Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Novinky na trhu! Hole, míčky, bagy... jak se vám líbí?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Na golfovém trhu se furt něco děje. Ale zase na všechno zakládat nové vlákno, když se chceme jen pokochat, zmínit, nebo třeba rovnou říct - no fuj, to je hnus nemusí být úplně lákavé. Tak jsem založil teď jedno zobecňující, kam se dají mrskat vše, co koho z nás zaujme z aktuálních novinek na golfovém trhu k získání nějaké zpětné vazby ostatních. A když se to diskusně rozvine dál, tak to osamostatníme. :)
 
A já rovnou začnu.

Novinka na trhu, PING GG430 - Drivery, železa, dřeva, hybridy... Taky vám přijdou naprosto neodolatelně krásný? :)

PING_g430_drivers-1.png PING_g430_drivers-30.png PING_g430_drivers-32-1.png PING_g430_irons-1.png PING_g430_irons-2.png PING_g430_irons-13.png
 
Jako PINGy i další hole pěkné, ale ty nové FW Callaway jsou fakt nádherné. Škoda že FW nehraju, snad bych i nad tím začal přemýšlet :D:D:D
 
Jako PINGy i další hole pěkné, ale ty nové FW Callaway jsou fakt nádherné. Škoda že FW nehraju, snad bych i nad tím začal přemýšlet :D:D:D
FW nehrát, to je hřích :D. Ty Kalaweje vypadají fakt pěkně.
 
Tady je jedna z fotek porovnávající vizuál letošních novinek u driveru pěkně vedle sebe. Tak co, který byste brali? :)

31B49F07-4E39-40EB-BC27-0C6F8F373C4B.jpeg


Mně pořád se nejvíc líbí ten Ping, druhé místo asi Calaway. Naopak moc se mi nepozdává novinka od Cobry. Je nějak moc fádní... Bez nápadu.
 
Tady je jedna z fotek porovnávající vizuál letošních novinek u driveru pěkně vedle sebe. Tak co, který byste brali? :)

Zobrazit přílohu 33803

Mně pořád se nejvíc líbí ten Ping, druhé místo asi Calaway. Naopak moc se mi nepozdává novinka od Cobry. Je nějak moc fádní... Bez nápadu.
Ono je nakonec jedno, čím to do těch 💩 pošleš. Hlavně, aby ta hůl dobře vypadala 🤭

On i ten Srixon není žádný vrchol designu, ale zase na druhou stranu zbytečně nerozptyluje pozornost. ;)
 
Vzpomínka na debaty s Bohusem.....
Co toto?

1673527569405.png
 
Tady je jedna z fotek porovnávající vizuál letošních novinek u driveru pěkně vedle sebe. Tak co, který byste brali? :)

Zobrazit přílohu 33803

Mně pořád se nejvíc líbí ten Ping, druhé místo asi Calaway. Naopak moc se mi nepozdává novinka od Cobry. Je nějak moc fádní... Bez nápadu.
Já bych to pro sebe nakombinoval :cool:
Vršek mám rád bez zbytečných pí...vin a matný, takže Srixon. Spodek extravagantní, takže jednoznačně Callaway a líc od Taylormade, ale v barvě Callaway.
Kdybych musel vybrat, tak takto: Ping, Srixon, Taylormade, Cobra, Callaway.
Callaway mám poslední kvůli těm dvěma materiálům na korunce. Působí to na mě nejen rušivě, ale i trochu lacině. Třeba ale změním názor až to uvidím naživo.
Kombinace dvou různých barev na korunce se mně moc líbila u TM SIM (2)
 
Mě se u Cally nelíbí ten název Paradym, co nová řada to pokaždé úplně jiný název. Ale třeba se s tím hraje dobře, já měl jednou v ruce Epic na fitu a moc mi neseděl. Ta nová Cobra vypáda jak z Decathlonu, ten se nepovedl. TM má ty drivery pěkné, ale neodpouští tolik, co konkurence, podle recenzí. Zajímalo by mě, jestli do vývoje mluví hráči, co má TM v týmu. Ping mě nikdy neoslovil zvukem, ten nový model prý už tak hlučný není. Srixon těžko říct, k tomu se jako levák asi nikdy nedostanu.
 
TM má ty drivery pěkné, ale neodpouští tolik, co konkurence, podle recenzí.
Včera jsem koukal na několik golf recenzí a je pravda, že letošní TM se asi moc nepovedl. Je tam hodně kritiky z více míst.
Přikládám YouTube recenzi od Rick Shiels

Naopak hodně chválí novou řadu želez od Srixonu.
Níže recenze od TXG.
Neuvěřitelná konzistence. Carry, ball speed a hlavně spin u ZX7. Krásná železa.
 
Mě se u Cally nelíbí ten název Paradym, co nová řada to pokaždé úplně jiný název.
Třeba je ten Paradym (dle názvu) vhodný i pro hendikepované.
Ikdyž v golfu máme všichni hendikep :). Teda kromě PRO :D
 
Naopak moc se mi nepozdává novinka od Cobry.
Ani mně, jako milovníka Cobry, se nelíbí. Mají veliké štěstí, že na ní nemám prachy... 😂
Ping, Taylormade, Srixon krásný! 👌
 
Ani mně, jako milovníka Cobry, se nelíbí.

Docela mě to překvapilo, měl jsem nějaké iracionální tušení, spíš chuť, že by letos mohly zazářit a nějak mně to vizuálně prostě přijde dost retro - třeba naživo bude z nich dojem lepší. Koukal jsem ke k nim i na web a mají tam i ženské verze. Zajímavé, působí na mě mnohem lépe designově, jakoby vyzráleji, než ta "ostré" designové linie barev na mužské...

cobra men:women.png

1. obr verzce pro kluky vs 2. obr verze pro holky
 
Co toto?
Super tip. Hned doma navleču na hůl pěnovou izolaci z Tubexu a to by v tom byl čert, abych ten úchop neposílil :):up:
 
Docela mě to překvapilo, měl jsem nějaké iracionální tušení, spíš chuť, že by letos mohly zazářit a nějak mně to vizuálně prostě přijde dost retro - třeba naživo bude z nich dojem lepší. Koukal jsem ke k nim i na web a mají tam i ženské verze. Zajímavé, působí na mě mnohem lépe designově, jakoby vyzráleji, než ta "ostré" designové linie barev na mužské...

Zobrazit přílohu 33805
1. obr verzce pro kluky vs 2. obr verze pro holky
Mě tedy vadí ta bílá. Tedy ne mě, ale Skytrak s tím může mít potíže 🙄

Asi budu muset řešit driver pro syna, takže buď zdědí můj a já budu mít nový, nebo on bude mít nový a já utřu nos 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom