Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

MGI ZIP X4

jgiptner

Nováček+
Jméno
Jiří
Přijmení
Giptner
Klub
Bitozeves
Ahoj všem, pod dojmem recenze @requo na vozík MGI X5 bych se chtěl zeptat, zda máte někdo zkušenost s MGI X4. Ten by měl mít to přední kolečko pevné a méně zobrazovaných údajů. Máte ho někdo vyzkoušený? Díky za doporučení, j.
 
Pomohl bych rád, ale jak jako? MGI jsem v ruce neměl..
 
Pomohl bych rád, ale jak jako? MGI jsem v ruce neměl..
já myslel, jestli jsem to třeba nedal na nějaké blbé místo a lepší by to bylo někam jinam.
 
já myslel, jestli jsem to třeba nedal na nějaké blbé místo a lepší by to bylo někam jinam.
Tak to nejsem ten pravej, taky většinou nevím kam. Nicméně, nikdo se neozval, možná tu X4 nikdo kdo to tady čte nemá.
Na hřišti potkávám spíš Navigátory.
Mě osobně přijde otočné přední kolečko teoreticky super (ale nemám s tím osobní zkušenost). U motocaddy ho nemám a ta manipulace když potřebuješ zatočit nic moc. Navíc se pořád povoluje to seřizování aby jel vozík rovně, takže buď šteluju při každé druhé hře, nebo furt trochu někam zatáčí.
Ze zobrazovaných údajů vozíkem mě nic nezajímá, vše mám v hodinkách.
 
Já nebudu mít elektriku dřív jak v 50 letech :)
právě, to už přesluhuju. Ale nevíš o někom, kdo by s tím mohl mít zkušenost? Díky předem
 
Tak to nejsem ten pravej, taky většinou nevím kam. Nicméně, nikdo se neozval, možná tu X4 nikdo kdo to tady čte nemá.
Na hřišti potkávám spíš Navigátory.
Mě osobně přijde otočné přední kolečko teoreticky super (ale nemám s tím osobní zkušenost). U motocaddy ho nemám a ta manipulace když potřebuješ zatočit nic moc. Navíc se pořád povoluje to seřizování aby jel vozík rovně, takže buď šteluju při každé druhé hře, nebo furt trochu někam zatáčí.
Ze zobrazovaných údajů vozíkem mě nic nezajímá, vše mám v hodinkách.
Právě kvůli tomu, že mám hodinky, bych volil tu X4. Díky za reakci, fajn den, j.
 
No, jestli se rozhodujes jsem kvůli tomu, jestli je přední kolečko pevné, nebo ne, tak mi to přijde zanedbatelné - v podmínkách na hřištích v ČR. Cenový rozdíl podle mě, nebo co jsem rychle koukal, je tak cca max deset procent? Podle tabulky níže pak ještě nějaké vzdálenosti fce (podle mě úplně k ničemu). Kolečko pevné nebo otočné - můžeš zablokovat. Takže bych ti poradil - výber si z nich podle barvy. :) který se ti bude víc líbit. Aby s tebou byl co nejdéle. Obojí udělají plus mínus úplně stejnou službu. Koukni na ty příslušenství k tomu, kdo co nabízí. X4 bych se za sebe nebál, pokud se ti líbí. A ty ušetřené 2-3 litry bych věnoval na nějakou hru na pěkném hřišti. 👍

C916A9AD-0CB0-4F02-9097-23E24916197C.jpeg
 
Upraveno:
No, jestli se rozhodujes jsem kvůli tomu, jestli je přední kolečko pevné, nebo ne, tak mi to přijde zanedbatelné - v podmínkách na hřištích v ČR. Cenový rozdíl podle mě, nebo co jsem rychle koukal, je tak cca max deset procent? Podle tabulky níže pak ještě nějaké vzdálenosti fce (podle mě úplně k ničemu). Kolečko pevné nebo otočné - můžeš zablokovat. Takže bych ti poradil - výber si z nich podle barvy. :) který se ti bude víc líbit. Aby s tebou byl co nejdéle. Obojí udělají plus mínus úplně stejnou službu. Koukni na ty příslušenství k tomu, kdo co nabízí. X4 bych se za sebe nebál, pokud se ti líbí. A ty ušetřené 2-3 litry bych věnoval na nějakou hru na pěkném hřišti. 👍

Zobrazit přílohu 32476
díky moc, tomu rozumím :)
 
Já měl Navigator (teď ho zdědil syn) a vzhledem k tomu, že má 2 motory a DO, tak to asi moc srovnat s X4 a X5 nejde.
Jasný, přesto díky.
 
Já nebudu mít elektriku dřív jak v 50 letech :)

Tak se musím přiznat, že ho mám taky. Donutilo mě k nákupu přetěžované koleno, vzal jsem ten úplný základ MGI x4, stál mě 17k.
Poprvé jsem vyjel teď na tom Karlštejně a byla to neskutečná pomoc, splnil přesně to, co jsem očekával, ušetřil mi spoustu sil a hlavně mě nebolelo koleno po hře.

Zatím tedy hodnotím tenhle model velmi kladně. Baterka si s Karlštejnem poradila, po 18j pořád zelená. Je to lehce skladné, do kufru se vejde parádně.

Akorát je potřeba pár věcí dokoupit, je to holátko, min. ten držák na deštník a asi i na tu skorekartu.
 
Tak se musím přiznat, že ho mám taky. Donutilo mě k nákupu přetěžované koleno, vzal jsem ten úplný základ MGI x4, stál mě 17k.
Poprvé jsem vyjel teď na tom Karlštejně a byla to neskutečná pomoc, splnil přesně to, co jsem očekával, ušetřil mi spoustu sil a hlavně mě nebolelo koleno po hře.

Zatím tedy hodnotím tenhle model velmi kladně. Baterka si s Karlštejnem poradila, po 18j pořád zelená. Je to lehce skladné, do kufru se vejde parádně.

Akorát je potřeba pár věcí dokoupit, je to holátko, min. ten držák na deštník a asi i na tu skorekartu.
Nevím, jak jsi vysoký, ale asi bude k tomu držáku na deštník třeba i extender 😉
 
No nakonec se pod něj vejdu já bez problému ale můj deštník se nevejde do držáku, je moc "tučný" o_O
Takže buď jiný nebo přegripovat nějak deštník :)
 
...
Takže buď jiný nebo přegripovat nějak deštník :)
Tak z něj sundej ty omotávky, co tu doporučoval Bohouš 🤭😂
 
Jenom krátká recenze za 3 měsíce používání. Dle manuálu nutno čas od času promazat osy, jinak začnou vrzat, je potřeba pravidelně srovnat přední kolečko, jinak to zatáčí.
Držák na kartu a míčky strašně chrastí, nepoužívám, pokud nejdu na turnaj, do držáku se mi nevešel deštník, je to úzké, budu muset koupit jiný.

Ale celkově spokojenost, za tu cenu plní co má. Baterka ok, skladnost super. Nebál bych se to někomu doporučit.
 
… Dle manuálu nutno čas od času promazat osy, jinak začnou vrzat, …
Stačí jen olej ve spreji, např. WD-40 ;)
 
Držím se návodu :)

Zobrazit přílohu 38166
Takže když si nastříkám boky WDčkem aby se hýbaly a na hlavě si udělám tejp ze stříbrný, abych ji nezvedal, tak se prodloužím a zbavím topinek a krtků?
Tak to je bomba.💣
Nebudu vypadat blbě?:eek:
(v mým věku asi jedno) :up::devil:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom