Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mstětice,31.10.2021,Francouzský den na golfu

Jacques

Nováček
Klub
ČGK
Po dlouhé době jsem navštívil Mstětice.
Počasí se zdálo být v pohodě,a tak jsem se přihlásil na turnaj s honosným názvem:Francouzský den v Mstěticích,to vše bratru za 1590,-Kč...
Název zněl dobře,slibovali svačinu do bagu,oběd po hře a to vše zábavnou formou hry.
Realita?
1x voda + sušenka 3x3 cm a výběr z dvou jídel s bramb.kaší,kohout a hovězí,toť vše.
Nevím jaká voda se pije ve Francii,ani jaká šůša se tam jí,ale vím o jiných svačinkách -bageta - do bagu a možností přípitku třeba vínem?
Po hře nám obsluha nabídla pití,které jsme si posléze museli zaplatit a pro jídlo si hráč došel k švédskému stolu,ale bylo servírované.
Na talíř nám dali 2 - slovy dvě - lžíce kaše,zručně rozetřeli do kraje talíře a doprostřed dali zvolené mikro jídlo.
Polévka prý francouz.cibulačka,která cibuli neviděla- možná, že už nám jim ale ti před námi vybrali,leč půlka turnaje za námi asi byla o hladu.
To vše za 1590,-Kč.....jak to nazvat?Hamižnost?
Na obranu Mstětic je nutno objektivně přiznat,že hřiště v super kondici,velmi rychlé greeny a příjemný maršál.
Jak jsem v klubovně vyslechl,není tento stav s jídlem neobvyklý,spíš standardní a rozhodně jsem nebyl sám,kdo odcházel rozhořčený.
Ale bylo krásně,poznal jsem nové lidi a dobře - výsledek nekomentuji - jsem si zahrál.
Tak zas na dlouhou dobu nashle Mstětice.
Honza
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom