Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

mGOLF - dočasně v "rekonstrukci"

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
V souvislosti s nutným updatem fóra 19.jamka viz vlákno je aktuálně rozbitý mgolf (některé funkce a třídy musím přepsat). Průběžně to budu následující hodiny opravovat, aby to v novém prostředí fungovalo. Předpokládám, že dnes a zítra to bude ještě zlobit.

- některé dílčí věci budou nabíhat postupně, pokud se objeví v mGolfu chyba (viditelný error/prázdná stránka/atp), není aktuálně potřeba hlásit, přijde mi automatický report.

Jakmile si budu myslet, že mám na mGolfu hotovo a vše aktualizováno do nějaké standardizované podoby (tzn. vše to hlavní a používané bude vypadat jako dřív), dám sem vědět.
 
Upraveno:
Už by mGolf měl být zase funkční. :)

Myšleno tím, že ve stavu, jako před aktualizací. Omluva. Otestoval jsem to tak před tím tak nějak běžně, ale těch variant používaní a kombinací může být hodně a není v mých silách po večerech prolézt úplně všechno - takže si to při reálném update sesypalo, naštěstí ne na dlouho. Pokud by něco nefungovalo, jak jste zvyklí, dejte mi prosím vědět.

Zároveň může nastat, že se objeví ještě někde zásadní chyba (error) - projevující se bílou obrazovkou a více či méně nesmyslným textem (časem nastavím, aby nebyl vidět ani ten text a bylo tam něco univerzálního typu "Upss, chybka"). O těchto chybách dostávám automatický report s podrobným výpisem, kde se co dělo. :up: Tyhle chyby souvisí zpravidla s tím, že něco v nové verzi "podvozku" (php 8.0) už nefunguje stejně jako předtím a musí se to upravit do nové "blyštivější" podoby - děsný, ale nutný opruz :(

https://www.19jamka.cz/mgolf
 
Upraveno:
Tak nahlášena chyba - a potvrzuji - nejde v některých případech zadat odehraná hra. Hodí to chybu. :(

Opravím v neděli. Dám vědět. Omluva.
 
Tak nahlášena chyba - a potvrzuji - nejde v některých případech zadat odehraná hra. Hodí to chybu. :(

Opravím v neděli. Dám vědět. Omluva.

Mělo by snad jít, vyzkoušejte, kdo má co zadat. Když to hodí tu bílou obrazovku s nějakým errorem, přijde mi výpis chyby, následně opravím. Viditelně jsem 7.12. (viz výše) neodchytil všechno. :(
 
Zkousim zadat dnes hry a ulozi se bez jakekoliv message, bohuzel nejsou videt v systemu

Zkus? Něco jsem teď doupravil, mělo by ti to už jít?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom