Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

První vozík do 4T

oléGiba

Nováček+
Ahoj,

sháním před sezonou svůj první golfový vozík, víc než 4T bych do něho nerad dával. Líbí se mi ClickGear, ale ten je už přes rozpočet, resp. kdybyste se chtěl někdo zbavit nějakého jetého může to být varianta. Asi bych chtěl něco robustnějšího - mám 2m.

Líbí se mi tento:

Tento bych mohl mít pod 4T nový:

Rád si od vás nechám poradit a třeba najdeme něco úplně jiného.

Díky.

Honza
 
Záleží jak moc spěcháš, ale určitě se nějaký objeví.
Blíží se sezóna, část lidí chytne slinu a koupí si nové, část zjistí, že jsou staří a potřebují elektriku😊.
Jeden jsem našel, ale jestli je aktuální netuším.
 
Ten jsem taky viděl, ale zase mě hlodá, že za tu cenu můžu mít nový ten Sniper Shot 2.0. Třeba ho někdo má a napíše zkušenosti.
 
Snipera mam doma, uz od leta se mi vali v garazi, nahradil jsem ho clicgearem, ptž jsem nevěděl co k narozkám. Za čokoládu nebo Gin je tvůj, je funkční, ale dost toho se mnou odchodil. Pokud bys chtěl okouknout, na trase Pyšely, Mnichovice, Slaný, ale od pondělí jsem týden na horách... Kdyžtak písni soukr zprávu
 
Upraveno:
Ten jsem taky viděl, ale zase mě hlodá, že za tu cenu můžu mít nový ten Sniper Shot 2.0. Třeba ho někdo má a napíše zkušenosti.
C855C3CB-77F3-4D59-A2FC-8AEF6A3CD315.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom