Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Moje hry: Nová evidence Longest Drive

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Novinka - Moje hry: Nová možnost evidence Longest Drive
V modulu Moje hry je nově možnost u každé hry si zadat Longest Drive (v celých metrech) a číslo jamky, na které bylo zahráno. Kdo nechce využít, má možnost vypnout si v Nastavení. Prozatím v grafech není, podobně jako STB, GIR, FIR atb. Ale řadit podle toho se dá :)


LD+.JPG LD2.JPG


Při NEvyplnění ve výpisu her zůstává prázdné. Vyplnit libovolně, jak si kdo uzná za vhodné - prostě nejdelší odpal první ranou z odpaliště na fervej/green na libovolné jamce, který si chcete uchovat v evidenci a máte ho jak změřit. Dalekonosné bomby mimo fervej grýn se nepočítají :) 🏌️‍♂️

Taková drobná blbůstka. Tak snad udělá radost. ;)
 
Upraveno:
Opravena chyba při zadávání Longest Drive (LD).

Díky špatně zvolenému datovému typu na DB se při zadání vyšší hodnoty jak 255 uložilo právě toto číslo. Testoval jsem to před tím na blbém místě, tak jsem si toho nevšiml. A já doposud nad 255 na vlastní fervej nezahrál. :)

Omluva. Prosím @Jerry a @jumbodedek - dle žebříčku níže vidím, že vás mGolf zbytečně omezoval, upravte si prosím svůj LD. :)

Výstřižek.JPG
https://www.19jamka.cz/mgolf/mojehra/zebricek

---

Btw. padl i k tomu námět, že by bylo hezké sledovat i průměr LD? Nevím, přijde mi to takové nezáživné, i když asi spravedlivé. Tam akorát se blbě odchytává, rozdíl mezi nezadaným LD úmyslně od nezadaným LD proto, že jsem ho nikde netrefil. Možností je brát LD jen u her, kde je vyplněno.

?
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom