Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
# -hra.png


Hra 19.jamky: Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - SOUTĚŽ SKONČILA

Malá online hra pro naši zábavu ale i inspiraci, kam se třeba někdy vydat za hrou. :)

Pravidla:
  1. Vždy probíhá pouze jedna hádanka z oblasti: česká golfová hřiště, možno chtít i konkrétní jamku.
  2. Každý má nárok pouze na jednu odpověď pro každou hádanku. Odpovídat přímo do diskuse pomocí nového příspěvku.
  3. Zadavatel hádanky potvrzuje správnou odpověď a výherce, každému výherci náleží jeden bod.
  4. Zadavatel může v případě delší absence správné odpovědi doplnit pomocí nového příspěvku nápovědu.
  5. Novou hádanku pomocí 1 fotky zadává do 24 hodin od potvrzení správné hádanky od uhodnutí vždy ten, kdo uhádl předchozí hádanku - hřiště.
Doplňkové pravidlo: V případě, že vlákno zamrzne na 72 hodin - 3 dny a více (tzn. není žádná nová odpověď nápověda, či zadaná hádanky), může novou hádanku zadat kdokoli další. Předchozí hádanka je tím ukončena.

Diskuse k Pravidlům viz vlákno: Hry a akce na 19.jamce - správa, nápady, připomínky

------

"Soutěžní výbor" po pečlivém uvážení rozhodl, že

tato soutěž bude ukončena v neděli 12. března o půlnoci v 24:00 hodin.

Poslední fotografii, vloženou před tímto termínem, bude možno poznávat i potom, aby mohl být přidělen poslední soutěžní bod.
Jindra, moderátor soutěže

------

Výherci celkově:

Stav soutěže k 12.3.2023 v 24:00 hod., doplněný 13.3.2023 v 9:30 hod.:

138 b. @Tom512
82 b. @Tereza Harmatová
77 b. @JanKostalCZE
59 b. @Mirek_62
33 b. @hypik
31 b. @Romano
30 b. @ulilee
29 b. @Klok
25 b. @ligi
18 b. @TP_79
16 b. @DJHolmes
10 b. @mkopcak , @PFP
8 b. @Izanagi
7 b. @requo
5 b. @alda , @Prosa , @bpetr
4 b. @Kuba , @macdav , @zdarovka
3 b. @Toamo , @Michal17 , @Petr
2 b. @davidoff , @kuby97 , @Kotilajnen , @premet , @o_plot , @HonzaKulig , @Dana
1 b. @Mišák , @Marek90 , @R.U. Terwilliger , @mfr , @jumbodedek , @Pepíto , @bbv
54 b. @Henry - mimo soutěž
 
Upraveno moderátorem:
Tak začínáme, kdo uhádne, zadává po mém potvrzení další hádanku (viz pravidla v úvodu).

Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku

IMG_5941.jpeg
 
A odpověď se má vepsat tady do diskuze ???

Dobrá otázka. Než tě potvrdím jako výherce (uhádl si správně obojí) tak nám to dám chvíli k diskusi tady a pak to promažu (dnes odpovědnosti).

Cílem je, aby nás to bavilo a bylo co nejjednodušší. Původně jsem myslel, že by to bylo do diskuse, ale i do pošty to má něco do sebe - mohlo by hádat více lidí. Tak nechám to na společné domluvě, co kdo myslíte? Pro ty, co by se chtěli účastnit, zvládneme i odpovědi do SZ (soukromých zpráv), s tím, že zadavatel pak čestně vybere prvního správně odpovídajícího?
 
Dobrá otázka. Než tě potvrdím jako výherce (uhádl si správně obojí) tak nám to dám chvíli k diskusi tady a pak to promažu (dnes odpovědnosti).

Cílem je, aby nás to bavilo a bylo co nejjednodušší. Původně jsem myslel, že by to bylo do diskuse, ale i do pošty to má něco do sebe - mohlo by hádat více lidí. Tak nechám to na společné domluvě, co kdo myslíte? Pro ty, co by se chtěli účastnit, zvládneme i odpovědi do SZ (soukromých zpráv), s tím, že zadavatel pak čestně vybere prvního správně odpovídajícího?
Tak jsem také uvažoval a proto jsem se radši zeptal.
Klidně ta odpověď by mohla být do diskuze - stejně kdo byl první a správně bude patrné a alespoň to půjde veřejně vidět pro všechny.
Jinak za mne strašně super nápad tato hra. :up::up::up:
 
Tak začínáme, kdo uhádne, zadává po mém potvrzení další hádanku (viz pravidla v úvodu).

Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku

Zobrazit přílohu 33832
Krásná jamka.Tu bych si určitě pamatoval.Bohužel neznám.
 
Svratka. Jamka 4. Hrál jsem tam jen jednou před cca 12 lety, ale myslím že je to ona.

@DJHolmes: Správná odpověď. Ano, jedná se o hřiště Svratka, jamka č.4. Dobrý pamatovák po 12ti letech:up:
2 body za hřiště i správnou jamku jsem doplnil na Nástěnku.

Jsi na řadě. Zadej prosím, jak budeš moci, novou hádanku, odpovědi dávejme do vlákna. Nástěnku budu průběžně o výherce doplňovat já.
A uvidíme, jak se to chytne. 🍺
 
Poznej ČR hřiště: stačí jen hřiště

myslím, že to je celkem těžké a navíc je to moje fotka z l.p. 2008 !!!


Snímek 072.jpg


tak kdo bude další úspěšný :)
 
Hřiště nevím, asi jsem nehrál. Ale dedukcí z toho, že místo kamenů na odpaliště dávaj odflákle nabarvenej toaleťák, bude to nějakej TOP resort...
 
Tak vítěze už máme @Tom512. :up::up::up:
To hřiště je snad podle fotek co mají na fejsbůku tak co 2 roky pod vodou. I tehdy když jsem tam byl, tak na prvních cca 4 jamkách bylo plno velkých kaluží.
Jinak tam mají napsáno poslední zprávu někdy z června, že je hřiště uzavřeno, ale nevím jestli to znamená úplně nebo to bylo jen na nějaký čas.
 
Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku
fotka z roku 2013
P9100593.JPG
 
Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku

8DB50F51-275F-4424-9EF9-75302A0A558F.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom