Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Motol

Motol tu nemá ještě své místo. Tak když už jsme tam včera hráli... zakládám.

Mně osobně se to líbilo moc, z mnoha důvodů, mám to kousek od domova (bydlím u letiště) a je tam příjemné posezení venku. Jak bylo krásně, tak si dokážu představit tam sedět a krafat cestou z práce domů. Hřiště hodně kopcovité, škoda, že odpaliště nejsou rovná, to by být mohla, tedy. Zbytek mi v členitosti nijak nevadí, naopak, je to pro mě zajímavé vizuálně a pokud člověk hraje slušně v Motole, tak je asi připraven na všechno. Greeny ok, pro mě fajn i ferveje. Trochu obavy z náhodných chodců a aut projíždějících přes jamky. Překvapilo mě, že i když je hřiště v centru města a na kopci, není tam moc hluk z okolí (Zbraslav mi silnicí přijde hlučnější). Takže určitě si tam občas půjdu zahrát.

Cena 600/700(všední den/víkend) mi na Prahu přijde ok. Btw. Host člena po-čt do 15:00 a ne od 13:00 za 200 Kč. To je taky dobré vědět.

Hrací členství - dle webu - http://gcp.cz/clenstvi/
20.000,- vstup, udržovací 8.000,- ročně
 
Upraveno:
Tak když jsi už téma založil, tak taky něco napíšu.
Mě hřiště překvapilo a to hodně. Moc hezké. Nečekal jsem, že to bude tak pěkné.
Jedině snad greeny moc pomalé, takové chlupaté. Ale dle znalých kolegů ve flightu to je výjimka, bývají prý o hodně rychlejší.
Takže za mě palec nahoru, určitě si tam ještě zajedu.
 
Výhoda je, že je v centru města. Hřiště je členité a nelehké (snad na žádném místě hřiště nestojíte na rovině), ale hlavně - velice nebezpečné. Jamky jsou těsně vedle sebe, hrají se proti sobě - především oblast jamek 1, 2 a 9. Hrál jsem tu mnohokrát, vždy záleží na tom, jak hlasitě kdo křičí fore! Už jsem tady koupil jednu do nohy a jednu přímo do bagu, kde to odnesl "jenom" display mobilu... Teď už tam raději nechodím.
 
Včera Motol, hřiště bylo ok, prázdno - před bouřkou. Nicméně kropíci vozidlo vypouští takové pěnové bobky, asi aby věděl, kudy jel... ale hledejte v tom po drivu bílý míček... Nevím, jestli to uvidíte, ale na ferveji co cca 5 metrů takový bílý pěnový chuchvalec.

IMG_20170628_181734.jpg



Jo a z domácích limonád (za 65 Kč s ledem, uf) nedoporučuju Aloe Vera. Podle mě to byl Ananas a ještě hnusnej. Brusinková byla ok.
 
Včera Motol, hřiště bylo ok, prázdno - před bouřkou. Nicméně kropíci vozidlo vypouští takové pěnové bobky, asi aby věděl, kudy jel... ale hledejte v tom po drivu bílý míček... Nevím, jestli to uvidíte, ale na ferveji co cca 5 metrů takový bílý pěnový chuchvalec.

Zobrazit přílohu 1635


Jo a z domácích limonád (za 65 Kč s ledem, uf) nedoporučuju Aloe Vera. Podle mě to byl Ananas a ještě hnusnej. Brusinková byla ok.
jojo, to kape z koncu postrikovacu :)
 
jojo, to kape z koncu postrikovacu :)

Mě to pěkně otrávilo, protože jsem fakt nemohl míček najít a ty chomáče to moc neulehčovaly. Ale pak jsem si řekl, co blbneš, ty a rovnej drive? Koukl jsem pod stromy a byl tam! :)
 
Upraveno:
Včera Motol, hřiště bylo ok, prázdno - před bouřkou. Nicméně kropíci vozidlo vypouští takové pěnové bobky, asi aby věděl, kudy jel... ale hledejte v tom po drivu bílý míček... Nevím, jestli to uvidíte, ale na ferveji co cca 5 metrů takový bílý pěnový chuchvalec.

Zobrazit přílohu 1635


Jo a z domácích limonád (za 65 Kč s ledem, uf) nedoporučuju Aloe Vera. Podle mě to byl Ananas a ještě hnusnej. Brusinková byla ok.
Když zadrajvuješ doprostřed, tak nemáš problém :cool:
 
Hra včera, hřiště v překvapivě dobrém stavu. Natěšen po celkem slušné hře, jsme si chtěli po 13 té hodině dát oběd. Varování nám měla být prázdná hospoda a kuchař a číšník napjatě sledující z terasy můj putt do berdie na 9ce. Restaurace naprostá katastrofa. Personál restaurace arogantní, v kraťasech. Jídlo jako z bufetu na nádraží. ( játra na roštu o síle cca 3mm upražená do bezvědomí ) Na talíř kydnutá tatarka nejspíše Clever a hranolky z mrazáku. Cena 160Kč Varuji.
 

Přílohy

  • Motol.jpg
    Motol.jpg
    103,1 KB · Zobrazení: 508
Tak dneska poprvé v životě na Motole a bylo to celkem fajn, dal bych tomu 8/10. Trošku zmatená slečna na recepci mi chtěla dát slevu 50% jen na první devítku (Hořehledy mají reciprocitu), druhou prý musím platit za plné. Můj argument, že v takovém případě nechci 18ku, ale koupím si dvě devítky, obě s 50% slevou, ji zjevně zaskočil, ale nakonec jsme se domluvili:).

Hřiště i přes panující sucha velmi pěkné, mimo FW moc pěkných míst nenajdete, ale to teď už nikde. Greeny pohledově chlupaté, ale jezdily jak čert, písku v bunkerech plno (vyzkoušeno v podstatě na každé jamce).

Byť jsem zvyklý na kopcovitý terén, tak tady jsem se často pral s postojem a odhadem vzdálenosti. Ale na trénink troubleshotů to bylo super, škoda že se mi ani jeden nepoved:-D
 
Info o Novém indooru z Motola a indoor zimní lize týmů pro 2020.

Pravděpodobně to nebude pro mnohé žádné novinka, ale přeci jen. V Motole jsou od letoška simulátory, myslím, že jsou odkoupené z Erpetu. Ceník za vstup tu https://gcp.cz/cenik/, hodina za 500 o víkendu, a všední dny večer pro nečleny.

Jinak se mi dostala do ruky i pozvánka na zimní ligu družstev, obdobný formát který se konal v Erpetu. Vím, že v minulosti to některé z Jamkařů zajímalo (kryž se hrálo v Erpetu) Cena je za družstvo 5.000 Kč na celou dobu soutěže, hraje se v neděli a v pondělí, rozřazovací kvalifikační kolo už tento víkend, tzn. 11. a 12. Více info viz příloha.

Liga Golf Motol.JPG
 
Byl tam někdo? Líbí se mi že je to kousek ale cena šílená a vypadá to, že tam není posezení, to je podle mě velké mínus.

1578304612541.png
 
500,-Kč/1h je docela pálka.
U nás je cena 350,- Kč/1h a i to není na každodenní hru či trénink.
 
Taky mi to přijde dost, i když je to Praha. V Lípě do 16.00 za 250, do 16.00 do 24.00 za 300, všední nebo víkendy stejně. A bývaly možné permanentky, kde to vyšlo asi o 10% levněji z 250, a bylo jedno v kolik hodin to bylo. Takže v dražších časech byla úspora ještě větší. Letos ještě nevím.
 
Hrací členství na devítku Motol - 9.000 Kč na rok 21. To mi na Prahu přijde velmi slušné. Uloveno na FB.

Motol 21.jpg
 
Dneska poprve. Vyrazil jsem po poledni, hriste puste, prazdne. Takze nebyl problem. Ferveje krasne mekke, gryny pro me prekvapive rychle.
Potvrdilo se, ze krom odpalist nestojite na rovine, teda i gryny jsou rovne. Ale celkem hluk z okoli.
Jamky dost natesno, pres hriste cesta, kde obcas projelo auto.
Ale za 390,- je to fajn, kdyz jste pobliz
IMG_20211014_124128.jpg


IMG_20211014_124500.jpg

IMG_20211014_134124.jpg
 
Náhodou někdo na Motol příští týden na hru? Středa čtvrtek nebo pátek:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom