Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Máte nějakou svoji golfovou chybu?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máte nějakou golfovou chybu nebo nedostatek, kterou si uvědomuje a dlouhodobě s ním pro své hře bojujete? Něco, co víte, že vás brzdí při hře, ale ne a ne se toho zbavit?

Pojďme se svěřit:

- pomůžeme v tom ostatním, že v tom nejsou sami
- přiznání = půlka nápravy za námi
- každý má nějakou chybku :)
 
Slice neboli hezky česky šlajz …
:)
Tak a je to venku
 
Tak abych začal od začátku. Šlajz jak prase driverem 😃, dřeva 3 a 5 v podstatě rovný. Vzdálenost a směr přihrávky železem na green a nakonec patováni. Až na výjimky většinou tři. Hraju rok, moc mě to baví a nevzdávám to 🤣. Nejradši bych jezdil na hřiště každý den 🏌️‍♂️. Teď vážně, pokrok za ten rok je vidět a dobrý pocit z ran je každý den větší 🤩. Jen mě děsí zima, bez golfu to asi nevydržím. Ať se vám daří.
 
Při každém kole nějakou jinou 🙈
Když odstraním jednu, přijde druhá 🤭
 
Mojí největší chybou je kratší příhra do greenu... není to o tom, že zůstanu před greenem, ale z 90% skončím před jamkou...minimální počet ran je na green za jamku....velmi mi pomohla koupě dálkoměru, ale stejně...
O šlajzu driverem psát nebudu, to není největší golfová chyba, to je průser, když to na mě přijde, umí to být čirá frustrace 🙈
 
Na tohle jsou zase dobré hodinky, často hraju tak, že pro návrt na kraji beru metry středu a na střed pro změnu metry konce greenu.

Jinak mě dlouhodobě nejde hra z písku u greenu.
 
Na tohle jsou zase dobré hodinky, často hraju tak, že pro návrt na kraji beru metry středu a na střed pro změnu metry konce greenu.

Jinak mě dlouhodobě nejde hra z písku u greenu.
🤔 kdyz jsem chtěl po trenérovi trénink na hru z písku, tak mi řekl :"my ale budeme trénovat tak, že nebudeš hrát do písku ".
 
Mojí největší chybou je moje velká a dutá hlava :D:D Řekl bych,že ztráta koncentrace je mým největším nedostatkem :rolleyes::rolleyes: Golf miluji.Někdy se nechávám při hře moc rozptylovat krajinou,pohodou ve flajtu,svou nekonečnou ukecaností a radostí z předvedených ran ostatních hráčů. Je to až s podivem,že ač jsem nikdy netrénoval...to je velký nedostatek...dokázal jsem dostat svou hru až na současnou úroveň :cool::cool: Patřím mezi ty borce,co umí zahrát všechny druhy ran co existují :D:D:D:D Bohužel ani nevím,jak se všem těm ranám říká :confused::confused::confused: a hlavně je zahraji vždy,když se to nehodí :D:D:D Závěrem mohu dodat,že pokud budu moci hrát golf s milými a příjemnými lidmi ,bude mi nádherně :):):):up::up::up::cool::cool::cool: Díky Vám všem , že na tom světě jste ;););) Domluvil jsem :D:D
 
Já vlastně žádnou golfovou chybu nemám. Jen se proti mě vždycky něco postaví. To máte hůl, míček, vítr, déšť, horko, zima, strom, keř, potok, jezero, tráva , listí, písek, kamení, vlastní ruce, vlastní nohy, vlastní hlava ... ale jinak všechno dobrý ... 😜👍
 
Mě teď trápí dvě věci:

- neschopnost zahrát na začátek grýnu, většinou míček dopadá k fangli a odjede. Můžu si stokrát říkat, dej menší než změříš a většinou to nefunguje :(
- míření, hrozně to flakám. Zvlast když začnu kazit, tak na to kašlu skoro úplně, a podle toho to dopadá. Je pěkný, že je to rovná dlouhá... Ale když je to do stromu, tak je to k ničemu.

Edit: plus dlouhodobě - krátké čipy z rafu :(
 
Upraveno:
Aktualne mam lehky problem s mirenim rany z tycka. Na drivingu na rohozce to zvladam, ale na hristi je to horsi.
Dlouhodobe s tim souvisi, ze kdyz zamirim a citim, ze to vlastne neni ono, tak neodstoupim, ale zahraju to tam. Proste se mi nechce to znova resit.
 
Zrovna teď bych řekl že dobrý,zpomalil jsem švih, pěkně držím levé zápěstí ( stále díky od léta @doktordee ), ale jak si stoupnu nad míč s driverem tak rudo před očima..:D:D:D:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom