Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Netflix: Full Swing

Kenny

Aktivní člen
Jméno
Roman
Přijmení
Gál
Klub
Mstetice
HI (HCP)
+-15
Včera jsem na tu upoutávku koukal a jsem zvědavý moc. Tady je rovnou:


Jsem taky zvědav jako @Kenny, jestli seriál nějak celkově (měřitelně) zahýbe s popularitou golfu i u nás.
 
Jsem taky zvědav jako @Kenny, jestli seriál nějak celkově (měřitelně) zahýbe s popularitou golfu i u nás.
Myslím, že negolfisté se na to dívat asi moc nebudou, ale pár jedinců by se chytnout mohlo.

Třeba podle Harryho Pottera vznikl dokonce nový sport ,,Fanfrpál'' 😁😁, takže proč ne.
 
Me hodne nakopal "The short game" na Netflixu k sebezlepsovani.
 
Včera jsem na tu upoutávku koukal a jsem zvědavý moc. Tady je rovnou:


Jsem taky zvědav jako @Kenny, jestli seriál nějak celkově (měřitelně) zahýbe s popularitou golfu i u nás.
Netroufam si odhadovat, jak to zahybe popularitou u nas, na to jsme moc mala zemicka, ale globalne si troufam rict, ze ano. Minimalne se to projevi na sledovanosti (tak jako v F1 v USA diky Drive to Survive).
 
Dal jsem to v kuse. Vsech 8 dilu. Pecka!
takoveho volneho casu bych chtel mit 😀 ja stihl jen dva dily :(
 
Zatím jsem ještě nenašel víc času na shlédnutí, nechávám si to na víkend, kdy se snad poštěstí. Ale reakci od dalších lidí mám: že první díl super - o přátelství. Že po čtyřech dílech pomalu nuda. A že kdo má rád Phila, tak po tom, co tam pronáší, už ho rád mít nebude. :)

Tak jsem zvědav, nemotivovalo mě to ke shlédnutí ještě mnohem víc. :-D
 
Uz jsem to sjel cele…za me pecka pohled do zakulisi, rozhodne bych nerekl, ze je to nuda…neni to tak akcni jako Drive to Survive, ale bavilo me to moc…lonska sezona byla na PGA proste skvela a tohle vytahlo ty skvele monenty typu Pereira a 18.jamka na PGA Championship, Rory a jeho pristup ke vsemu, pokazene Open a pecka na FedEx Cupu, skvele info o novaccich, pohled prebehliku k LIV atd. :)
 
No a co ten Phil? Má ten můj kamarád pravdu, že je tam Phil nemožnej, nebo ne?
 
Uz jsem to sjel cele…za me pecka pohled do zakulisi, rozhodne bych nerekl, ze je to nuda…neni to tak akcni jako Drive to Survive, ale bavilo me to moc…lonska sezona byla na PGA proste skvela a tohle vytahlo ty skvele monenty typu Pereira a 18.jamka na PGA Championship, Rory a jeho pristup ke vsemu, pokazene Open a pecka na FedEx Cupu, skvele info o novaccich, pohled prebehliku k LIV atd. :)
vystihl jsi to přesně,
perfektní pohled do zákulisí PGA
+ nahlédnutí jak přemýšlí přeběhlíci na LIV: Dustin Johnson: "...když vám někdo za stejnou práci nabídne 2 x lepší peníze za poloviční úvazek ..."
 
No a co ten Phil? Má ten můj kamarád pravdu, že je tam Phil nemožnej, nebo ne?
Phil je tam minimalne, spis je tam jeden dobrej posmesek na nej v poslednim dilu :)
 
vystihl jsi to přesně,
perfektní pohled do zákulisí PGA
+ nahlédnutí jak přemýšlí přeběhlíci na LIV: Dustin Johnson: "...když vám někdo za stejnou práci nabídne 2 x lepší peníze za poloviční úvazek ..."
Ja se asi nedivim Poulterovi, Mickelsonovi apod. Ale u tech top hracu DJ, Reed, Smith, Koepka…moc to nechapu. Myslim, ze na marketingovych smlouvach ty prachy maji obrovske a sice by je nedostali hned, ale dostali by je :) kazdopadne je mi to vicemene asi fuk, me ten LIV format moc nebavi, PGA ma proste naboj :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom