Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Přestřel Výstaviště

Ahoj,

principiálně nejsem proti zveřejnění akce na 19.jamce, ale uvítal bych, kdyby první příspěvek po registraci nebyl reklamou. Jistě bude i pro ostatní příjemnější a čitelnější, když se v rámci naší komunity představíš - sekce: Představení členů.

Dále pro vkládání takovýchto upoutávek platí určitá pravidla - tzn. kompletní informace (kdy, od kolika, kde atp) má být napsáno tady a ne pouze pomocí odkazu na facebook, ne všichni odsud využívají facebook. Samozřejmě, pokud by to byla placená reklama a prezentace, je možné tento zjednodušený formát. Prosím tedy tímto o nápravu daného stavu. 19.jamka je především diskusní fórum, která může podporovat aktivity svých aktivních a přispívajících členů - ale nikoli jako pouze reklamní nástěnka pro billboardy náhodných "kolemjdoucích".

Díky za nápravu. Admin 19.jamky
Michal Šatal

---
Jinak jako akce se mi to líbí (dle textu na fb). :) 16.9. je sobota, myslím, že pár lidí by se tu najít mohlo. Kdopak se přidá ke mně? :) Chápu to tak, že bude na výstavišti vystaveno 18 urban jamek?
 
Tak autor @Angel_Cabrera bohužel situaci před akcí tady na jamce neupravil, škoda. Viděl jsem, že akce byla docela hromadně propagována i jinde, na fb, zmiňovalo jí spoustu webu.

Byl tam nakonec někdo, jaké to bylo?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom