Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA Poznej ČR hřiště (jamku) podle fotky - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Mirku dávej pozor. Než sem začneš ládovat Kácov, přečti si pravidla:)
Nějak mi uniklo pravidlo 5.

„Tak sorry jako, je to kampáááň”.

Tak holt budete ochuzeni o moje umělecké výtvory 🤭

Jen pro zamyšlení - 3 dny bez reakce se mi zdá trošku moc.
 
Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku

1674148360406.png
 
Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku
fotka z roku 2015
IMAG1812.jpg
 
Brno Autodrom. Původně jamka č. 7. Po změnách na hřišti je to jamka č. 2.
tam jsem hrál jeden ze svých prvních turnajů rok 2007. Ale vůbec jsem to nepoznal.
 
Brno Autodrom. Původně jamka č. 7. Po změnách na hřišti je to jamka č. 2.
Je vidět,že jsi hrál všude ;) a máš pamatováka Tome :up:
 
Poznej ČR hřiště i konkrétní jamku

3732631C-EB4E-4BEB-BEB2-593630D2B454.jpeg
 
Aktuální info o výhercích:

Doplnil jsem na nástěnku výherce, aktuální stav (snad jsem nikoho nepřehlédl, kdyžtak SZ):
  1. 2 body - @Tom512
  2. 1 bod - @DJHolmes, @zdarovka, @mkopcak
Upravil jsme mírně pravidla - prostě jen 1 bod za celkově správnou odpověď (nikoli dva samostatné body za jamku a hřiště).

---

Prosím všechny zadavatele hádanky do budoucna, aby po uhádnutí hádanky někým dalším potvrdili Vítěze novým příspěvkem, kde správnou odpověď potvrdí, třeba: Správná odpověď je hřiště ABC, jamka 19 - výhercem je XXX. Nemusí být vždy úplně jasné, jestli like či smajlík je poděkování za dobrý tip, nebo označení, že se jedná o správnou odpověď. Po tomto deklarativním oznámení prosím nového zadavatele, aby vytvořil svoji novou hádanku! :)

:up:
 
Upraveno:
@mkopcak je to spravne? Muzu dat dalsi? :)
 
@mkopcak je to spravne? Muzu dat dalsi? :)
Omlouvám se, ano. Správná odpověď je Nová Amerika, Woodland, 9. jamka - výhercem je @JanKostalCZE . Pro ty, co si už tohle hřiště nezahrají, šlo o jednu z nejtěžších devítek v ČR vůbec a osobně si myslím, že i nejkrásnějších. Jamka č.7 byla exkluzivní reklamou na golf - v podstatě nekonečný PAR 5 (dohledal jsem jen bílá odpaliště, ale dobře si pamatuju, že tam byla i černá ještě o dalších 50 m dál) s FW tak širokou, že by na ni bez problémů přistála 747ka. A stejně jsem se na ni nevešel:-D.

Snímek obrazovky 2023-01-20 v 12.32.10.png
 
Poznej ČR hřiště
121CD8B5-7795-46B5-9A1E-59E12CF0EF60.jpeg
 
Botanika, jednička? Akorát nikdy si nepamatuji, že by to tam bylo tak krásně šťavnatě zelené...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom