Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Nejde mi přidat video

Radim

Člen fóra
Já hraju rok a stále na to nemůžu přijít rotace linie atd atd přenesení váhy mi nic neříká a hra zevnitř ven už vůbec ne tak aspoň mám tento rok na čem pracovat :)
Nejde mi sem přidat video sakra
 
Nejdou mi přidávat videa ani když si chci udělat svoje vlákno asi blbý formát
 
To @Radim:

Přesunul jsem tvé příspěvky z vlákna Můj švih (mkopcak), kam s největší pravděpodobností nepatří (pokud přeci jen si chtěl nahrát video související se švihem Martina Kopčáka, učiň tak prosím znovu). Domnívám se, že si chtěl nahrát svůj vlastní švih, v tom případě platí následující body:
  1. Každý má zde na Jamce pro svůj švih nové vlákno, samostatné - kde se řeší on a nikdo jiný. Tedy, vytvoř si v kategorii Můj švih své vlákno pod názvem "Můj švih (Radim)"
  2. Videa se NEDAJÍ nahrát přímo na 19.jamku, využij služby třetí strany (ideálně youtube atp.) a vlož na video odkaz. Viz návod pro youtube.
Doplnil jsem i do Pravidel pro danou sekci, nebylo to tam úplně zřetelně napsané.

Více viz tu: Pravidla pro sekci "Můj švih" na 19.jamce - ČTĚTE!

Proč se nedají nahrávat videa na Jamku? Důvody stručně:
  1. zabírají příliš mnoho místa - 10 videí by mohlo být větších, než zabírá nyní Jamka dohromady po 4 letech provozu.
  2. datový tok - pokud více lidí sleduje video umístěné na jamce, díky objemu datového toku videa se "ucpává" linka, zpomalují se vyhrazené zdroje pro Jamku
  3. problémy s formáty a jejich zobrazování - youtube a spol to mají vyřešeno mnohem lépe
  4. užitečný obsah např. v páté minutě, okolo balast, tzn. násobeny problémy 1 a 2
  5. omezení na jednoho uživatele velikosti obsahu - pokud překročí, problém, co se starými videi (při smazání zmizí i z vláken)
Nic z toho není neřešitelné, ale v současné podobě a nákladech na provoz Jamky prozatím možnost nahrávání videí přímo na Jamku není povoleno. Možná v budoucnu, bude-li se více využívat a podaří-li se najít zdroje na řešení výše naznačených bodů. Ale prozatím videa pouze z externích zdrojů.
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom