Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Na ptáky jsme krátký

4FEC1E29-4CE6-4026-88C7-254EE82F8265.jpg


Když jsem si před nedávnem pořídila nový golfový vozík a nadšeně o něm vyprávěla svému tátovi, slíbili jsme si, že ho zavezu na hřiště a že mu ukážu, co je to za udělátko. Odložili jsme to na květen, nechtěla jsem, aby mi tam prochladl. Má už léta. A zdraví takový trochu pochroumaný. A tak jsme jen prohlíželi fotky výrobce a oba jsme se těšili. Můj táta golf nezná a co o něm ví, je jen to, co sem tam utrousím, když se vidíme.
A mojí mamce jsem slíbila, že až se konečně naučím ten švih (a ona mi pořád říká, že je jasný, že se to naučím), tak to natočím na video a doma jí to přehraju. Taky má léta a na hřiště to už prostě nejde... Prostě natočím, jak odpaluju na hřišti a taky, jak patuju. Prostě jí to zdokumentuju.

Když jsem dnes za nimi (zotavená po své anabázi s ramenem) dorazila, otevřel mi táta zabalený jak sněhulák do šály a za ním vykukovala moje drobná maminka. Prý jsem ani neměla chodit, že mě nechtějí nakazit... A mě běželo hlavou, že jsem to já, kdo si nesmí sundat roušku z pusy, protože jsou to oni, kdo je ohrožený druh.
A tak jsme za chvíli rozpačitě seděli u konferenčního stolku a probírali, že moje narozeniny oslavíme, až se to všechno přežene. Jo, sundali jsme si roušky, chtěla jsem jim vidět do obličeje. Chtěla jsem se na ně dívat. A oni na mně.

...

Bůh ví, že jakmile otevřou hřiště, tak tátu popadnu, naložím a odvezu na Černý most a budeme tam někde na volným place mordovat ten vozík a je úplně fuk, co si tam o tom bude kdo myslet.
A že hned, jak to půjde, tak poprosím trenéra, ať to zařídí, jak chce, ale že nutně potřebuji video, kde švihám a patuju na hřišti alespoň trochu tak, jak se má a je vidět, že jsem to já.
A prosím z celého srdce všechny opeřence, co jsou na světě, ať do tý doby, než se otevřou hřiště, nechají tyhle dva ještě na světě. ... prostě ještě chvíli.
A za to slibuju, že už nebudu nikdy nic důležitého odkládat!

Tak nějak těžce prožívám tuhle pandémii, asi nejsem ten správný hrdina. Možná i proto mě napadla ta Ledeckého písnička.

...

Na ptáky jsme krátký
na ptáky jsme malý páky
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom