Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Mám HCP....a co teď?

sirsvasek

Nováček+
Ahoj všem, jsem úplný nováček, který akutálně neví, kudy kam...rád bych začal jezdit turnaje, HCP jsem dokončil minulý týden.

Otázka teď zní, moc teď nevím, kudy se vydat...cílem je, abych mohl jezdit turnaje, musím být registrován v nějakém clubu?

Moji vizí je jezdit po republice, zkoušet všemožná hřiště, zlepšovat se, zkoušet turnaje, proto se mi členství v clubu, kde jsem dělal HCP (Hostivař), příliš nevyplatí.

Koukal jsem na ty Pyšely...tam mi to připadá fajn cenově. Máte někdo obdobnou zkušenost, kdy jste začal a najednou nevěděl, kudy kam?

Zároveň hledám parťák a/y na společnou hru (Praha, střední Čechy)

Díky za rady!
Honza
 
Ahoj,
ano. Na zacatku je to celkem normalni stav. Pysely clenstvi je prima, pripadne CGK ci cokoliv, kde nejsi vazan.

Jinak na turnaje muzes bez problemu sam, netreba chodit s nikym. Jen si vyhlidni idealne ty, co jsou trosku delane pro tvou HCP kategorii.
 
Vítej na jamce! Pro tyhle začátky a seznamování se s hrou a pohybem po hřišti (to se moc na kurzech neprobírá) jsou ideální hcp dny. Za naší jamku ti samozřejmě doporučím naše Sunset pondělky na Zbraslavi. [emoji6] Jsme tu vesměs milí a přátelští. "Průvodce" se tam určitě nějaký najde. Třeba já. [emoji41]
 
A abys mohl jít turnaj na úpravu hcp tak musíš být registrovaný. V jakémkoli klubu.
 
Vítej na jamce! Pro tyhle začátky a seznamování se s hrou a pohybem po hřišti (to se moc na kurzech neprobírá) jsou ideální hcp dny. Za naší jamku ti samozřejmě doporučím naše Sunset pondělky na Zbraslavi. [emoji6] Jsme tu vesměs milí a přátelští. "Průvodce" se tam určitě nějaký najde. Třeba já. [emoji41]
Ahoj, děkuji za uvítání.
Jo, sice jsme pohyb probírali, ale určitě se toho ještě hodně mohu naučit. Zbraslav je ok a pondělí ještě více super :)
Jak taková akce probíhá? Promiň, že se tak ptám, jen těch informací je pro mě děsně moc nových a trochu mi trvá, než to všechno pojmu, proto se mi cokoli takového hodí.
 
A abys mohl jít turnaj na úpravu hcp tak musíš být registrovaný. V jakémkoli klubu.
Jasně, díky. Hledám aktuálně nejvhodnější klub pro registraci. Koukal jsem, že např. na té Zbraslavi je za 1000,- na rok basic členství, které má registraci na ČGF....
 
Jasně, díky. Hledám aktuálně nejvhodnější klub pro registraci. Koukal jsem, že např. na té Zbraslavi je za 1000,- na rok basic členství, které má registraci na ČGF....
Tohle členství abys mohl hrát turnaje úplně stačí. Patří k těm levnějším. Ovšem bez extra výhod navíc. Ta dražší mají pak třeba levnější míčky na driving, volné hry nebo levnější fee na domácím či spřáteleném hřišti. Nabídek je mraky. Dobré je, že můžeš mít vícero členství. Takže pak zvážit co kdy kde bys využil. Jinak na Zbraslavi je možné vyřídit na místě. Snad i v pondělí před turnajem. Ale to si případně ověř po telefonu. A pak už se stačí přes server čgf nebo teetime přihlásit na vybraný turnaj. [emoji5]
 
Tohle členství abys mohl hrát turnaje úplně stačí. Patří k těm levnějším. Ovšem bez extra výhod navíc. Ta dražší mají pak třeba levnější míčky na driving, volné hry nebo levnější fee na domácím či spřáteleném hřišti. Nabídek je mraky. Dobré je, že můžeš mít vícero členství. Takže pak zvážit co kdy kde bys využil. Jinak na Zbraslavi je možné vyřídit na místě. Snad i v pondělí před turnajem. Ale to si případně ověř po telefonu. A pak už se stačí přes server čgf nebo teetime přihlásit na vybraný turnaj. [emoji5]
Děkuji! Ve finále jsem trochu prohledal forum a asi půjdu do ČGK. Líbí se mi ta síť, kde mohu hrát :)
Cenově vyjde na stejno. Driving nepotřebuji, mám Multisport a na tu chodí do Hostivaře na treninkové plochy, kde je neomezené množství míčů. Doporučuji případně další :) Je to tam bez časového limitu...

Registraci na ČGF zatím nemám, myslím, že bez toho se ani najde na turnaje zatím přihlašovat...mám jen papír o zkoušce od trenéra ..
 
Já bych teď osobně na začátek zvolil kvůli registraci základní členství cgk. Taky tisíc. Kvůli dokupum. Pokud mas možnost sem tam jít i ve všední den, tak to mas za jednu dvě hry zpátky - výběr z vice hřišť. A časem uvidíš - povýšit, nebo jinam za kamenným členstvím. Ale pro co poznání více hřišť - podle mě dobra volba.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom