Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

První golfový turnaj

To bylo asi před 12 lety. Do té doby jsem hrál jen na Grabštejně a byl jsem pozván na turnaj na Karlštejn. Ve flajtu hráči s HCP 10 - 16 (v mých očích měli na PGA:)). Byli moc fajn, radili mi, fandili mi, chválili (často jsem jim ale chválu nevěřil, třeba když jsem zahrál sněhuláka - prostě jsem ještě neznal systém STB). Nakonec z toho bylo třetí místo a snížení na 42...
 
A do háje... tak jsem se taky podíval do TT, do historie, kam mě to až pustilo. 15.5.2017 - první sunset na Zbraslavi. Z 54 HI na 50, stb 22. Vyhrál jsem prd, když jsem si to spolupořádal, tehdy ještě pod dohledem @doktordee. A to jsem byl první. Jsem to ale hlavička, jít si zlepšovat poprvé HI na turnaje, které si spolupořádám. Ještě, že jsem tu blbost z hlavy už vytěsnil. Až doteď! Dík!

A skorka je tady:
IMG_9639.jpg

A co je ještě horší... koukám na tu skórku a říkám si, nezahrál jsem tohle nedávno? Podezřele mi to připomíná moji současnou hru... Takže fajn, to jsem přesně potřeboval si připomenout, že pokrok za posledních 5 let je ten, že vlastně výsledkově hraju furt plus minus stejně. Debilní online pamatováky!!! Padla na mě deprese. Ještě že ten golf mám tak rád. Ale teď vážně nevím, proč vlastně. Budu to muset jít bohužel vyřešit (zapomenout) k nějaké chytré sklenici tekutého chleba... Ach jo. 🤪🍺
 
Upraveno:
Budu to muset jít bohužel vyřešit (zapomenout) k nějaké chytré sklenici tekutého chleba... Ach jo. 🤪🍺
Nebo na driving a ostatní tréninkové plochy? 😂
.
.
.
a pamatuj si, že nejjízlivější poznámky mají kamarádi, kteří zažívají to samé co ty, tak mě šetři, až se potkáme :) já to vzal za své a dnes jsem cely den “na pažitu” jen místo putteru a holí mam s sebou sekačku a křoviňák 😜
 
Nevím, jestli to byl 1. turnaj dotyčného …
Ale myslím, že si ho bude dlouho pamatovat 🤭

C0132014-965A-4069-9A79-3A20352C2BF3.jpeg
 
První turnaj pro mě byl v Hodkovičkách, mám pocit, že to bylo od Golf Vacations, po dvou letech od zelené karty, donutil mě kolega.
Strašně jsem se bál jít na turnaj, že něco nebudu vědět, že zvorám pravidla a tak, podle mě klasické nováčkovské věci.
Byla to výhra, myslím, zlepšení HCP na 46. Ale nervózní jsem byl p....
A samozřejmě mi to kamarádi dali sežrat, byli na mě oškliví.
 
Jakto? Povídej, přehánět povoleno!
No snažil bych se udržet úroveň fora, tak to není úplně publikovatelné :D:D

Ne, dělám si srandu, já jsem jim nic neřekl, dělal jsem jako by nic, ale samozřejmě to při rezervaci teetimu zjistili, a začaly takové ty kecy, no jo, ten už s náma nikam nepůjde, my už ho ve flightu nechceme a tak. Trochu mi to štvalo, tak jsem si dal ještě jeden solo turnaj bez nich (zlepšil jsem na 36) a protože ty kecy zesílily (vzhledem k možnosti hrát na Slapech pro HCP 54 - 36 na 10. jamce z modrých), tak jsem je skoro násilím donutil k účasti na turnaji, aby byl klid ;);)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom