Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo WITB

V létě hraje 9i, ale protože je zima tak bere 8i, míň to lítá.. a 7i už je zbytečně dlouhá.. ;)
 
V podobě D+5i+8i+W/P+56+62 a P
Taky už přehodím hole do stand bagu a budu v tom blátě radši nosit na zádech. Přemýšlím, jak bych počet holí "ořezal", ale bojím se jedné věci. Co když zjistím, že mi ty vyndané nechybí? 😂 Nebojíš se?
 
V létě hraje 9i, ale protože je zima tak bere 8i, míň to lítá.. a 7i už je zbytečně dlouhá.. ;)
Tomu rozumim, ale gap 5-8 mi osobne prijde zbytecne velkej. Ale kazdej at si hraje s cim chce, to je jasny :).
 
Co ze mas osmicku a ne klasiku 7? :)

Je to v hlavě. Sedmičku jako hůl nemám rád. Asi za to nemůže, ale když jsem kdysi začínal, tak jsem se s ní samozřejmě učil, no a moc mi to s ní nešlo (ono tedy s žádnou holí), ale vypěstoval jsem si k ní takový vztah, že není ani dlouhá, ani krátká, prostě divnohůl... takže později jsem ji vynechával - 6 a 8. A zároveň jsem s železy poměrně dlouhý, ne moc přesný, ale dlouhý jo. Takže osmička mi vcelku vyhovuje - je to pocitově moje hůl jistoty. Od pětky je sice poměrně daleko, ale málokdy v těch baloňácích a x vrstvách v zimě venku hraju tak, že by na těch desetimetrech úplně záleželo... Takže na dlouhou hru D a 5 (především, když nefunguje D) a pak už to k té jamce nějak uplácám. Alespoň to nelítá moc na stranu. :)
 
Upraveno:
Po delší době update bagu. Big max, důležitá je barva - jde mi k driveru a vozíku. :)

20EC9DC9-0121-4AC8-8B17-67C8A4FEC8D8.jpeg 706F509E-AB7B-4DFE-8650-0B62BCE95F53.jpeg

(BIG MAX bag cart Aqua Sport 3 - šedo zelený)

 
Změna/upgrade wedge. Už to bylo potřeba... moje wedge z dilny Nike z druhé ruky jsou sice s fajfkou, ale jejich úderová plocha připomínala už povrch Měsíce, který pro zesílení dojmu ještě někdo, když jsem se nedíval, zbrousil. Takže jsem hledal coby a nakonec jsem se obdaroval značkou Cleveland, modelem RTX Zipcore, v konfiguraci

52/10 MID
56/10 MID
60/10 MID

Chtěl jsem nové a nakonec rozhodla jejich líbivost pro mě, příznivá cena s ohledem ke konkurenci a především dobrý pocit v ruce a takový pěkný, jakoby měkce tlumený vjem při kontaktu, což mám rád. A velmi dobře pro mě "kloužou" u povrchu, prostě cítím se v této konfiguraci s nimi velmi dobře - na jednom plnohodnotném tréninku se mnou už včera byly, tak nezbývá než doufat, že k tomu bude v gripech i nějaký doping pro ruce, které je povedou. A nové touze se letos co nejvíce zaměřit na krátkou hru. A že mě ta krátká hra zase začne i díky nim znovu bavit. Mám z nich moc velkou radost! 😍

PS: Hodně jsem pokukoval vyjma jiných ještě po Ping Glide 4.0, ale nakonec mě v ruce půjčené od kamaráda nějak tolik nezaujaly, moc vizuálně hightech. A to jsem velký fanoušek Pingu. Alespoň jsem pár kaček ušetřil. :)


IMG_0450.JPEG IMG_0451.JPEG
IMG_0452.JPEG IMG_0453.JPEG

IMG_0454.JPEG IMG_0460.JPEG IMG_0462.JPEG
 
Upraveno:
Změna/upgrade wedge. Už to bylo potřeba... moje wedge z dilny Nike z druhé ruky jsou sice s fajfkou, ale jejich úderová plocha připomínala už povrch Měsíce, který pro zesílení dojmu ještě někdo, když jsem se nedíval, zbrousil. Takže jsem hledal coby a nakonec jsem se obdaroval značkou Cleveland, modelem RTX Zipcore, v konfiguraci

52/10 MID
56/10 MID
60/10 MID

Chtěl jsem nové a nakonec rozhodla jejich líbivost pro mě, příznivá cena s ohledem ke konkurenci a především dobrý pocit v ruce a takový pěkný, jakoby měkce tlumený vjem při kontaktu, což mám rád. A velmi dobře pro mě "kloužou" u povrchu, prostě cítím se v této konfiguraci s nimi velmi dobře - na jednom plnohodnotném tréninku se mnou už včera byly, tak nezbývá než doufat, že k tomu bude v gripech i nějaký doping pro ruce, které je povedou. A nové touze se letos co nejvíce zaměřit na krátkou hru. A že mě ta krátká hra zase začne i díky nim znovu bavit. Mám z nich moc velkou radost! 😍

PS: Hodně jsem pokukoval vyjma jiných ještě po Ping Glide 4.0, ale nakonec mě v ruce půjčené od kamaráda nějak tolik nezaujaly, moc vizuálně hightech. A to jsem velký fanoušek Pingu. Alespoň jsem pár kaček ušetřil. :)


Zobrazit přílohu 29439 Zobrazit přílohu 29440
Zobrazit přílohu 29443Zobrazit přílohu 29444

Zobrazit přílohu 29441 Zobrazit přílohu 29442 Zobrazit přílohu 29445
Tak s bounce 10 se nedivím, že ti „kloužou” 😉
Jen pozor, až budeš hrát z tvrdého povrchu, aby „neskákaly” 🤭
Jinak hezké kousky 👍
 
Pamatujete, jak jsem loni k začátku zimy uvažoval o tom, že bych už chtěl nová železa? Že jako je na čase si udělal radost s novým nádobíčkem? Tak to pánové vám dám radu! Nemluvte o tom se ženou a nenechte se uplatit tvarohovýma buchtama! Protože pak koupíte místo sobě nové hole (Wilson Staff D9 6i-S) své ženě... když ty buchty byly tak vynikající - s rozinkami! A ty hole mé @kristyna jdou k pleti a zvýrazní její přirozenou eleganci!

cb0b3692-1c8e-4f54-98b1-00886bb67889.jpeg 3a38067d-c96e-4259-8145-ea493eeb9d75.jpeg 8c4ec13d-e9b9-4cf5-b3a8-f9bbe24a3b40.jpeg

Mno, tak já to s těmi svými Pingy letos ještě odkroutím. Ale přeci jen - díky hezké ceně trošku zbylo, tak jsem si koupil taky jednu hůl. Ping - Chipr! :))

94824d89-4047-41ba-8068-0d2a527eb1d7.jpeg 312493c7-50ab-49fd-90bc-2a996d93a7b0.jpeg 7409eb86-4621-400e-b7f9-ee88bb71c1d7.jpeg


 
Upraveno:
Pamatujete, jak jsem loni k začátku zimy uvažoval o tom, že bych už chtěl nová železa? Že jako je na čase si udělal radost s novým nádobíčkem? Tak to pánové vám dám radu! Nemluvte o tom se ženou a nenechte se uplatit tvarohovýma buchtama! Protože pak koupíte místo sobě nové hole (Wilson Staff D9 6i-S) své ženě... když ty buchty byly tak vynikající - s rozinkami! A ty hole mé @kristyna jdou k pleti a zvýrazní její přirozenou eleganci!

Zobrazit přílohu 35402Zobrazit přílohu 35403Zobrazit přílohu 35404

Mno, tak já to s těmi svými Pingy letos ještě odkroutím. Ale přeci jen - díky hezké ceně trošku zbylo, tak jsem si koupil taky jednu hůl. Ping - Chipr! :))

Zobrazit přílohu 35406Zobrazit přílohu 35407

Jsem na tebe s tím chipperem zvědavý, jak dlouho s ním budeš hrát, než ho odložíš 🤭
 
Chiper je strasna blbost 😂 davam ti mesic a vyhodis ho :)
 
Jsem se vlastně ani nepochlubil. Koncem minulého týdně mi přicestoval předčasný narozeninový dárek - nový stand bag Ping Hofer. Klasika. Moc se mi líbil. A prozatím první dojmy skvělé. Krásně lehoučký, pasuje i na dvoukolák z Dekáče (i když časem znovu nejspíš povýším), na zádech sedí také skvěle. Umístění kapes prostorné a smysluplné. Tím, jak mám holí aktivně využívaných asi 10-11 tak často popisovaný problém se zasouváním holí je snesitelný...

No, příště nafotím víc, tohle je výřez z víkendové seznamovací hry v Hoře. :) A jak bude chvilku déle v záběhu, a poprvý zmokne, tak dám vědět, jak moc jsem nadával :) (není nepromok).

PS: Velké díky @4th King za jeho zkušenosti s Ping Hoferlite v jiné diskusi. Krásně mě nasměroval k tomu, abych si taky oba šel vyzkoušet do golfarts.cz a jsem na sebe hrdej, protože jsem odešel a hned ho nekoupil, že si to večer ještě rozmyslím... hledal jsem pak k tomu ještě info na netu no a nakonec jsem s ohledem na cenu nižší skorem o 1000 Kč koupil jinde (golfprovsechny.cz). To moc k chlubení tedy není. Uznávám. Ale holt to tak bylo. :) Koukal jsem ještě po čistě černém 14 way, tam se mi vyjma 14ti organizéru oproti současnému 5ti líbila hodně ta horní kapsička navíc... ale prostě úplně celý černý, na živo hrozně fádní. A organizer v poho. Postačuje.


9cc5a39c-a169-47b8-b766-9f808740041f.jpeg
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom