Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Magstrike

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Z naivity, že to bude mít smysl a přinese výsledky, stále docela nadstandardně trénuji. Na čipování mám plácek za zahradou (na zahradě bůhvíproč nesmím). Na patování koberec. Driving trénuji s pomocí SkyTrak, ale problém mám s podložkou na svůj soukromý driving. Zkoušel jsem takové ty levné podložky, o kterých prodejci píšou, že mají obrovskou výdrž. Ty už mi do domu nesmí a ti lháři, co to prodejcům nakukali by zasloužili za uši. Nakonec jsem si koupil několik gumových podložek pod pračku a přetáhnul přes ně umělou trávu z Breno a když jsem jí rozdrbal tak jsem ji vyměnil. Protože už jsem ale věkem poněkud vyběhlý z módy, občas to pociťuju na kloubech. Dostal jsem se tedy do svízelné situace. Levným podložkám už jsem nevěřil a drahé mi přišli předražené vzhledem k tomu, že si ani trochu nejsem jistý, že by mým kloubům jakkoliv ulevili. A jak jsem tak bezradně surfoval, přemítajíc, zda si mám koupit další kus koberce v Breno a podložit ho něčím měkčím než je guma pod pračku jsem objevil magstrike (http://magstrike.nl/home/). Je to sice ještě mnohem předraženější než běžné drahé podložky, ale po pár dnech váhání jsem se rozhodl přeci jen do toho jít (zdraví máme jen jedno).

Na internetu jsem se dočetl, že váží 70 kg. Nechtělo se mi tomu věřit ale je to tak. Přivezli mi to Toptransem na paletě. Je to hlavně těžký gumový základ. Působí velmi robustně a odolně. Podložky na postoj a odpalování se do toho volně vkládají. Odpalovací se zajišťuje proti případnému posuvu těmi oranžovými gumovými pásy. První zkušenosti jsou výborné ... drbance nebolí.😜 Zatím jsem na ní trénoval dohromady cca 3 hoďky a vypadá netknutá. To se o žádném z předchozích pokusů nedalo říci ani po půl hodině. Po čase podám referenci.
 
Krasa! My co bydlime v radovce kde je zahrada 6x10m tak si o tom muzeme nechat jenom zdat :) Jsem rad, ze se mi vejde bag nekam dovnitr, vozik uz ma misto v zahradnim domecku :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom