Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
Mám rád 19.jamku i v roce 2024

Wiki Mám rád 19.jamku i v roce 2024

ROK 2021

Do roka a do dne... skoro. Tak jako loni: už pár dní/týdnů tu máme rok 2021 a já se i pro letošek takto hromadně připomínám s možností zaslat dobrovolný příspěvek na chod 19.jamky, českého golfového fóra. Krátce - pokud máte 19.jamku rádi a fandíte jí, pošlete prosím svůj roční, v dobrovolné výši a dle svých možností, příspěvek na údržbu, provoz a rozvoj fóra a souvisejících aktivit - což bohužel není zadarmo a vyjma nutných finančních prostředků na licence software, obslužný hardware atp. stojí každoročně i mnoho člověkohodin práce. 19jamka.cz vám to vrátí. Za všechny příspěvky díky!

To hlavní, co se v poslední době (především koncem roku 2020) na Jamce změnilo, je možno většinou dohledat v kategorii Novinky a oznámení. Zhruba takto:
  • 2x upgrade serveru na vyšší zátěž a s tím související úpravy
  • několik aktualizací jádra software + významná změna začátkem prosince, překlady všeho do češtiny
  • nově přidáno hodnocení hřišť, nové vyhledávání, vylepšení soukr. zpráv, redesign homepage + typografie a vůbec celého ovládání, nové tržiště...
  • pravidelná obsahová údržba, pravidla komunikace, opravy chyb, miliony drobností... atp.
  • + vývoj souvisejícího MůjGolf - odehraná hřiště v ČR/SR, evidence hry...
Cílem je samozřejmě fungovat dál a udržovat a pokud možno rozvíjet a rozšiřovat komunitu kolem 19.jamky.
Více info o možnosti příspěvku viz úvodní příspěvek tohoto vlákna: https://www.19jamka.cz/threads/mam-rad-19-jamku.1545.


Odkaz pro zaslání dobrovolného příspěvku na rok 2021
https://eshop.19jamka.cz/produkt/mam-rad-19-jamku-2021/


Pro logo v patičce fóra a firemní podporu Jamky a jejich aktivit mě prosím kontaktujte pomocí soukromé zprávy, případně na email info@19jamka.cz.

Přeji všem... i letos samé dobré rány!
Michal Šatal
 
Upraveno:
Michale, po loňských komplikacích
jsem příspěvek poslal přímo na
Fio banku.
 
Děkuju Ti. Jsi jedním z nich...

🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♂️🏌️‍♂️🏌️‍♀️🏌️‍♂️

...jedním z celkem 30 Jamkařů, kteří během týdne od pondělní výzvy podpořilo na letošek 19.jamku. Paráda!

Bál jsem se, že horší doba na žádost o příspěvek na Jamku se nedá pro letošní rok najít. Uznávám, chce to talent. Na druhou stranu - špatná doba je teď vlastně furt a těžko si vybírat... Ale my se nedáme! Máme společný nejkrásnější koníček, jsme mnohdy přátelé, a věřím, že i díky Tobě tomu bude Jamka napomáhat i letos. S přidanou odmašťovací silou občasného extra-citrónu!

Díky, došlo, potěšilo. Pomůže. :up:
Michal

---
PS: Kdyby ještě někdo chtěl Jamku a její provoz pro letošek podpořit, tak je to možné tu https://eshop.19jamka.cz/produkt/mam-rad-19-jamku-2021/. Více info úvodní příspěvek vlákna. Vždy došlý příspěvek pomocí soukromé zprávy potvrdím, jakmile dorazí. Za všechny příspěvky v jakékoli výši díky. Cením si toho.
 
Upraveno:
Děkuji, posláno. Sice po deadline, ale prošlo to. ;)

Super, díky. Žádný deadline samozřejmě není. Je praxe několika let ukázala, že po prvním týdnu už občas přijde sem tam něco. Ten "hlavní nával" je pryč. holt, rychlá doba... I tobě díky, jsi 31. 🏌️‍♂️ :)
 
Doufám, že jsem první, posláno :D. Děkuju na za Jamku, vždycky mě pobaví i poučí. K.
 
Doufám, že jsem první, posláno :D. Děkuju na za Jamku, vždycky mě pobaví i poučí. K.

Jj, díky dorazilo. To je moc milé! Ještě jsem na letošek nic nevyhlásil, provedu zítra. Koukám, že se dostáváme už do filmu - kdy budoucnost předbíhá minulost. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom