Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Oblibene a neoblibene hole

Asi se mi ted budou zkusenejsi golfiste smat, ale resim jednu takovou vec ohledne hybridu. Nemuzu se porad vyhnout dojmu ze jim nejak podvadim. Priklad: Jdu na odpal a proste driverem udelat kopanec a micek se rozbehne po zemi a skonci treba i na fairway, ale proste topinka jak ze zurnalu. Vytahnu hybrid a dam ranu, kterou si vykompenzuji predchozi "trapas".
Jenze mam nejak pocit, ze hybrid pouzivam ze vsech holi nejvic. A tim mene vytahuji zeleza jako 5 nebo 6. Proste mam s hybridem vetsi jistotu. Ale proste mam porad divny pocit kdyz jej pouzivam.
Ma nekdo neco podobneho? Nebo jsem divny jen ja? :D
 
Hybrid byla moje nej hul. Prakticky a to i do ted neumim zahrat metry 5 nebo 6. Vse jsem hral hybridem. Pak jsem ho upozadil, koupil si drevo. Skoro rok jsem ho nevytahl z bagu na hristi. Ted se k nemu vracim neb aktualne nejsem schopen trefit drevem druhou rano. Hybridem to jde.
Takze bych rekl, ze to mame podobny a rozhodne nepodvadim ani si nepripadam divny :)
 
Zvláštní dotaz, asi každý má nějakou méně nebo více oblíbenou hůl, a co myslíš tím podváděním, sebe nebo ostatní hole..?:) Prdni na to, hraj čím se ti hraje dobře, o tom je přece golf, nebo se tam chodíš trápit..?
 
Asi se mi ted budou zkusenejsi golfiste smat, ale resim jednu takovou vec ohledne hybridu. Nemuzu se porad vyhnout dojmu ze jim nejak podvadim. Priklad: Jdu na odpal a proste driverem udelat kopanec a micek se rozbehne po zemi a skonci treba i na fairway, ale proste topinka jak ze zurnalu. Vytahnu hybrid a dam ranu, kterou si vykompenzuji predchozi "trapas".
Jenze mam nejak pocit, ze hybrid pouzivam ze vsech holi nejvic. A tim mene vytahuji zeleza jako 5 nebo 6. Proste mam s hybridem vetsi jistotu. Ale proste mam porad divny pocit kdyz jej pouzivam.
Ma nekdo neco podobneho? Nebo jsem divny jen ja? :D
Hybridy jsou obecně navrženy tak, aby nahradily dlouhá železa (délka i odpouštění), takže pokud ti to s ním jde, tak ho používej “bez výčitek” :up:
Ostatně se hybridy se začínají stále více i na PGA. A na LPGA jsou samozřejmostí, některé golfistky je používají až do sedmičky.
Na dlouhý železa je třeba nejdřív golfově dorůst, takže jako nováček hraj s tím, s čím se cítíš nejlépe. Ostatně to platí pro všechny hráče. ;)
 
Já jsem právě jsem ve fázi kdy přicházím na chuť 3 a 4i.. tak uvidíme jak dlouho mi to vydrží..:):):)
 
Já jsem při poslední výměně holí již nekoupil i4, ale ponechal si H4 (stejné metry, méně chyb) - poradil mi to fitér a funguje to :)
Když zahraji mírný cut, dokáži zastavit 170m ránu na greenu do 5 metrů (... když se teda zrovna trefím :D)
 
Asi se mi ted budou zkusenejsi golfiste smat, ale resim jednu takovou vec ohledne hybridu. Nemuzu se porad vyhnout dojmu ze jim nejak podvadim. Priklad: Jdu na odpal a proste driverem udelat kopanec a micek se rozbehne po zemi a skonci treba i na fairway, ale proste topinka jak ze zurnalu. Vytahnu hybrid a dam ranu, kterou si vykompenzuji predchozi "trapas".
Jenze mam nejak pocit, ze hybrid pouzivam ze vsech holi nejvic. A tim mene vytahuji zeleza jako 5 nebo 6. Proste mam s hybridem vetsi jistotu. Ale proste mam porad divny pocit kdyz jej pouzivam.
Ma nekdo neco podobneho? Nebo jsem divny jen ja? :D
To je zvláštní pohled, proč bys jako měl podvádět? Vždyť je to zcela regulerní hůl.
Jo a myslím, že z holí nejvíc používáš putter ;)
 
Hybrid byla moje nej hul. Prakticky a to i do ted neumim zahrat metry 5 nebo 6. Vse jsem hral hybridem. Pak jsem ho upozadil, koupil si drevo. Skoro rok jsem ho nevytahl z bagu na hristi. Ted se k nemu vracim neb aktualne nejsem schopen trefit drevem druhou rano. Hybridem to jde.
Takze bych rekl, ze to mame podobny a rozhodne nepodvadim ani si nepripadam divny :)
Měl jsem to podobně, H3 a H4 nejoblíbeněší hole.....pak se H3 nějak rozbil (něco se uvnitř utrhlo) a koupil jsem si W3.....z fairwaye výborný, ale jak je míček někdě v hustym roughu, tak jedině H4, ten hybrid tím hustým projede líp než dřevo.
 
Jj, pouzival jsem to jako"kladivo" vyhraju se s H4 z huste travy lip jak s drevem.
 
To je zvláštní pohled, proč bys jako měl podvádět? Vždyť je to zcela regulerní hůl.
Jo a myslím, že z holí nejvíc používáš putter ;)
No ja jsem psal, ja vim, ze to je jen v hlave. Ale proste se nedokazu zbavit dojmu jakobych strilel brokovnici na 10m misto pistoli. Proste kdyz uz neumim mirit, tak to utlucu kvantitou :D Ale jak jsem psal, vim, ze je to cele hloupost a proc nepouzivat hybrid, kdyz je to hul jako kazda jina.
Nebo mozna mam pak pocit, ze utikam od zelez a micek utlucu hybridem a dodelam wedgou na green a putterem.
Ja to napsal jako takove vybliti vnitrniho pocitu a zjisteni jestli jsem sam takovy premyslivy blazen :D
 
No ja jsem psal, ja vim, ze to je jen v hlave. Ale proste se nedokazu zbavit dojmu jakobych strilel brokovnici na 10m misto pistoli. Proste kdyz uz neumim mirit, tak to utlucu kvantitou :D Ale jak jsem psal, vim, ze je to cele hloupost a proc nepouzivat hybrid, kdyz je to hul jako kazda jina.
Nebo mozna mam pak pocit, ze utikam od zelez a micek utlucu hybridem a dodelam wedgou na green a putterem.
Ja to napsal jako takove vybliti vnitrniho pocitu a zjisteni jestli jsem sam takovy premyslivy blazen :D
Máš pocit, že hybrid není dost "golfová" hůl, že bys měl tu ránu hrát železem a protože jí dobře neumíš, hraješ to hybridem. Tak je to? Jakože neuhraju to železem, tak já trouba to tam nějak dostrkám hybridem. Nejsem dost "golfista", když nedávám dlouhé železo? Promiň, to je legrační, já se nad tím trochu usmívám a doufám, že tě to neurazí. Ale my, ženské, to máme prostě jinak asi v ledasčem. Ani ve snu by mne nenapadlo nad tím tak dumat. Já to mám tak, že se mi můj hybrid prostě líbí a ráda s ním hraju. Že jsou to často šílený rány, to je další věc :D :D
 
Ale já momentálně nejvíce miluju svůj driver. To je snad moje nejspolehlivější hůl 😇
 
Vidis... ja jsem ve fazi, ze netrefim mic ani putterem.
Takze hraj spokojene hybrid! ;)
 
Asi se mi ted budou zkusenejsi golfiste smat, ale resim jednu takovou vec ohledne hybridu. Nemuzu se porad vyhnout dojmu ze jim nejak podvadim. Priklad: Jdu na odpal a proste driverem udelat kopanec a micek se rozbehne po zemi a skonci treba i na fairway, ale proste topinka jak ze zurnalu. Vytahnu hybrid a dam ranu, kterou si vykompenzuji predchozi "trapas".
Jenze mam nejak pocit, ze hybrid pouzivam ze vsech holi nejvic. A tim mene vytahuji zeleza jako 5 nebo 6. Proste mam s hybridem vetsi jistotu. Ale proste mam porad divny pocit kdyz jej pouzivam.
Ma nekdo neco podobneho? Nebo jsem divny jen ja? :D

Klidně hraj, já mám v bagu jeden až dva kousky, podle hřiště. I když teď testuji utility iron 3. a 4. ale zatím nemají důvěru... ;-) A spodváděním buď v klidu, to rozhodně neznamená používat legální hůl.
 
Hybrid - to je zvláštní. Od začátku k němu mám nevyjasněný vztah. A nikdy jsem s ním nezahrala pořádnou ránu. Tak jsem to, už před lety, úplně vzdala. Už jen ten název - hybrid. Prostě něco divnyho. 🤪
Screenshot_20190529-214913.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom