Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nová pravidla od 1.1.2022

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Od 1.1.2022 budou nová pravidla amatérského statusu

 
Ceny do 1000 USD. Mno, to už je slušné... Nějakých 25.000 Kč :) včetně finančních odměn, tedy nikoli jen věcné ceny, jestli tomu rozumím správně
 
Tak mě spíše zaujala možnost sponzoringu amatérů.
Asi si nějakého sponzora najdu 🤭
 
Tak mě spíše zaujala možnost sponzoringu amatérů.
Asi si nějakého sponzora najdu 🤭

To byl ten problém nejakeho rautů u pro-am, v USA, nebo ne? Kdy se řešilo, jestli to u těch amatérů řešilo, jestli můžou jít s profiky "zadarmo" pařit... Aby nepřišli o amatérský status.

Jinak se to stejně děje. Tu zadarmo bag, tu hole, tu něco jiného... Uvidíme, kam to povede a nebo jestli je to jen "popsaní" stavu.
 
Jinak se to stejně děje. Tu zadarmo bag, tu hole, tu něco jiného... Uvidíme, kam to povede a nebo jestli je to jen "popsaní" stavu.
Evidentně to bude na poradu s daňovým poradcem.
A taky je otázka, co na to finančák, když mi např. firma zaplatí fee nebo ubytování na turnaji, pokud s ní budu mít sponzorskou smlouvu 🤔
 
sponzoring - takze se muzu sponzorovat z vlastni spolecnosti? hmmmm :):):)
Přesně to mám na mysli 😉
 
Ceny do 1000 USD. Mno, to už je slušné... Nějakých 25.000 Kč :) včetně finančních odměn, tedy nikoli jen věcné ceny, jestli tomu rozumím správně
Podle formulace ( viz níže ) se jedná o zvýšení limitu z 500 liber na 750 ( 1000 USD ), ale stále jsou to nepeněžní výhry...

Citace z www.cgf.cz :
Nová PAS uvádějí následující akty, které skončí ztrátou amatérského statusu:

  • Přijetí výhry v hodnotě vyšší než 1.000 USD nebo jakékoliv finanční výhry v hendikepové soutěži
 
Podle formulace ( viz níže ) se jedná o zvýšení limitu z 500 liber na 750 ( 1000 USD ), ale stále jsou to nepeněžní výhry...

Citace z www.cgf.cz :
Nová PAS uvádějí následující akty, které skončí ztrátou amatérského statusu:

  • Přijetí výhry v hodnotě vyšší než 1.000 USD nebo jakékoliv finanční výhry v hendikepové soutěži

Jj, máš pravdu. Blbě jsem to na rychlé přečtení pochopil. Díky za opravu! :up:
 
Podle formulace ( viz níže ) se jedná o zvýšení limitu z 500 liber na 750 ( 1000 USD ), ale stále jsou to nepeněžní výhry...

Citace z www.cgf.cz :
Nová PAS uvádějí následující akty, které skončí ztrátou amatérského statusu:

  • Přijetí výhry v hodnotě vyšší než 1.000 USD nebo jakékoliv finanční výhry v hendikepové soutěži
No ale, pokud to bude v soutěži na rány (ne hendikepové soutěži), pak peníze do 1,000 USD může. Nebo ne?
 
No ale, pokud to bude v soutěži na rány (ne hendikepové soutěži), pak peníze do 1,000 USD může. Nebo ne?
Já to chápu tak, že v soutěži, kde se nehraje s HCP, tam peníze. ( v jakémkoliv výši, nejen do limitu ), ale i cenu vyšší než 1000 USD, vzít amatér může. Myslím si, že primárním záměrem je to, že když bude turnaj, kde hrají profesionálové a amatéři spolu, např US open, tak pokud se amatér umístí, může vzít prize money, což zatím nelze. Zda bude moct amatér převzít neomezenou cenu, či peníze třeba i na mistrovství klubu v Horní Dolní, pokud se bude hrát, jak je běžné, bez vyrovnání, bude záležet na oficiálním výkladu pojmu hendikepový turnaj ( hraje se to sice bez vyrovnání, ale přepočítává hendikep )
 
No ale, pokud to bude v soutěži na rány (ne hendikepové soutěži), pak peníze do 1,000 USD může. Nebo ne?
to se týká i soutěží jako je WLD, kde všichni v hlavní kategorii museli být PRO, aby mohli vzít hlavní finanční odměnu, ostatní AM měli svojí skupinu do 750USD

Jinak krom sponzoringu amatérů se v zásadě nic nezměnilo.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom