Poslední
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nově "Jak jsme naposledy hráli" + Galerie fotek a příloh

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Nově "Jak jsme naposledy hráli" + obnovená Galerie fotek a "příloh"

Přesunul jsem nejpoužívanější vlákna "Jak jsme naposledy hráli" do samostatné kategorie fóra, dostupné i z titulní stránky. Zároveň do této kategorie byla přesunuta trochu zapadlá kategorie "Cestování za golfem" obsahující zážitky za zahraničního golfu. Nová kategorie viz:

https://www.19jamka.cz/forums/jak-a-kde-jsme-hrali-golf.264/

galerie.png

Důležitou novinkou a změnou je, že byla obnovena samostatná Galerie 19.jamky, která nově umí automaticky zobrazovat obrázky (přílohy) z vybraných kategorií fóra (proto ten přesun, protože to není možné namapovat na konkrétní jedno vlákno, ale vždy na celou kategorii). Ale to podstatné je, že všechny golfové obrázky a fotky z her a hřišť z "Jak jste naposledy hráli" a "Cestování za golfem" se zobrazují zároveň i v galerii. Věřím, že tím se atraktivita fóra zvýší - protože ty obrázky jsou stejně to nejkrásnější. Chvíli si to ale ještě bude sedat. :)

Galerie sama o sobě má spoustu funkcí, bohužel její obnovení sebou přineslo smazání starého obsahu galerie (jinak to nešlo, tady update nebyl možný). Galerie samostatně umí i přidávat fotky do samostatných kategorii, uvidíme, jak se to bude využívat.

---

PS: U Galerie (ale i dalších navigačních prvků v horní liště - Tržiště atp.) se vám občas rozsvítí číslo "doposud" nezobrazeného obsahu (teď to tam svítí, protože bylo centrálně obnoveno u všech). Pokud se toho chcete hromadně zbavit bez nutnosti proklikávat všechny obrázky, stačí kliknout na "Vše zobrazit/přečíst". Viz

Vše zobrazit.JPG
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Ders - software jednoduše DG TIP - reklamní předměty Hezká Hra Golf Resort Hořehledy GolfGear - víc než golfový eshop Česká Golfová Asociace Maršálů Obchůdek Vendula - originální barevné veselé obrázky od Venduly Hegerové Samolepky nejen na auto!
Back
Nahoru Bottom