Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

PGC - hledám parťáka/y na všední den

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Lítostiv, že už jsem dlouho nebyl na Zbraslavi a Mstěticích a věren svému předsevzetí, že nezaplatím za 18-ku v Čechách víc jak 1000,- jsem si pořídil kartu PGC (na všední dny). Kdybych jí měl ale vyčerpat sám, tak se moc najezdím. Pokud se tedy někdo bez karty a členství chce přidat a na mojí kartu si za 900,- zahrát, nechť se ozve. Příští středu ráno jdu Zbraslav, ale to už jme tři. Odpoledne (cca od 14.hod) bych ale rád stihnul Mstětice a to jsem zatím sám.
 
Lítostiv, že už jsem dlouho nebyl na Zbraslavi a Mstěticích a věren svému předsevzetí, že nezaplatím za 18-ku v Čechách víc jak 1000,- jsem si pořídil kartu PGC (na všední dny). Kdybych jí měl ale vyčerpat sám, tak se moc najezdím. Pokud se tedy někdo bez karty a členství chce přidat a na mojí kartu si za 900,- zahrát, nechť se ozve. Příští středu ráno jdu Zbraslav, ale to už jme tři. Odpoledne (cca od 14.hod) bych ale rád stihnul Mstětice a to jsem zatím sám.
Ahoj, ja bych se rad do mstetic pridal... :)
 
Výborně. Napsal jsem ti na sebe kontakt do SZ.
 
já bych asi do Mstetic mohl. pokud nebude echt hnusně. Ale PGC mam, tak bych nabidku nevyuzil. Jen spolhru.

PS: petikoruny mam
 
já bych asi do Mstetic mohl. pokud nebude echt hnusně. Ale PGC mam, tak bych nabidku nevyuzil. Jen spolhru.

PS: petikoruny mam
Výborně, rád tě zas uvidám ... a oberu 😜
 
Že bych vám ve středu zkazila pánskou jízdu? Ve Msteticich jsem ještě nebyla...
 
Tu nám nezkazíš, rádi tě zas uvidíme ... ani s námi nemusíš hrát o peníze 😜
 
Takže to mám brát jakože jo? V kolik?
 
Navrhuji 14 hod. Doufám, že nebude nějaký malér na trase přesunu. Ráno od 8:30 jdem s Lukášem Zbraslav. Kdybych se nějak přizaseknul, dám vědět, aby jste to kdyžtak o chvilku posunuli.
Souhlas?
 
Podle tee time je tam ve středu do 16.00 plno.?
 
Podle tee time je tam ve středu do 16.00 plno.?
Je tam turnaj s kanonem od 10. Takze asi bez sance v 14:00....
 
Aha, tak to jsem nekontroloval. No tak to se asi nechytáme.:(
 
@macdav a nevzal bys mě místo toho ve středu na Čerňák? Taky mi chybí k odehrání...
 
Taky mě to napadlo. Sice mě tam rozčiluje ta dálnice, ale když si vezmu špunty do uší, tak to nějak zvládnu ;)
 
Ja to nakonec nedam, mam od 12 schuzku :( mozna na druhou devitku bych stihl....😕
Tak peknou hru
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom