Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz OBRAZEM: Divoká Indie. Hřiště jako z pohádky hráče spíš děsí

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
OBRAZEM: Divoká Indie. Hřiště jako z pohádky hráče spíš děsí (GolfExtra.cz)

Po čtyřleté odmlce se tento týden do kalendáře DP World Tour vrací turnaj Hero Indian Open, podnik, kde hlavní roli nehrají ani tak hráči, jako spíš hřiště samotné. Mistrovská osmnáctka DLF Golf & Country Clubu u Nového Dillí, na které se jako designér vyřádil slavný Gary Player, se opravdu vymyká čemukoliv, na co jsou golfisté na elitní evropské sérii zvyklí.

Pokračovat ve čtení...
 
Díval jsem se na ty fotky a teda vypadá to zajímavě.
Ty bunkry tady opravdu alespoň můžou trestat. Na běžných hřištích pro hráče této úrovně je bunkr spíše záchrana 😐.
 
Díval jsem se na ty fotky a teda vypadá to zajímavě.
Ty bunkry tady opravdu alespoň můžou trestat. Na běžných hřištích pro hráče této úrovně je bunkr spíše záchrana 😐.
Jj......mám to tady puštěný v TV jako kulisu k práci.......a ty bunkry (ale i okolí hřiště) jsou s těma skoro kolmýma stěnama fakt drsný...
 
Dívám se od 9 h. na přímý přenos na Golf Channel. To hřiště je nádherné ale šílené (bankry, stromy, kameny). Na procházku super, na hru jen pro otrlé.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom