Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
Mám rád 19.jamku i v roce 2024

Wiki Mám rád 19.jamku i v roce 2024

Jj, díky dorazilo. To je moc milé! Ještě jsem na letošek nic nevyhlásil, provedu zítra. Koukám, že se dostáváme už do filmu - kdy budoucnost předbíhá minulost. :)
Když už jsem měla kartu u ruky, tak jsem si řekla, že nebudu čekat na výzvu :). K.
 
ROK 2022

Do roka a do dne... skoro. Tak jako loni: už pár dní tu máme rok 2022 a já se i pro letošek takto hromadně připomínám s možností zaslat dobrovolný příspěvek na chod 19.jamky, českého golfového fóra. Krátce - pokud máte 19.jamku rádi a fandíte jí, pošlete prosím svůj roční, v dobrovolné výši a dle svých možností, příspěvek na údržbu, provoz a rozvoj fóra a souvisejících aktivit - což bohužel není zadarmo a vyjma nutných finančních prostředků na licence software, obslužný hardware atp. stojí každoročně i mnoho člověkohodin práce. 19jamka.cz vám to vrátí. Za všechny příspěvky díky!

To hlavní, co se v poslední době (především koncem roku 2021) na Jamce změnilo, je možno většinou dohledat v kategorii Novinky a oznámení. Rok 2021 byl pak především ve znamení vývoje související osobních statistik v rámci mGolf pro všechny Jamkaře.
  • několik aktualizací jádra software fóra, a s tím související úpravy, přechod na php 8.0/8.1
  • pravidelná obsahová údržba, rozvoj vláken, problémy s přístupy, opravy chyb a funkčnosti, miliony drobností... atp.
  • vývoj a poměrně mohutný rozvoj souvisejícího mGolf - odehraná hřiště v ČR/SR, evidence vlastní hry, žebříčky, statistiky, více viz samostatný příspěvek
  • podpora a úprava levnygolf.cz, příprava na propojení s Jamkou...
Cílem je samozřejmě fungovat dál a udržovat a pokud možno rozvíjet a rozšiřovat komunitu kolem 19.jamky.
Více info o možnosti příspěvku viz úvodní příspěvek tohoto vlákna: https://www.19jamka.cz/threads/mam-rad-19-jamku.1545.



- Odkaz pro zaslání dobrovolného příspěvku na rok 2022 -
https://eshop.19jamka.cz/produkt/mam-rad-19-jamku-2022/



Pro logo v patičce fóra a firemní podporu Jamky a jejich aktivit mě prosím kontaktujte pomocí soukromé zprávy, případně na email info@19jamka.cz.

Přeji všem... i letos samé dobré rány!
Michal Šatal
@Admin
 
Upraveno:
Děkuju Ti. Jsi jedním z nich... i letos sis našel chvilku a podpořil 19.jamky!

🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♂️

...jedním z celkem 30 Jamkařů, kteří během týdne (podobně jako loni) od středeční výzvy podpořilo na letošek 19.jamku. Paráda!

Tiger Woods Win GIF


Díky, došlo, potěšilo. Pomůže. :up:
Michal

---
PS: Kdyby ještě někdo chtěl Jamku a její provoz pro letošek podpořit, tak je to možné tu https://eshop.19jamka.cz/produkt/mam-rad-19-jamku-2022/. Více info úvodní příspěvek vlákna. Vždy došlý příspěvek pomocí soukromé zprávy potvrdím, jakmile dorazí. Za všechny příspěvky v jakékoli výši díky. Cením si toho.
 
Dá se příspěvek poslat bez vyplňování všech těch údají v košík/pokladna? Nejde jen QR kód, nebo prostě číslo účtu? Možná blbě hledám. Já prostě nesnáším účty na e-shopech.
 
Dá se příspěvek poslat bez vyplňování všech těch údají v košík/pokladna? Nejde jen QR kód, nebo prostě číslo účtu? Možná blbě hledám. Já prostě nesnáším účty na e-shopech.

Jde. :)

Číslo účtu je: 2300348753/2010 (fio banka)
Prosím v takovém případě o vložení přezdívky do poznámky pro příjemce, jinak nepoznám, od koho to je.

QR platba.JPG

---

Doplnil jsem to i do úvodního příspěvku. Díky!
 
Upraveno:
Jde. :)

Číslo účtu je: 2300348753/2010 (fio banka)
Prosím v takovém případě o vložení přezdívku do poznámky pro příjemce, jinak nepoznám, od koho to je.

Zobrazit přílohu 28373

---

Doplnil jsem to i do úvodního příspěvku. Díky!
Super pro nás lenochy. Příspěvek na cestě.
 
Jde. :)

Číslo účtu je: 2300348753/2010 (fio banka)
Prosím v takovém případě o vložení přezdívky do poznámky pro příjemce, jinak nepoznám, od koho to je.

Zobrazit přílohu 28373

---

Doplnil jsem to i do úvodního příspěvku. Díky!
Pozdě:D.....už jsem absolvoval tu abnabázi na e-shopu, kde mi to navíc nevzalo nevím proč platbu kartou (všude jinde - a že těch nákupů bylo vzhledem k vánocům hafo - v pohodě). Takže podnět pro příští rok...:)
 
Jde. :)

Číslo účtu je: 2300348753/2010 (fio banka)
Prosím v takovém případě o vložení přezdívky do poznámky pro příjemce, jinak nepoznám, od koho to je.

Zobrazit přílohu 28373

---

Doplnil jsem to i do úvodního příspěvku. Díky!
Prosím zachovej QR kód i do budoucna, nejlepší způsob platby;) já si kartu vždy povoluji na jednotlivý nákup, trochu opruz, ale má to své bezpečnostní důvody ;) QR kód je super rychlý :up::up::up:
 
Diky za QR kod, taky se hlasim za zachovani naporad :) - mas to tam a at jamka vzkveta :)
 
@Ferrry: Pořád není pozdě. Na tohle vlastně není nikdy pozdě. Děkuju. :)

---
Pro letošek se našlo už 45 Jamkařů, kterým Jamka a její chod za to stojí - všem jsem poslal potvrzení došlého příspěvku s poděkováním pomocí soukromé zprávy sem na Jamku, snad jsem na nikoho nezapomněl. Osobně mě tato podpora těší moc, jednak že minimálně chod (pravidelné licence, virtuální server, pluginy atp) není díky těmto příspěvkům už ztrátový a za druhé: je to i určitý závazek vždy sebrat trochu síly a energie, když je zrovna golfově okurková sezóna a je tu trochu mrtvo. Tak to tak nějak nakopne a povzbudí. I když průběžně letos přes zimu hodně energie se cpalo do rozvoje mgolf a ještě bude. Nesmím ale zapomenout poděkovat i těm, co jsou na fóru aktivní a sdílí užitečné informace, případně rady ostatním. Bez vás by to taky nešlo. Uvědomuji si i tuto pomoc a díky i za ni. :up:

PS: Každý, kdo přispěl, budete mít o 2 rány v průměru na jedno kolo méně, než kdybyste nepřispěli = tzn. pořád je možné přispět :p
 
Upraveno:
ROK 2023

Nový rok, nová žádost. Tak jako loni, předloni a i předchozí léta: už pár dní tu máme rok 2023 a já se i pro letošek takto hromadně připomínám s možností zaslat dobrovolný příspěvek na chod 19.jamky, českého golfového fóra. Krátce - pokud máte 19.jamku rádi a fandíte jí, pošlete prosím svůj roční, v dobrovolné výši a dle svých možností, příspěvek na údržbu, provoz a rozvoj fóra a souvisejících aktivit - což bohužel není zadarmo a vyjma nutných finančních prostředků na licence software, obslužný hardware atp. stojí každoročně i mnoho člověkohodin práce. 19jamka.cz vám to vrátí. Za všechny příspěvky díky!

Trocha skládání účtů za uplynulý rok: že ani rok 2022 nebyl úplně pasivní, co se týká rozvoje a údržby dokládají vlákna novinky jak pro 19.jamku, tak přidružený projekt mGolf a jeho novinky - osobní golfové statistiky pro všechny Jamkaře. Stručný výcuc:
  • postupně několik aktualizací jádra software fóra 19.jamky, a s tím související úpravy (2.2.8 -> 2.2.12, php 8.0 -> 8.1)
  • pravidelná obsahová údržba, rozvoj vláken, problémy s přístupy, opravy chyb a funkčnosti, miliony drobností... atp., přidána možnost WIKI stránek
  • vývoj a poměrně mohutný rozvoj souvisejícího mGolf - herní statistiky, editace hry po jednotlivých jamkách, PAR šablony ČR/SR hřišť, rychlé náhledy na odehrané hřiště, automatický eklektik ze všech odehraných her, možnost sdílení Golfu se svými přáteli, lokalizační mapa hřišť...
  • podpora a úprava levnygolf.cz...
Cílem je samozřejmě fungovat dál a udržovat a pokud možno rozvíjet a rozšiřovat komunitu kolem 19.jamky. A držet to v podobném "nezávislém" duchu dál.
Více info o možnosti příspěvku viz úvodní příspěvek tohoto vlákna: https://www.19jamka.cz/threads/mam-rad-19-jamku.1545.


Odkaz pro zaslání dobrovolného příspěvku na rok 2023
https://eshop.19jamka.cz/produkt/mam-rad-19-jamku-2023/

Případně přímou platbou:

Číslo účtu je: 2300348753/2010 (FIO banka)
Prosím v takovém případě o vložení přezdívky do poznámky pro příjemce, jinak nepoznám, od koho to je!

jamka2023-QR.jpg

Pro logo v patičce fóra a firemní podporu Jamky a jejich aktivit mě prosím kontaktujte pomocí soukromé zprávy, případně na email info@19jamka.cz.

Přeji všem... i letos samé dobré rány a pohodu jak na hřišti tak i mimo!
Michal Šatal
@Admin
 
Upraveno:
Rád bych takto veřejně poděkoval všem, co přispěli na Jamku. Každému z přispěvatelů jsme poslal vždy po obdržení příspěvku i samostatné poděkování jako potvrzení - tak pokud náhodou nedorazilo, prosím, ozvěte se mi, ať vše zkontroluji. Od letošní výzvy Mám rád 19.jamku cca před 10 dny podpořilo Jamku svým příspěvkem celkem 34x🏌️‍♂️samí kluci, btw. pro holky asi tak atraktivní nejsme, tam zatím 0x🏌️‍♀️- musím na tom nějak zamakat ;).

Každopádně děkuji - 19.jamka tímto má minimálně technicko/licenčně zajištěný provoz i na letošek. :up:

Pokud i vám, dalším, přijde Jamka nějakým způsobem atraktivní a máte zájem na tom, aby se nadále rozvíjela a třeba i obsahově zkvalitňovala: prosím, přispějte. Více info viz letošní výzva: Mám rád 19.jamku.
 
Rád bych takto veřejně poděkoval všem, co přispěli na Jamku. Každému z přispěvatelů jsme poslal vždy po obdržení příspěvku i samostatné poděkování jako potvrzení - tak pokud náhodou nedorazilo, prosím, ozvěte se mi, ať vše zkontroluji. Od letošní výzvy Mám rád 19.jamku cca před 10 dny podpořilo Jamku svým příspěvkem celkem 34x🏌️‍♂️samí kluci, btw. pro holky asi tak atraktivní nejsme, tam zatím 0x🏌️‍♀️- musím na tom nějak zamakat ;).

Každopádně děkuji - 19.jamka tímto má minimálně technicko/licenčně zajištěný provoz i na letošek. :up:

Pokud i vám, dalším, přijde Jamka nějakým způsobem atraktivní a máte zájem na tom, aby se nadále rozvíjela a třeba i obsahově zkvalitňovala: prosím, přispějte. Více info viz letošní výzva: Mám rád 19.jamku.
Holky mají aktuálně jiný starosti. Jsi v pořadí, předsedo. Nepruď.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom