Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mrtvá z golfového hřiště (Daniela Kovářová)

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Majitelka fitness centra Mona Monhartová je jednoho dusného letního odpoledne při hře na golfovém hřišti nalezena mrtvá. Proč a jak vlastně mistryně zdejšího klubu zemřela? Kdo měl motiv a příležitost, aby jí na dohled ostatních hráčů zabil? Šlo o dokonale promyšlený čin, anebo vrah jen využil příležitosti? Vyšetřování se ujímá detektiv, golfem doposud nedotčený - bývalý voják Šimon Hájek, kterému s důkazy pomáhá, ale i komplikuje život vnadná tisková mluvčí golfového hřiště Gábina Rezková.

Rok vydání: 2015
Vydal: Mladá fronta
Formát: 160 stran, 135 x 205 x 17 mm, vázaná – pevná
EAN: 9788020438553
ISBN: 978-80-204-3855-3

Běžná cena: 199 Kč (online 179)
 

Přílohy

  • 9788020438553.jpg
    9788020438553.jpg
    25,8 KB · Zobrazení: 271
Upraveno:
Btw. např. na Alze jako ekniha za 129 (odkaz).

Btw. některé definice ze slovníčku pobavily. Úryvek hned ze začátku, který mě zaujal:

---
Mona se konečně odhodlá k akci. Zvedne hůl do výšky, oči však stále fixuje na míček, od něhož ustoupila přesně na délku hole. Nevnímá blížící se déšť, osobní vůz, jenž projíždí kolem, pracovní problémy ani supy, kteří vždycky číhají nedaleko. Pohyb, který pak její paže a tělo provedou, vypadá jednoduše a ladně a pozorujícímu připomene baletní port de bras. Netuší, že dobrá rána vyžaduje zapojení čtyřiceti osmi svalů, patnáct let intenzivního tréninku, tři golfové trenéry a nespočet sprostých slov, zkažených úderů, času a financí. Díky této množině veličin Mona přesně ví, jakou ze čtrnácti holí zvolit a jak silně udeřit, aby její pohyb byl elegantní i účelný současně.
---

Taky jsem netušil, že 48 svalů. To je jasný, pak. Mám slabinou ve třech z nich :)
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom