Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Patovaní

Při patování a míření nejprve

  • Srovnám nohy

    Hlasy: 5 25,0%
  • Srovnám hůl

    Hlasy: 14 70,0%
  • Jiná

    Hlasy: 1 5,0%

  • Hlasovalo
    20

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Jak mate nacviceno mireni pri patovani? Srovnate nejprve nohy a pak zalozite hul, nebo nejprve zalozite hul a podle toho srovnate nohy?
 
No….. je otázka jak moc ti pomůže odpověď ode mě nebo @requo, když víš jak nám to jde, ale řekl sis o to, tak já to mám: nejdříve hůl a poté nohy.
 
No, úplně ideálně, když to neflákám, tak míček s lajnou, pak putter a pak nohy :D. Ale musim se do toho nutit, vetsinou to proste jen tak odhadnu, napalim, a pak se vztekam, ze kupodivu nemám ani birdie, ani nejdu doklepavat do paru :D. GIR berme v této diskuzi jako samozřejmost :cool:
 
Já teda taky nejprve založím hůl a pak rovnám nohy. Ale dost často pak ty nohy nemám na cíl srovnané a už o tom přemýšlím, že to dohoním rukama....
 
Já teda taky nejprve založím hůl a pak rovnám nohy. Ale dost často pak ty nohy nemám na cíl srovnané a už o tom přemýšlím, že to dohoním rukama....
Moje řeč, vždycky pak přemýšlím, o kolik nalevo / napravo musím zahrát oproti postavení nohou, aby to jelo tam, kam chci :-D
Výsledek si asi dovedeš představit :-D
 
Nejprve zakládám hůl a k tomu doladím postoj. Vlevo vpravo moc neřeším, hraju to pocitově a spíš mi jde o tempo patu... Do stran i bez nějakého většího míření neulétnu o tolik, abych byl nešťasten, spíš puty co zůstanou výrazně krátké, nebo naopak hodně přehrané, mi načítají skore.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom