Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Plánujete brzy nákup nové výbavy?

Plánujete brzy nákup nové výbavy?


  • Hlasovalo
    40

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
novavybava.png


Blíží se konec sezóny, pro mnoha čas uvažování, jestli si nepořídí něco nového (resp. klidně i bazarového) do svého bojového golfového setu. Tedy - plánujete aktuálně nákup nějakého golfového vybavení? Jakého? Máte už něco vyhlídnutého? Anketa orientační, konkrétní tipy i třeba s odkazem do vlákna.
 
Nemám na nic prachy :D Nevím zda si v zimě při cenách energií trochu zatopit,nebo si raději na novou sezónu nakoupit míčky :D:D
 
Nemám na nic prachy :D Nevím zda si v zimě při cenách energií trochu zatopit,nebo si raději na novou sezónu nakoupit míčky :D:D
Místo topení si zacvičíš, ale bez míčků jsi „mrtvej Homolka” 🤭
 
Uvažoval jsem o nových wedží, ale asi to ještě rok vydrží. Jinak klasika, rukavice, kuličky a nějaký hadry.
 
Nemám na nic prachy :D Nevím zda si v zimě při cenách energií trochu zatopit,nebo si raději na novou sezónu nakoupit míčky :D:D
To je přemýšlení. Míčky jsou jasná volba a ohřát se půjdeš případně do indooru.
 
Potřebuju novou nepromok bundu a klobouk do deště.
Nic nefunguje lepe nez Kjus Dexter 2.5 - naprosta bomba, lehoucka, skladna, nevadi ve svihu
 
Nic nefunguje lepe nez Kjus Dexter 2.5 - naprosta bomba, lehoucka, skladna, nevadi ve svihu
Mám Kjus Men Pro 2.0 a je opravdu lehka a skladna. Nebyl jsem jeste v extremnim desti, neb v tom se mi nechce hrat, ale přepršky i silnejsi naprosto v pohode
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom