Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Prosa WITB

Prosa

Člen fóra
Jméno
Honza
Klub
Loreta Pyšely
HI (HCP)
+- 21
železa: 4-PW
wedge 56: Titleist
hybrid: Titleist 909 H
driver: Callaway Big Bertha
vše použité

putter: Inesis mallet Face balanced nový

bag: Inesis waterproof

míčky: Inesis 500 nové nebo co najdu
 
Nemáš mezi PW a W56 moc velkou mezeru?
 
Tak aktualizace u driveru: konečně něco přesně pro mě, Callaway Rogue ST Max D na regular shaftu

Jo, a železa mám Titleist AP1.
Dobře Ty, kamarádovi, co začínal, jsem AP1 doporučil a jen chválí...jen pokud se nepletu (a já se nepletu, neb jsem to řešil pro toho kamaráda a v minulosti pro sebe) P u AP1 je 43° - sám mám AP3...takže jsem/jsme při objednávce dokupovali W48 (normální z řady AP1/AP3) a poté wedge 52° a 56°... jen pro zamyšlení...ten gap 43°-56° mi přijde velký, ale je to podle vkusu každého soudruha...teď pozor - vtip na závěr - třeba zavřeš víc tu 56° a hraješ s ní 110 m 😉
 
Nemáš mezi PW a W56 moc velkou mezeru?
K tomuhle přidám vlastní zkušenost. Zlomil jsem svoje "A" 52 stupňů a měl jsem PW a 56. Prostě mi chyběla hůl na 90-130m, tak jsem si objednal novou 52. Než mi ovšem přišla, tak jsem se naučil hrát všechny rány od 60-140 m s PW a novou 52 jsem za poslední rok použil asi 3x. Prostě jsem zjistil, že hrát PW na 50% je mnohem přesnější, než tam tlačit wedge a 60 už hraju jen v okolí greenu tak do 40-50m, jinak vše PW.

Takže na připomínku velké mezery - nemusí to být problém.
 
Díky všem za reakce, mezery si jsem vědom, časem to pořeším...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom