výrazná sleva ze standardních cen).
A Molitorov má ty peníze dopředu.
u firmy musíš ještě kalkulovat s tou výhododu, že si členství můžou dát do nákladů, pokud bude faktura dobře zformulovaná. :up::up:
 
v tom případě, nechápu už vůbec toto v Molitorově.
Zobrazit přílohu 33645
@DJHolmes , @Henry - já bych se nijak extra neomezoval na zaměstnance firmy. Nevím jak jinde, ale já těm firmám, co u nás hrají, nijak nekontroluji lidi, které mi nahlásí. Na recepci pouze dochází k ověření, že je daný člověk nahlášen v seznamu. Samozřejmě kdyby začalo docházet k nějakému nadužívání oproti běžnému stavu, asi bych se na to zaměřil. Ale u nás se to děje v tak malé míře, že je to mimo mé rozlišovací schopnosti:).
 
Tak tam nikde není napsané, teda aspoň ne na první stránce, že se to vztahuje jen na zaměstnance. Proč tam nevzít zákazníka na golf.
Vím, že něco podobného měla Zbraslav. Bohužel tehdy jsem nestihl to využít
 
Na jednom hristi jsme to meli nastavene tak, ze stacilo, kdyz byl na seznamu jeden clovek z flightu a ten mohl vzit jakekoli tri hosty. Kdyz jsem chtel poslat hosty beze mě, protoze jsem nemel cas, ale chtel jsem jim udelat radost (byl jsem na seznamu, oni ne), tak to bylo taky bez problemu - stacilo zavolat na recepci. Realita byla takova, ze jsme to realne nestihali vybrat a cast z nas se i obavala, ze se nekdo nad nami podiva na pocet her podle osob :) .... tak se to radsi vyuzivalo s rozumem ... ale spis na to nebyl cas (jak u nas, tak na strane klientů)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom