Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Netflix: Full Swing

Na pivo bych šel asi s kýmkoliv z nich. Vždycky by se člověk dozvěděl něco zajímavého. Speciálně by mě zajímal Rory a jeho vnitřní pohled a názor očištěný od toho, co musí teď už hlásat, když už se dal do holportu s vedením PGA Tour. Ale něco mi říká, že tak ho ožrat, aby to z něj vypadlo, bych už teď nezvládl:(
Jo to je jasné. A možná to někde v tom Rorym ještě bude a jako Ir by za to mohl umět vzít..., ale pořád je to potřeba vnímat že to je TV produkce a realita je úplně někde jinde:)
 
Neviděl jsem to zatím celé, ale díl o Brooksovi mně to docela znechutil. Někoho tak negativního a do sebe zahleděného jsem už dlouho neviděl. Na to, že to je milionář... 🤦
 
V pátek jsem konečně dodíval poslední díl.
To že by to mohlo přilákat nějaké nové golfisty asi moc nehrozí. Nevím, čím by to tuhle cílovou skupinu mohlo přitáhnout.
Jinak vcelku pěkný seriál. Zábavnost jednotlivých dílů dle mě postupně lehce klesá.
Jednotlivý hráči vesměs sympaťáci. Koepka mi namachrovaný nepřišel. Spíše momentálně frustrovaný. Je těžké být na vrcholu a tak rázně padnout a on to jen realisticky zhodnotil.
LIV mě vadí pouze v tom, že z mužské části golfového světa udělala alespoň na nějakou dobu slušnou nepřehlednou bramboračku. A sledovat LIV mě nebaví.
Jinak přestoupivším hráčům nic nevytýkám. Názor typu že přeběhlíci hrají za špinavé (což se v seriálu objevilo) peníze je ze strany americké, čínské a latinoamerické PGA velmi nemístný, protože cností také zrovna neoplývají.
 
Dnes oznamena Season 2 ;)
To se moc těším. První sezónu jsem zkoukla prakticky hned a hodně se mi líbila. Dalo mi to trochu vhled do toho, jak vypadají profesionální turnaje a hlavně kdo jsou hráči světové špičky. Já to totiž moc (čti: vůbec) nevěděla, golfu se věnuji krátce, nevyrostla jsem na něm a teprve teď od ledna se koukám na GolfChannel. Bylo zajímavé sledovat, jak to mají nastavené, jaké mají/nemají zázemí, jak je (ne)ovlivňuje a jak to tam chodí.
 
Víte čeho se bojí „Vlastenci” více než diktátu z Bruselu?
Diktátu z češtiny. 🤭

680247AA-1A23-418E-BA17-51D92F415EEA.jpeg
 
Koho mi to jen připomíná??Ne ten obsah, ale slovosled, skladba vět a pravopis. Ale on už nám tady dlouho nic nenapsal. ☹️
Nemůže, má doživotní ban 😉
 
Asi se to dalo cekat, ale doufam ze dalsi dily budou taky o necem jinem nez PGA vs LIV. Protoze prvni dva jsou jen o tom…
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom