Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HRA MASTERS 2023 - tipovací soutěž - UKONČENO

Stav
Uzamčeno.
Tipovačka je od slova tipovat. Takže bych se vykašlal na načítání a natipoval bych to :D:D:D:D:D
Tak ani AI si neví rady 🤭

Snímek obrazovky 2023-03-20 v 21.07.02.png
 
Překvapuje mě, že nezmínila Scottieho :O :D
Myslím, že má databázi jen do r. 2021 ;)
 
Tipovačka je od slova tipovat. Takže bych se vykašlal na načítání a natipoval bych to :D:D:D:D:D
Víš... tipovat můžeš něco, když máš aspoň představu. 😁 Pokud nemáš představu, tak si můžu leda nějaký jména vymýšlet. 😃😃😃 Musím si zjistit, aspoň v jakých rozmezí se to pohybuje.
 
1. B
2. -5
3. A
4. 1
5. +4
6. A
7. B
8. A
9. 3
10. A
11. 2
12. 68
13. 8
14. B
15. D
16. 1
17. -14
18. LOWRY (To tipnul pes. On je taky z ostrovů, tak bych to moc nebral vážně, asi spíš fandí krajanovi 🤔, ale golf je jediné na co se vydrží v TV dívat).

No a když to zvládnul i pes, tak to Terezko dáš ;):up:. Případně překopíruj to moje - to je skoro tutovka 😀.
 
1 )B, 2) -4, 3) A, 4) 2, 5) PAR, 6) B, 7) A, 8) B, 9) 4, 10) C, 11) 2, 12) 68, 13) 7, 14) A, 15) B, 16) 2, 17) -9, 18) Morikawa
 
Po domluvě s @ligi - nejlepší tipér této soutěže vyjma nehynoucí slávy získá nový ručník 19.jamky z edice Promo 2023. Jako drobná motivace tipovat co nejpečlivěji! Hezkou hru!

PHOTO-2023-02-19-12-33-07-3-510x680.jpg
 
Čekám, jak se ukáží mí favorité na nadcházející jamkovce ;)
Já taky posečkám. Taky z toho důvodu, že kdyby všichni po mně natipovali u odpovědí na otázku ano/ne opačnou odpověď, měli by 100% jistotu, že bude správná:mad:
 
Protože už drtivá většina natipovala a protože - až na dva - jsou stejně všechny tipy tady zveřejněny, tak přikládám pro zajímavost (a třeba i pro @Tereza Harmatová jako inspiraci:D) tabulku, jak to zatím vypadá.
Jinak aniž bych chtěl jakkoli zpochybňovat kohokoli tipy, tak si to radši prosím vše zkontrolujte....jde o hodně (krásný ručník:D)........a u některých otázek jsou slušné rozptyly. Kokrétně č.5 (CUT -4;+4) a č.13 (američané v Top10 0 - 8).
MASTERS - tipovačka přehled.jpg
 
Protože už drtivá většina natipovala a protože - až na dva - jsou stejně všechny tipy tady zveřejněny, tak přikládám pro zajímavost (a třeba i pro @Tereza Harmatová jako inspiraci:D) tabulku, jak to zatím vypadá.
Jinak aniž bych chtěl jakkoli zpochybňovat kohokoli tipy, tak si to radši prosím vše zkontrolujte....jde o hodně (krásný ručník:D)........a u některých otázek jsou slušné rozptyly. Kokrétně č.5 (CUT -4;+4) a č.13 (američané v Top10 0 - 8).
Zobrazit přílohu 35209
Takže úpravy už nejsou možné?
 
Takže úpravy už nejsou možné?
Jsou........ale tak nějak v rámci férovosti. Tzn. pokud se někdo ve spěchu překlepl, spletl ve znaménku nebo nějak špatně pochopil otázku.....není problém, budu mu věřit a jeho tip opravím:)
 
ahoj,
1) A, 2) -5, 3) A, 4) 1, 5) par, 6) B, 7) B, 8) A, 9) 1, 10) A, 11) 3, 12) 66, 13) 6, 14) C, 15) F, 16) 3, 17) -14, 18) C.Smith

:up:
 
Po pečlivém hodinovém zkoumání přidávám svůj tip (abych vůbec porozuměla otázkám). 😃

Den 1.
1) Odkud bude vedoucí hráč po 1.dnu? B/ z USA
2) Jaké bude skóre vedoucího hráče po 1. dnu? -5
3) Kdo bude lépe umístěn po 1.dnu? A) Rahm
4) Kolik Evropanů se dostane 1. den do TOP 10? 2

Den 2.
5) Jakou hodnotu bude mít hranice cutu? +4
6) Projde cutem Phil Mickelson? A/ANO
7) Kdo bude lépe umístěn po 2.dnu? A/Thomas
8) Jak na tom bude obhájce S.Scheffler? A/T10

Den 3.
9) Kolik eaglů zahrají za tři dny Rahm, McIlroy a Scheffler dohromady? 1
10) Kdo bude lépe umístěn po 3.dnu C/ Fitzpatrick
11) Kolik ran bude náskok vedoucího hráče po 3.dnu? 1 rána
12) Jakou hodnotu bude mít nejlepší kolo tzv.moving day? 68

Den 4.
13) Kolik američanů se dostane do konečného TOP 10? 5
14) Který z těchto hráčů z LIV se umístí nejlépe C/ Smith
15) Jak dopadne na Masters Tiger Woods? F/neCUT
16) O kolik ran vítěz porazí druhého v pořadí 1
17) Jaké bude skóre vítěze? 17 pod par
18) Kdo bude vítězem Masters? (jméno) Sam Burns
 
Den 1.
1) Odkud bude vedoucí hráč po 1.dnu? ( A/ z Evropy, B/ z USA, C/ ze zbytku světa)………….. odpověď: C
2)
Jaké bude skóre vedoucího hráče po 1.dnu? ……………………………………….…………….odpověď: -4
3)
Kdo bude lépe umístěn po 1.dnu? ( A/ Rahm, B/ McIlroy, C/ oba stejně)………………………odpověď: B
4)
Kolik Evropanů se dostane 1.den do TOP 10? ……………………………………….……….. ....odpověď: 3
Den 2.
5) Jakou hodnotu bude mít hranice cutu?......................................................................................odpověď: +2
6)
Projde cutem Phil Mickelson ? (A/ANO, B/NE) ………………………………………………….....odpověď: B
7)
Kdo bude lépe umístěn po 2.dnu? ( A/Thomas, B/Spieth, C/ oba stejně)……………………….odpověď: B
8)
Jak na tom bude obhájce S.Scheffler? (A/T10, B/T20, C/T30, D/T40, E/CUT, F/neCUT) ….....odpověď: A
Den 3.
9) Kolik eaglů zahrají za tři dny Rahm, McIlroy a Scheffler dohromady?.......................................odpověď: 2
10)
Kdo bude lépe umístěn po 3.dnu (A/Lowry, B/Hatton, C/ Fitzpatrick) ……………………...... odpověď: B
11)
Kolik ran bude náskok vedoucího hráče po 3.dnu? ……………………………………………..odpověď: 2
12) Jakou hodnotu bude mít nejlepší kolo tzv.moving day? …………………………………….. ...odpověď: 68
Den 4.
13) Kolik američanů se dostane do konečného TOP 10?.............................................................odpověď: 5
14)
Který z těchto hráčů z LIV se umístí nejlépe (A/ D.Johnson, B/ Reed, C/ C.Smith) ………... odpověď: C
15)
Jak dopadne na Masters Tiger Woods? (A/T10, B/T20, C/T30, D/T40, E/CUT, F/neCUT)... .odpověď: D
16)
O kolik ran vítěz porazí druhého v pořadí (tip 0 = play-off) ………………………………….....odpověď: 1
17)
Jaké bude skóre vítěze? ……………………………………………………………………… ......odpověď: -9
18)
Kdo bude vítězem Masters? (jméno) …………………………………………………………. ....odpověď: Sam Burns
 
OK. Jdeme na to. Na jakoukoliv činnost je potřeba mít vlohy, nestačí jen mít znalosti. Musím se přiznat, že já na tipování sportovních výsledků rozhodně talent nemám. Skoro vždy je výsledek přesně opačný. Proto o peníze nesázím, byl bych pouze sponzorem sázkových kanceláří. Sport sleduju hodně a mám možná celkem slušný přehled, ale dám příklad z nedávné doby. Když jsme v kvalifikaci na ME vyhráli nad Polskem 3:1 a já jsem slyšel a četl ty ohlasy, tak jsem byl okamžitě přesvědčen, že v Moldavsku rozhodně nevyhrajeme! Ovšem, kdybych na to vsadil peníze, tak ti naši kluci určitě jasně zvítězili!:p
Neodpustím si k Masters jednu poznámku: věřím že v několika odpovědích bude hrát velkou roli skutečnost, že se v Augustě prodloužila jamka číslo 13!
1) B, 2) 70, 3) B, 4) 3, 5) +6, 6) A, 7) C, 8) B, 9) 3, 10) A, 11) 0, 12) 66, 13) 6, 14) C, 15) B, 16) 0, 17) 280, 18) Cameron Young
( váhal jsem mezi Homa, Zalatoris, Young a zvolil jsem Camerona, který je mi z této trojice nejsympatičtější a určitě se ukáže, že to byla chyba, sympatie do sázení nepatří! )
Jinak vítězství bych nejvíc přál Rorymu a proto ode mě hlas nedostal!;)
 
1) B, 2) -6, 3) B, 4) 2, 5) +5, 6) B, 7) B, 8) A, 9) 3, 10) C, 11) 3, 12) 66, 13) 5, 14) C, 15) E, 16) 0, 17) -14, 18) Justin Thomas.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom