Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nelze odpovídat na část příspěvku na IOS 13.2.+

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
IOS 13.2.+

Mám od dvou lidí hlášeno, že s tímto operačním systémem jim zlobí odpovídání na příspěvky. Nedaří se mi to replikovat (mám mobil s touto verzí, a testováno i na Macovi se Safari - bez problémů). Máte někdo podobný problém? Můžete prosím popsat, co to dělá, přesnou verzi operáku a prohlížeč?
 
IOS 13.2.+

Mám od dvou lidí hlášeno, že s tímto operačním systémem jim zlobí odpovídání na příspěvky. Nedaří se mi to replikovat (mám mobil s touto verzí, a testováno i na Macovi se Safari - bez problémů). Máte někdo podobný problém? Můžete prosím popsat, co to dělá, přesnou verzi operáku a prohlížeč?
Odpovídám ti z 13.2.3. Vše v pohodě. Někdy minuly týden se mi stalo, ze jsem neviděl jend mou odpověď a tak jsem ji “postnul” 2x. Ale to nevím jestli bylo připojením nebo něčím jiným. Jinak jsem z telefonu nic divného nezaznamenal.
 
IOS 13.2.+

Mám od dvou lidí hlášeno, že s tímto operačním systémem jim zlobí odpovídání na příspěvky. Nedaří se mi to replikovat (mám mobil s touto verzí, a testováno i na Macovi se Safari - bez problémů). Máte někdo podobný problém? Můžete prosím popsat, co to dělá, přesnou verzi operáku a prohlížeč?

U mne stále trvá. Při označení textu, na který chci odpovídat se dole odpoví klasické "odpovědět", ale nahoře iOS přidá okýnko s "kopírovat,..." A na "odpovědět v tu chvíli nejde kliknout.
 
U mne stále trvá. Při označení textu, na který chci odpovídat se dole odpoví klasické "odpovědět", ale nahoře iOS přidá okýnko s "kopírovat,..." A na "odpovědět v tu chvíli nejde kliknout.

Mobil nebo comp? Nebo obojí? IOS 13.2.3?
 
Mobil nebo comp? Nebo obojí? IOS 13.2.3?

jen mobil, ano 13.2.3.

FE2D954D-DEE6-494E-B39B-74FEE5EFF1FD.png
 
IOS 13.2.+

Mám od dvou lidí hlášeno, že s tímto operačním systémem jim zlobí odpovídání na příspěvky. Nedaří se mi to replikovat (mám mobil s touto verzí, a testováno i na Macovi se Safari - bez problémů). Máte někdo podobný problém? Můžete prosím popsat, co to dělá, přesnou verzi operáku a prohlížeč?
Na iPadu při zvětšení se to rozsypalo, nyní opraveno vše Ok .
 
AHoj,

šlo by přidat tlačítko WITB k profilu, abych mohl jednoduše zjistit, klikem u profilu jamkaře?

V tuto chvíli bohužel ne. Budu muset udělat WITB jinak... v tuto chvíli jsou to vlákna, jak každá jiná, akorát zatříděné pod kategorií fóra "WITB". V minulosti to bylo trochu jinak, ale z technicko/bezpečnostních důvodů jsem to musel převést na běžná vlákna a předchozí řešení z fóra odebrat. Popřemýšlím co s tím, udělám na to samostatné vlákno/anketu, jestli má smysl WITB udržovat/rozvíjet a propojovat.

Me to dela tez ios 13.3
+ @mkopcak: jj, vím o tom problému, nedaří se mi ho zatím opravit, je to nějaký souběh javascriptů, který se projevuje bohužel jen na 19.jamce, prozatím jsem to nenašel, kde to je. Snad zaberou současné opravy, které jsou teď na první lednové dny v plánu. Díky za report.
 
Prosím připomínám se s tímto problémem, stále mi to nefunguje. Děkuji.
 
Prosím připomínám se s tímto problémem, stále mi to nefunguje. Děkuji.

Bohužel nemám zatím opravu, vedu to v patrnosti. Nepodařilo se mi nalézt řešení - neděje se to ani ve všech případech na stejných systémech (a aktualizace fóra i obnova některých souborů na dřívější verze nezabraly).

Takže jsem taky zažádal dříve o pomoc s tímto výrobce software fóra - kteří mě odkazují na další subdodavatele, podobně jako v té pohádce o Slepičce a Kohoutkovi. Tzn. vysalámovali to stejně, jako já. Zaurgoval jsem to a připomněl dnes o level dál také (bohužel to není kritická chyba).

Řeším dál.
 
Upraveno:
@mkopcak, @jan: dnešní aktualizací by měl být problém opraven zlobících "rychlých" odpovědí v IOS 13.2+ opraven. Aktualizovaná knihovna Jquery v jádře. Prosím o potvrzení.
 
@mkopcak, @jan: dnešní aktualizací by měl být problém opraven zlobících "rychlých" odpovědí v IOS 13.2+ opraven. Aktualizovaná knihovna Jquery v jádře. Prosím o potvrzení.

Bohužel, stále to samé.
 
Bohužel, stále to samé.

Ok, to je divné - mně to jde i v té šabloně, co je aktuálně používaná. Tak vydrž, v šabloně, která bude nasazena (právě ji dokončuju) za tu současnou dnes nebo zítra to už funguje (pravděpodobně se mi něco propisuje z nové pro mě i do té současné "používané šablony").
 
Bohužel, stále to samé.

Tak už opraveno. Nová šablona to vyřešila.
Srry za to, že to trvalo tak dlouho.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom