Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Uz jste nekdo o tom slyseli? Co se to chysta?
Nevite
323F7D53-E9D0-41C2-BDA4-9A90AA10E0D3.jpeg
 
Včera při vyhlašování texasu na ČM cosi říkali - nedával jsem moc pozor - prý představí příští týden - členové ČM můžou hrát na nějakých dalších hřištích okolo Prahy, řikali jich cca 6, která už jistě nevím.
 
To by me zajimalo, koho na to zlakaj. V podstate 20% sleva, kterou vetsina lidi beztak cerpa diky ruznym reciprocitam. Opet jen ukazka pokrivenosti ceskeho golfoveho prostredi...
 
prijde mi trochu nedomyslena nabidka pro cleny jedno z tech klubu
 
To by me zajimalo, koho na to zlakaj. V podstate 20% sleva, kterou vetsina lidi beztak cerpa diky ruznym reciprocitam. Opet jen ukazka pokrivenosti ceskeho golfoveho prostredi...
podminkou spoluprace bylo vypovezeni smluv virtualnim klubum
 
Je to hnus velebnosti, je to hnus... Co se taky dá od TeeTime čekat.
 
Je to hnus velebnosti, je to hnus... Co se taky dá od TeeTime čekat.
to nevymyslel TT, jen je pouzit jako medium, za tim stoji jine hlavy
 
to nevymyslel TT, jen je pouzit jako medium, za tim stoji jine hlavy
Je mi jasné, že vítr fouká z Pyšel od Novosada, ten virtuály nesnáší, ale tohle je fakt přes čáru. Já jako člen Mstětic bych neušetřila vůbec nic. Jsem zvědavá, kolik lidí jim na tohle skočí. Horší bude, co tohle udělá s ČGK.....
 
Zatím neoficiální info: minulý týden jsem mluvila s Piskačem z ČGK a ceny na příští rok zůstanou stejné. Bohužel v nabídce již nebude Černý Most, Zbraslav a tuším Beřky a další, z důvodu uvedených výše.
 
Zatím neoficiální info: minulý týden jsem mluvila s Piskačem z ČGK a ceny na příští rok zůstanou stejné. Bohužel v nabídce již nebude Černý Most, Zbraslav a tuším Beřky a další, z důvodu uvedených výše.
Tak s tím se dá žít :)
 
Takze virtualy uz nebudou mit na hriste pristup?
podle toho jak to chapu, nebudou
Je mi jasné, že vítr fouká z Pyšel od Novosada, ten virtuály nesnáší, ale tohle je fakt přes čáru. Já jako člen Mstětic bych neušetřila vůbec nic. Jsem zvědavá, kolik lidí jim na tohle skočí. Horší bude, co tohle udělá s ČGK.....
ano, presne tamodtud to zacina, pro me jako clena Zbraslavi je to uplne k nicemu
Zatím neoficiální info: minulý týden jsem mluvila s Piskačem z ČGK a ceny na příští rok zůstanou stejné. Bohužel v nabídce již nebude Černý Most, Zbraslav a tuším Beřky a další, z důvodu uvedených výše.
Ano, vypadne Zbraslav, Berky, Mstetice, Cernak a cela Morava a jestli s itroufne nezlevnit, hooodne lidi odejde. BestGolf, Davis a PGK budou taky podobne odepsani
 
podle toho jak to chapu, nebudou

ano, presne tamodtud to zacina, pro me jako clena Zbraslavi je to uplne k nicemu

Ano, vypadne Zbraslav, Berky, Mstetice, Cernak a cela Morava a jestli s itroufne nezlevnit, hooodne lidi odejde. BestGolf, Davis a PGK budou taky podobne odepsani

No a o tom to je.... Tak snad virtuály přežijí.
 
Zde je vidět, co je běžný jev na hřištích, plné hřiště v preferovaných časech, ale když se podíváte kým, ŘČ. Místní! Je to pouze boj o platící zákazníky, nic víc. A to už jsou slevové kupóny v golfovém tisku, reciprocity, asi je to málo, každý chce ukrojit z koláče . Čekám, kdy se domluví a bude , každá X-tá placená hra zdarma.
 
podminkou spoluprace bylo vypovezeni smluv virtualnim klubum

Aha, to sem nevěděl. V tom případě klobouček, pokud skutečně tohle začne fungovat, tak to smysl dává.
 
Zde je vidět, co je běžný jev na hřištích, plné hřiště v preferovaných časech, ale když se podíváte kým, ŘČ. Místní! Je to pouze boj o platící zákazníky, nic víc. A to už jsou slevové kupóny v golfovém tisku, reciprocity, asi je to málo, každý chce ukrojit z koláče . Čekám, kdy se domluví a bude , každá X-tá placená hra zdarma.
To už funguje na lisnici, ale nestalo mi za to tam na tu patou hru jet loni...
 
To už funguje na lisnici, ale nestalo mi za to tam na tu patou hru jet loni...

Kor když tam jako hořehledskej máš 50% slevu:-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom