Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Monitor odpalu a vaše názory

Dík za info ... rozumím tomu správně, že stačí udělat aktualizaci aplikace?
Ano
 
Tak co, napsali jste si už Ježíškovi o PLM? Ne? Tak tady jedno zajímavé porovnání. Bohužel chybí Garmin R10, který k datu recenze nebyl k dispozici. Ale i tak je z čeho vybírat 😉

 
Hodně zajímavé srovnání! Dost mě překvapilo porovnání přesnosti údajů u MEVO a MEVO+, kdy MEVO vychází přesnější. A stejně tak Skytrak vs MEVO+ 🤔
 
Souhlasím, že je velká škoda, že tam chybí R10. Jen asi nerouzumím tomu, proč píšou, že Rapsodo je 1.v přesnosti. Mě podle těch diagramů vychází nejpřesnější Skytrak ???
 
Hodně zajímavé srovnání! Dost mě překvapilo porovnání přesnosti údajů u MEVO a MEVO+, kdy MEVO vychází přesnější. A stejně tak Skytrak vs MEVO+ 🤔
MEVO+ bude mít v dohledné době k dispozici Fusion Tracking, což by přesnost mělo zlepšit, tak uvidíme.
 
Tak nám PGA Show přinesla dva nové „personal launch monitor”y

Konkurence v tomto segmentu houstne 😉

1. Golfzon Wave - cena 2500$

2. Uneekor Exe Mini - zatím prototyp
 
Já "prodal" PRGR a koupil si ve výprojdeji Swing Caddie S300, tak sem na to zvědavý, dle recenzí to měří velmi dobře, má to dokonce vlastní aplikaci, takže to poskytuje nějaký výstup. Zatím bohužel nevyzkoušeno. Mám to primárně na měření vzdálenosti a rychlosti švihu. Včetně pouzdra to vyšlo na 11,8k.
 
Já "prodal" PRGR a koupil si ve výprojdeji Swing Caddie S300, tak sem na to zvědavý, dle recenzí to měří velmi dobře, má to dokonce vlastní aplikaci, takže to poskytuje nějaký výstup. Zatím bohužel nevyzkoušeno. Mám to primárně na měření vzdálenosti a rychlosti švihu. Včetně pouzdra to vyšlo na 11,8k.
Dej vědět, jak to funguje. Já mám zkušenosti s S100 a ta měří přesně ball speed +-1mph (což je dost slušný), ale swing speed je celkem random. Tam jsou odchylky i o +-5mph, což je pak nic neříkající údaj. Jinak carry vzdálenost taky celkem sedí.

Další zajímavost je to, že v nastavení na yds nejsem schopen překonat 300 total (vždy 298, 299), ale když si to přepnu na metry, odpálím a pak dám přepočet na yds, tak už to přes 300 je. To samý ball speed, taky to má jakoby "cap" někde na 165mph.
 
Jestli chceš otestovat carry přes 300y, tak to si budeš muset přijít švihnout sám :)
 
Jestli chceš otestovat carry přes 300y, tak to si budeš muset přijít švihnout sám :)
Zajímal by mě ten swing speed, jak přesně to měří, protože ta S100 je random.
 
Tu měřil dobře ten PRGR radar, prakticky 1:1 s Trackmanem, teď mají novou vylepšenou verzi, tu sem měl původně objednanou ale pak se narazil ve slevě na tu S300.
 
Nezkoušeli jste někdy na ten swing taková ta udělátka, co se nacvákávají na hůl?
 
Nedostatek Skytraku, tj. údaje o holi vyřešen díky Mevo+ s Pro balíčkem 👍

B5FC39E4-B717-49C3-BE1B-694C624932AE.jpeg
 
Mevo+ s Pro balíčkem je opravdu úžasný LM s množstvím dat, které jsou za tu cenu bezkonkurenční 👍
Je to takový „malý Trackman” za skoro desetinu ceny 🙈
Ještě má v průběhu tohoto měsíce přibýt 3D vizualizace dráhy hole (tzv. D-plane). Pak už bude chybět jen údaj o místě úderu na líci hole.
Dnes jsem trénoval překlápění hole a dráhu hlavy hole in-out. Ta okamžitá zpětná vazba je super.

Přikládám záznam s 8i se kterou mi to fakt šlo 🤭

BBEC824A-C3B5-4081-A24E-DA5D80994353.jpeg
2683B734-158F-436D-9CDA-9FAA21EB719E.jpeg
D793888D-124D-45FB-AC05-6F351B53E40C.jpeg
 
Jsem si říkal, ty vole 120 swing speed 8i a ono je to v km/h :)

Já používám jen na délku metry místo yardu, jinak vse v mph, líp se to pak srovnává.
 
Jsem si říkal, ty vole 120 swing speed 8i a ono je to v km/h :)

Já používám jen na délku metry místo yardu, jinak vse v mph, líp se to pak srovnává.
To jsem švihal lehčeji, abych si zafixoval ten správný pohyb. Normálně mám s 8i rychlost kolem 130km/h.

Mohu si zvolit buďto imperiální nebo metrické jednotky, ale pro všechny údaje najednou.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom