Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Molitorov

Skromná veřejná 18tka nedaleko Prahy se sympatickými cenovými podmínkami (za celou 18tku ve všední den chtějí sympatických 500 Kč. Kdyby někdo měl chuť o víkendu, tak je tam fee za 800 Kč), konala se tam první akce 1.jamky, tehdy nás tam bylo 8. Po pěti hodinách hry jsme byli zpátky na recepci a nastal čas na pizzu. Nic jiného k jídlu nebylo, pizza zhruba za stovku, šlo to – byl hlad. Počítání stablů, shrnutí dojmů. Hřiště v Molitorově je přehledné, cena za fee rozumná, žádný velký nával na to, že je to kousek za Prahou. Škoda jen, že jednotlivé jamky jsou si docela podobné – zpravidla lehce nakloněná rovina no a všude ty zatracené stromy - třešně. Což musí být fajn, když zrajou. :)
 
Nejlepsi tresne na svete!
Kdo neochutnal, nevi co jsou to tresne!! :)

Jinak dobre hriste na zacatek. Driving range i z travy. S jidlem tam problem je, neb tam defakto neni restaurace.

Je to me prvni hriste, takze se rad cas od casu zastavim.
 
Ja tam byl jednou a trefil jsem dobu kdy tam bylo milion pampelisek takove ty co se do nich fouka. Bylo to jak by snezilo, fakt neprijemne. Jinak hriste good. Hodne na pohodu.
 
Byl jsem vloni v pozdnim lete v tydnu, abych vybral hru z CGK. Hriste prijemne, ale tvrde, holt moc neprselo, uz bylo po tresnich. Lidi bylo jen par, takze fajn golfovy den. Driving byl taky fajn. Nijak zaludne hriste. Rad se vratim, za tu cenu.
 
Tvrde to tam je, to je dobry point.
 
Já tam byl loni na jaře. Všechno, ale všechno kvetlo. Hlavně ty třešně. První odpal tuším na 13 mi uletěl a co čert nechtěl, rovnou pod ty třešně. A povím Vám, že jsem se hodně rozmýšlel zda nedat raději nový míč. Chce to velkou osobní odvahu pod ty stromy obsypané včelami vlézt a mávat tam holí.
Jinak třešně výborné ...
 
Upraveno:
Byl tam někdo teď? Nevíte v jakém stavu je tráva a tak všechno kolem? Díky
 
byl letos uz nekdo?? jak jsou na tom tresne?? :D
 
Ja pred mesicem, tehdy greeny ve skvelem stavu, jenom na cernaku jezdili rychleji.
Taky jsem tam zahral svuj zivotni vysledek (78)
 
Ja vcera, greeny rychle jak prasa (teda na mna) a to bolo po dazdi a na 1. deviatke este trochen poprchavalo.
Inak ceresne uz zacinaju kvitnut, vcelku to tam bzuci, datelinove pole klasika (nastastie este bez kvetov), len tie odpaliska boli niektore echt rozorane a travou sa od ferveju moc nelisili.
Ale inak super, krasnych 41 stejblov :)
 
Nejdete tam někdo hrát? Jestli ještě kvetou třešně, please, jarní fotku do soutěže!
 
Nejdete tam někdo hrát? Jestli ještě kvetou třešně, please, jarní fotku do soutěže!
Nejkrásnější třešeň je na Líše. Už tak možná jedině kvetoucí jabloně, třešně už jsou po odkvětu.
 
Dnes jsem tam byl
Uz je odkveteno. Ale na hristi je to sama pampeliska . Takze to kvete i jinde :(
Jinak hriste za tu cenu fajn, greeny byly dost tvrde a huste. Nejak mi to tam nesedelo na greenech:(
 
Právě jsem odtud přijel.
Víkendové fee za 600, no nic moc jsem nečekal.
A byl jsem překvapený kvalitou. Greeny rychlé jako prase, záludné, dostal jsem na budku. Ostatní plochy odpovídající ceně, možná lepší než cena. Jak říkal kolega, určitě lepší než Telč nebo Písek za víc peněz.
Tohle hřiště si na nic nehraje, je fajn. Teda dnes na mě bylo nějak dlouhé.
Kafe dobrý, jídlo nic.
Negativa: ráno tam byl turnaj, nikdo nám jaksi neřekl, že v našem teetime se tam budou motat flighty, které šli z desítky. Marshalka sympatická, ale jen před nás nacpala hráče z turnaje. Když jsme pak doslova trpěli za dědkem a dvěma babama, samozřejmě Marshall nikde.
Celkově, proč ne za ty peníze..
 
Jojo, bohužel jsme bez presidenta klubu. Je úplně špatně, když odejdou ti nepraví.... Doufejme, že se na-nic-si-nehrající hřiště a hlavně přátelská atmosféra nezmění. Určitě se přijeďte podívat, v Molitorově je vždycky dobře. Už si to užívám 10 let od jara do zimy včetně. PF
 
Drzim palce a urcite rad prijedu.
 
Narazil jsem na pondělní akci Molitovorova, jeď si zahrát v pondělí - a zaplať za fee, kolik máš HCP.

Pondělní akce!
Přijď si zahrát k nám na Molitorov v pondělí a zaplať právě tolik kolik máš HCP (1hcp = 10 Kč; hcp 10= 100 Kč)
Tato akce platí každé pondělí po celý den. Tuto nabídku může využít kdokoliv a maximální HCP, na který se sleva vztahuje je 40 (pak už platí běžná cena fee 400,-). ‍


http://www.golfmolitorov.cz/zaplat-podle-sveho-hcp/
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom