Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Netflix: Full Swing

Zatím jsem ještě nenašel víc času na shlédnutí, nechávám si to na víkend, kdy se snad poštěstí. Ale reakci od dalších lidí mám: že první díl super - o přátelství. Že po čtyřech dílech pomalu nuda. A že kdo má rád Phila, tak po tom, co tam pronáší, už ho rád mít nebude. :)

Tak jsem zvědav, nemotivovalo mě to ke shlédnutí ještě mnohem víc. :-D
Za me je to naopak, s kazdym dalsim dilem je to lepsi a lepsi. Aktualne jsem dokoukal epizodu s Tony Finau, a tu zatim hodnotím jako top z toho co jsem doposud viděl.
 
Hele za mne to nebylo špatné ale strašně povrchní a americky chvástající. A agitka Roryho byla až směšná tam už chybělo jen "strana a vláda mě pověřila". Přičemž LIV pomohlo vlastně všem a popravdě se vůbec nedivím těm co do LIV odešli DJ to řekl správně. A najednou PGA zvedla taky odměny jenže politruk Rory to podmínil vyšším uvázkem čili druhořadí hráči na tom budou ještě hůř jelikož prostoru něco vyhrát bude ještě méně. Jinak hráči co si vybrali jsou až na výjimky strašně nudní tak asi s tím Netflix moc víc udělat nemohl. Upřímně kdyby si vzali příběhy hráčů (nováčků) co přišli z DP možná by to bylo zajímavější.
 
Teď jsem to dokoukal a musím říct, že se mi to líbilo. Nijak extra ten profi golf nežeru, je na hony vzdálený tomu, co tu každodenně dělám. Snažím se sledovat ty hlavní události a turnaje, ale většinou usnu ještě před půlkou a jediný co skutečně poctivě dokoukávám je Augusta. Takže nemám nijak zásadní přehled, ale tenhle seriál mi přišel jako poměrně zajímavé pozadí k tomu, co se v TV odehrává. Řadu hráčů to ukazuje zase v jiném světle, je tam dost poměrně emotivních momentů a dost mi to ten svět polidštilo, mám k těm lidem díky tomu blíž.

O Philovi tam není v podstatě nic. Dost mi nesedl díl o Koepkovi, ten se tam pro mě vyprofiloval jako extrémně nesympatickej a nafoukanej trouba. A podobně DJ. Nijak nehonoruju za PGA a každý máme nějak nastavený svůj morální kompas. Ale ty hlášky o tom, že jsou tu jen od hraní golfu a nic jiného je nezajímá? Když to malinko přitáhnu za vlasy, tak by šéf koncentráku při otáčení kohoutu s plynem taky moh tvrdit, že je to jen práce jako každá jiná...
 
Teď jsem to dokoukal a musím říct, že se mi to líbilo. Nijak extra ten profi golf nežeru, je na hony vzdálený tomu, co tu každodenně dělám. Snažím se sledovat ty hlavní události a turnaje, ale většinou usnu ještě před půlkou a jediný co skutečně poctivě dokoukávám je Augusta. Takže nemám nijak zásadní přehled, ale tenhle seriál mi přišel jako poměrně zajímavé pozadí k tomu, co se v TV odehrává. Řadu hráčů to ukazuje zase v jiném světle, je tam dost poměrně emotivních momentů a dost mi to ten svět polidštilo, mám k těm lidem díky tomu blíž.

O Philovi tam není v podstatě nic. Dost mi nesedl díl o Koepkovi, ten se tam pro mě vyprofiloval jako extrémně nesympatickej a nafoukanej trouba. A podobně DJ. Nijak nehonoruju za PGA a každý máme nějak nastavený svůj morální kompas. Ale ty hlášky o tom, že jsou tu jen od hraní golfu a nic jiného je nezajímá? Když to malinko přitáhnu za vlasy, tak by šéf koncentráku při otáčení kohoutu s plynem taky moh tvrdit, že je to jen práce jako každá jiná...
Já jsem Kepku nikdy moc nemusel.......a v tom dílu o něm se ukázal přesně jak jsi popsal:(
 
Zatím zkouknuté dva díly, první o dost lepší než druhý....holt JT a Spieth jsou jiný kafe než pro mě nesympatickej Koepka. Jinak koukám na verzi původní zvuk + CZ titulky a ten titulkář evidentně golf nehrál:(. Nejvíc mě dostává, že místo "rána" používá termín "bod". Takže např. někdo vyhrál o dva body, po dropu si připsal trestný bod....apod. Taky tam používá termín "odpal" i pro ránu z lesa nebo pětimetrový chip:D
 
Já jsem začal posledním dílem (normálně to nedělám, ale z těch hráčů jsem chtěl jako první vidět Roryho) a moc se mi to líbilo. Tak od té doby, když máme chvilku, tak na to s manželkou koukáme - zatím jsme zvládli první dva díly a za nás super!

Pokud jde o sympatie k hráčům, tak zatím u mě pohled do zákulisí nic nezměnil na tom, jak jsem hráče vnímal z TV a jiných médií, takže:
+: McIlroy, Scheffler, Thomas a Spieth
-: Koepka

Moc se těším na Tonyho Finaua.

Jen mi přijde, že by bylo lepší, kdyby to točili třeba 1-2 roky před covidem. Takhle je to hodně o PGA Tour vs. LIV Golf...
 
Jen mi přijde, že by bylo lepší, kdyby to točili třeba 1-2 roky před covidem. Takhle je to hodně o PGA Tour vs. LIV Golf...
Možná jim právě o to šlo. Bohužel
 
Já jsem začal posledním dílem (normálně to nedělám, ale z těch hráčů jsem chtěl jako první vidět Roryho) a moc se mi to líbilo. Tak od té doby, když máme chvilku, tak na to s manželkou koukáme - zatím jsme zvládli první dva díly a za nás super!

Pokud jde o sympatie k hráčům, tak zatím u mě pohled do zákulisí nic nezměnil na tom, jak jsem hráče vnímal z TV a jiných médií, takže:
+: McIlroy, Scheffler, Thomas a Spieth
-: Koepka

Moc se těším na Tonyho Finaua.

Jen mi přijde, že by bylo lepší, kdyby to točili třeba 1-2 roky před covidem. Takhle je to hodně o PGA Tour vs. LIV Golf...
Já to mám dost obráceně McIIroy u mne svým svazáctvím a aktivizmem dost klesnul a vlastně ty kecy o posouvání golfu dost se mi hnusily.
A nechápu co máte proti Koepkovi prostě trápící se sportovec hledající cestu z krize a zrovna tenhle díl pro mne nejzajímavější s ohledem na sportovní psychologii že dostat se zpět na vrchol je mnohem těžší než to bylo poprvé.
Jinak ti ostaní kluci co tam byly jsou fakt nudní Thomas a Spieth úplně nejvíc.
Prostě Last dance je ze všech sportovních seriálů nejlepší.
 
Možná jim právě o to šlo. Bohužel
Přesně ja to tak vnímal jako agitku proti zle LIV a že tam hrají jen ti špatní a skvělí kluci hrají PGA
 
A nechápu co máte proti Koepkovi prostě trápící se sportovec hledající cestu z krize a zrovna tenhle díl pro mne nejzajímavější s ohledem na sportovní psychologii že dostat se zpět na vrchol je mnohem těžší než to bylo poprvé.
Obecně si taky velmi cením toho, když se někdo dokáže vrátit na vrchol. V případě Koepky mám ale problém s jeho arogantním vystupováním (podle mě je to dost i na americká měřítka).

Já to mám dost obráceně McIIroy u mne svým svazáctvím a aktivizmem dost klesnul a vlastně ty kecy o posouvání golfu dost se mi hnusily.
Já to vnímám spíš jako úctu k tradici a k těm velkým hráčům před ním (Palmer, Nicklaus...)
 
Tak Last dance si o sobe natocil MJ sam, to je taky takova agitka ne. To me prestalo bavit asi po tretim dile jako Full swing. JT a Jordan dobry, Jordana mam rad, Brooks celkem ok ale u Dahmera sem to vypnul. Skoda, pul roku na to cekam, loni jsem videl kazdej turnaj, profi golf fakt sleduju ale asi tim jak je to mireny na sirsi verejnost plus jak je to jednostranne zamereny me to prestalo bavit.
 
Tak Last dance si o sobe natocil MJ sam, to je taky takova agitka ne. To me prestalo bavit asi po tretim dile jako Full swing. JT a Jordan dobry, Jordana mam rad, Brooks celkem ok ale u Dahmera sem to vypnul. Skoda, pul roku na to cekam, loni jsem videl kazdej turnaj, profi golf fakt sleduju ale asi tim jak je to mireny na sirsi verejnost plus jak je to jednostranne zamereny me to prestalo bavit.
Dokoukej to cele...ten koncept příběhů, proč a kdo tam je má svůj smysl
 
Tak Last dance si o sobe natocil MJ sam, to je taky takova agitka ne. To me prestalo bavit asi po tretim dile jako Full swing. JT a Jordan dobry, Jordana mam rad, Brooks celkem ok ale u Dahmera sem to vypnul. Skoda, pul roku na to cekam, loni jsem videl kazdej turnaj, profi golf fakt sleduju ale asi tim jak je to mireny na sirsi verejnost plus jak je to jednostranne zamereny me to prestalo bavit.
U toho last dance jsem ten pocit agitky moc neměl protože tam vyplynulo že Jordan je dost sebestředná svině kterých je fakt málo a vlastně s ním vydrželi hrát jen proto že vyhrávali jinak za ty drobný by sním nehrály. A full swing byla selanka o tom jak je strašně fajn na PGA a žádná kontroverze prostě nuda :) ale dokoukal jsem to ale s posledním dílem jsem měl fakt problém.
 
Já to mám dost obráceně McIIroy u mne svým svazáctvím a aktivizmem dost klesnul a vlastně ty kecy o posouvání golfu dost se mi hnusily.
A nechápu co máte proti Koepkovi prostě trápící se sportovec hledající cestu z krize a zrovna tenhle díl pro mne nejzajímavější s ohledem na sportovní psychologii že dostat se zpět na vrchol je mnohem těžší než to bylo poprvé.
Jinak ti ostaní kluci co tam byly jsou fakt nudní Thomas a Spieth úplně nejvíc.
Prostě Last dance je ze všech sportovních seriálů nejlepší.
Mě to přišlo zajímavé celé, každý díl jinak, podle toho, o kom zrovna byl. Pohled do zákulisí pro mě fajn.
“Svazáctví” Roryho, dobrej výraz, na ten bych nepřišel ale můj pocit to vystihuje parádně.
Koepky mi bylo až líto, jeho povaha mu podle mě skvěle slouží když mu to jde, ale když nejde, ničí ho to.
Dost mi vadil “svatý boj” novinářů v některých tiskovkách hlavně proti Poulterovi.
Škoda, že z toho dělají otázku morálky takhle výběrově, Saudi international open nikomu nevadí (alespoň jsem nic nezaznamenal), Ladies turnaje za saudský prachy taky ok. A jen z vrozené lenosti jsem nezkoumal finanční zdroje tradičních sponzorů PGA tour, ale jakési náznaky o spojení se Saudy jsem v médiích taky zahlédl.
 
Obecně si taky velmi cením toho, když se někdo dokáže vrátit na vrchol. V případě Koepky mám ale problém s jeho arogantním vystupováním (podle mě je to dost i na americká měřítka).


Já to vnímám spíš jako úctu k tradici a k těm velkým hráčům před ním (Palmer, Nicklaus...)
To je fakt umělí a pro mne slizké ale třeba to fakt tak cítí ale já mu to fakt nemohl uvěřit.

A ten Koepka mi fakt arogantní nijak extra nepřišel asi mám z výkonnostní sportu (basket a o NBA se říká že je tam nejvíc egomaniaků na m2 :)) posunutý práh a aroganci vidím v něčem jiném
 
Mě to přišlo zajímavé celé, každý díl jinak, podle toho, o kom zrovna byl. Pohled do zákulisí pro mě fajn.
“Svazáctví” Roryho, dobrej výraz, na ten bych nepřišel ale můj pocit to vystihuje parádně.
Koepky mi bylo až líto, jeho povaha mu podle mě skvěle slouží když mu to jde, ale když nejde, ničí ho to.
Dost mi vadil “svatý boj” novinářů v některých tiskovkách hlavně proti Poulterovi.
Škoda, že z toho dělají otázku morálky takhle výběrově, Saudi international open nikomu nevadí (alespoň jsem nic nezaznamenal), Ladies turnaje za saudský prachy taky ok. A jen z vrozené lenosti jsem nezkoumal finanční zdroje tradičních sponzorů PGA tour, ale jakési náznaky o spojení se Saudy jsem v médiích taky zahlédl.
Přesně mě toho Koepky bylo až líto, protože mu nikdo krom něho nemůže pomoct. A přesně ta jeho povaha je skvělá pro sport ale ne pro sport jako je golf když se nedaří. A asi je to jediný spolu s Poulterem s kým bych z těch ze seriálu chtěl jít na pivo.
 
Přesně mě toho Koepky bylo až líto, protože mu nikdo krom něho nemůže pomoct. A přesně ta jeho povaha je skvělá pro sport ale ne pro sport jako je golf když se nedaří. A asi je to jediný spolu s Poulterem s kým bych z těch ze seriálu chtěl jít na pivo.
Na pivo bych šel asi s kýmkoliv z nich. Vždycky by se člověk dozvěděl něco zajímavého. Speciálně by mě zajímal Rory a jeho vnitřní pohled a názor očištěný od toho, co musí teď už hlásat, když už se dal do holportu s vedením PGA Tour. Ale něco mi říká, že tak ho ožrat, aby to z něj vypadlo, bych už teď nezvládl:(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom