Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Botanika, jednička? Akorát nikdy si nepamatuji, že by to tam bylo tak krásně šťavnatě zelené...
Nene, 1ka nemá takovejhle hustej rough a vpravo směrem k odpališti je silnice, ne les...
 
Nene, 1ka nemá takovejhle hustej rough a vpravo směrem k odpališti je silnice, ne les...

@JanKostalCZE hraje dlouho, třeba je to fotka z období, kdy ještě Botanika aspirovala na PGA a bylo to krapet užší. :-D Ale asi máš pravdu, i když si myslím, že z grýnu jedničky v plném květu z tohohle úhlu by ta silnice nebyla vidět.
 
@JanKostalCZE hraje dlouho, třeba je to fotka z období, kdy ještě Botanika aspirovala na PGA a bylo to krapet užší. :-D Ale asi máš pravdu, i když si myslím, že z grýnu jedničky v plném květu z tohohle úhlu by ta silnice nebyla vidět.
3021_botanika3.jpg
 
Dame kratkou napovedu, jelikoz chci znat pouze hriste, jedna se o jamku cislo 2 :)
 
Koukam, ze ani to nepomohlo, 2. napoveda: hrista me mene nez 18 jamek
 
Ty voe ty napovidas jak Sheldon. Zkus spis geograficke priblizeni…
Tipnul bych, že to nemá ani 9 jamek 🙈
 
Ty voe ty napovidas jak Sheldon. Zkus spis geograficke priblizeni…
jak si prejes, je nekde v teto oblasti :)
Snímek obrazovky 2023-01-21 v 10.07.50.png
 
Havlíčkův brod, sice to podle fotky z map nesedí, ale nic jiného nevidím. Taky je otázka, kdy to bylo foceno.
 
Lehký to rozhodně není, jelikož ten, kdo tam nebyl, se nemá čeho chytit a těch, kdo tam hráli moc nebude.
 
Havlíčkův brod, sice to podle fotky z map nesedí, ale nic jiného nevidím. Taky je otázka, kdy to bylo foceno.
HB to neni, ale jsi blizko :) foceno bylo 6.6.2020
 
HB to neni, ale jsi blizko :) foceno bylo 6.6.2020
Vždyť v okolí nic není, ještě mě v tom vymezeném prostoru napdá Svratka, ale podle mapy se mi ten profil jamky nezdá. I když, kdo ví.
 
Vždyť v okolí nic není, ještě mě v tom vymezeném prostoru napdá Svratka, ale podle mapy se mi ten profil jamky nezdá. I když, kdo ví.
Ještě jsou tam Hamry, ale to mi to nepřipomíná…
 
Ještě jsou tam Hamry, ale to mi to nepřipomíná…
Když on ten Hrádek není v tom vymezeném prostoru 😢 Ale já tuhle část neznám, takže jsem dost v ......
A nebo, sice jsem dál než blízko, jak psal Honza, ale nebude to něco jako UNO nebo Osyčina? I když to druhé asi ne, tam to vypadalo jinak
Edit: Hamry na dvojce nemají bunker před greenem
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom