Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours PGA Tour

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Koukali jste někdo tento víkend na PGA. Připomínalo to chvílema zlatý doby Tigera. DJ z ostatních udělal druhou ligu a to nehráli špatně. :up:
 
Ty jeho megadrivy byly uzasne. Nekolikrat atakoval green na ctyrparech
 
Jj, měli by mu driver zabavit!
 
Některý ty vzdálenosti byly daný větrem a polohou hřiště, mě spíš fascinuje ta přesnost :oops:.
Z celýho turnaje mi v podstatě stačilo shrnutí kol Jordana (když bylo) a Dustina - vždyť ta hra je vlastně strašně jednoduchá...
Drajv na fervej (nechme stranou, že tam nedopálíme ani z odpališť o 100m blíž :D ), approach těsně za vlajku nebo na její úroveň - backspin to dostane na pohodově proměnitelnou vzdálenost 3m (kdo z vás by si tu byl jistej 2-puttem?!?) no a 2x ze tří pokusů to proměním do birdie nebo eaglu, pohodička o_O:cool:
 
Pokud si pamatuju, tak nejdelší byl kolem 420y a komentátor říkal, že jeho rekord při ostré hře je přes 460y. To by musel foukat uragán a posledních 100 metrů donést míček veverka, abych se první ránou dostal na takovou šílenou vzdálenost. Takhle daleko málogdy dopálej longdrivisti se speciálně upravenejma driverama.o_O
 
Upraveno:
Pokud si pamatuju, tak nejdelší byl kolem 420y a komentátor říkal, že jeho rekord při ostré hře je přes 460y. To by musel foukat uragán a posledních 100 metrů donést míček veverka, abych se první ránou dostal na takovou šílenou vzdálenost. Takhle daleko málogdy dopálej longdrivisti se speciálně upravenejma driverama.o_O
No ale ty jejich nejdelší drivy byly vždy z kopce a posledních 100 metrů byl už doběh. Ale koukalo se na to parádně. Fascinovala mě rychlost míče po odpalu drivem při pohledu zezadu. Tam je vidět ten zásadní rozdíl od nás. Na tomhle hřišti se mi nejvíc líbí 18 jamka - 600 metrů a druhou do greenu hrají často železem.
 
Ja myslim, ze motivace v tom take hraje svoji roli. Az budu vedet, ze za vyhru me ceka hezkych par tisic dolaru, tak si take dam vic zalezet :). :up: Kdybychom na 19. Jamce dostali 2 magnety na lednici misto jednoho, tak verim, ze tu pulku nekteri take daji :p
 
Me by zajimalo co motivovalo Sabbatiniho k tomuto kroku
podle me sance na olympiadu
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
ano, řekl to i oficiálně, teď ji má prakticky jistou, jinak by se tam nedostal
 
Nevíte proč je letos sezona PGA Tour tak zkrácena? Tour Championship je už v srpnu. A Prezidentský pohár v prosinci. Co bude v mezidobí? Už nová sezona?
 
Nevíte proč je letos sezona PGA Tour tak zkrácena? Tour Championship je už v srpnu. A Prezidentský pohár v prosinci. Co bude v mezidobí? Už nová sezona?
Ano, hned po skončení Tour Championship začíná nová sezóna. Ale je to takhle už několik let.
 
Nevíte proč je letos sezona PGA Tour tak zkrácena? Tour Championship je už v srpnu. A Prezidentský pohár v prosinci. Co bude v mezidobí? Už nová sezona?
V září začíná NFL (americký fotbal) a ten sledovaností golf válcuje. Proto se PGA snaží posunout konec sezóny na srpen, aby se to nepotkalo. NFL se hraje od září do prosince základní část, pak je v lednu play-off a Superbowl (finále NFL) je první neděli v únoru - také nedělní kolo golfového Phoenix open má výrazně menší sledovanost na místě než sobotní, protože lidi chtějí vidět NFL a zůstávají u TV.
Takže je to o tom, aby se udrželo co nejvíc televizních diváků kvůli sledovanosti a prodeji reklamy.
 
Měl bych dotaz na zdejší znalce PGA Tour. Co znamená logo za jménem hráče na leaderboardu? Všichni ho tam nemají.
 
Titleist? Že hraje jejich míčky. Je to placená reklama.
European Tour tam má od letoška Odyssey.
 
Měl bych dotaz na zdejší znalce PGA Tour. Co znamená logo za jménem hráče na leaderboardu? Všichni ho tam nemají.

Většinou univerzita, kterou v USA vystudovali.
 
Měl bych dotaz na zdejší znalce PGA Tour. Co znamená logo za jménem hráče na leaderboardu? Všichni ho tam nemají.
jo, amíci jsou blázni do statistik (jako já) a dost lidí tam sleduje i souboj univerzit (odkud hráči vzešli) ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom