Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Naše místa na poháry... :)

Tak jsem dostavěl pár poliček…

10983BEA-147B-4E0B-990F-472D4CC281E4.jpeg
7728EFDE-B13E-481F-8426-172765BD8F14.jpeg
64194CC0-DF00-4CC8-8B88-C7106AB052D2.jpeg
6F3FF6EE-B3CB-41E8-9962-1625074EE997.jpeg
 
První sezóna.

Druhá ještě neproběhla. :D:D:D

Ty poličky byly původně na kytky, ale ty začaly být upozaďovány s každým dalším pohárem. Loňská sezóna byla pro mě celkem úspěšná. 21 trofejí (počítám i longesty) z 39 turnajů. Ale už po prvním turnaji, kde jsem si něco odvezla, tak mi bylo vtloukáno do hlavy, že si na to (jako vítězství) nemám vůbec zvykat. :D A že už jsem s tím jako skončila. Pak mi jen říkali, že bych s těmi umístěními už mohla skončit. 🤔:rolleyes:😃

Na novou sezónu se ale necítím připravena. :( Dlouhá zdravotní pauza bez golfu a teď blbinky jako zánět průdušek, takže taky do dneška zas bez golfu. Takže to moc na další poháry nevidím. Vlastně vůbec. :D (U stropu by místo ale ještě bylo! 😅 Jsem v malém bytě... ) Taky ČGK změnila pravidla, nově i single ženy hrají z červených odpališť. (A muži do 15 HCP nově ze žlutých.) Takže si protáhnout rány o takových 20 metrů a bude to v cajku. S tím jsem úplně nepočítala, že to budu "potřebovat", ale asi mě ta délka u longestů bude nově možná trochu štvát a to jsem s driverem dlouhá. Na holku. Na amatéra... Ale má to i své výhody, jak mi řekl kamarád: "Nebudeš potřebovat další poličku!" 🤦‍♀️😂

IMG_3471.png
 
39 turnaju???? 🧐 to je pro me jako jit dobrovolne 39x k zubari na trhani nervu… nechapu 😉
Já na turnaji hraju líp jak normálně. Víc se soustředím, víc mě to motivuje.

Když si jdu zahrát jen tak, tak chci poznat nové hřiště, ale míň se soustředím na svou hru. Na turnaji se soustředím. Mám proto ráda tunaje.
Jen tak hru... tak tu mám ráda nejvíc, když je to hřiště, který neznám a chci ho poznat, jeho krajinu, specifika a tak. Nebo je prostě jen hezký. Ale "nezapnu" si u toho na 100 % mozek, to dělám až na turnaji. :D Tam se soustředím a chci podat výkon. Jakmile dojdu ale do klubovny a sednu, v tu chvíli ho vypnu a je mi to tak všechno jedno už. 😂😂😂 Prostě se najíst a spát. To se mě radši pak na nic neptejte. :D
 
Upraveno:
První sezóna.

Druhá ještě neproběhla. :D:D:D

Ty poličky byly původně na kytky, ale ty začaly být upozaďovány s každým dalším pohárem. Loňská sezóna byla pro mě celkem úspěšná. 21 trofejí (počítám i longesty) z 39 turnajů. Ale už po prvním turnaji, kde jsem si něco odvezla, tak mi bylo vtloukáno do hlavy, že si na to (jako vítězství) nemám vůbec zvykat. :D A že už jsem s tím jako skončila. Pak mi jen říkali, že bych s těmi umístěními už mohla skončit. 🤔:rolleyes:😃

Na novou sezónu se ale necítím připravena. :( Dlouhá zdravotní pauza bez golfu a teď blbinky jako zánět průdušek, takže taky do dneška zas bez golfu. Takže to moc na další poháry nevidím. Vlastně vůbec. :D (U stropu by místo ale ještě bylo! 😅 Jsem v malém bytě... ) Taky ČGK změnila pravidla, nově i single ženy hrají z červených odpališť. (A muži do 15 HCP nově ze žlutých.) Takže si protáhnout rány o takových 20 metrů a bude to v cajku. S tím jsem úplně nepočítala, že to budu "potřebovat", ale asi mě ta délka u longestů bude nově možná trochu štvát a to jsem s driverem dlouhá. Na holku. Na amatéra... Ale má to i své výhody, jak mi řekl kamarád: "Nebudeš potřebovat další poličku!" 🤦‍♀️😂

Zobrazit přílohu 35039
já to říkal hned, že jsi holka šikovná ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom