Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Levný Golf.cz - golf bazar, inzerce zdarma

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
levnygolf - logo.png

Golf bazar, inzerce zdarma
https://www.levnygolf.cz


LevnýGolf.cz je oblíbená golfová inzerce fungující nepřetržitě na českém internetu od roku 2008. Zaměřena čistě na golfové hole, vybavení a příslušentví. Za tu dobu zde byly inzerovány desetitisíce nabídek, proběhlo tisíce uskutečněných a úspěšných obchodů mezi prodávajícími a kupujícími. Inzerce je pro běžnou soukromou inzerci bezplatná (do 5ti aktivních inzerátů).

Vybrané vlastnosti
  • pc a mobilní plnohodnotná verze webu
  • stovky aktivních a aktuálních golfových inzerátů
  • automatická expirace neaktuálních inzerátů (60 dnů)
  • jednoduché vkládání inzerátů pomocí internetu
  • pokročilé možnosti třídění, filtrování a řazení inzerátů
  • možnost nastavení hlídačů na libovolný filtr
  • mnohaletá stabilní návštěvnost stovek českých a slovenských golfistů denně
  • pro běžné použití zdarma (do 5ti aktivních inzerátů)
  • upozornění na novou reakci, možnosti zveřejnění/nezveřejnění telefonu...
Prodáváte své golfové vybavení? Zkuste to na levném golfu. Nikde jinde si toho více zájemců nevšimne. :)

4720-212623473abf3560879411bfffc02be9.png 4721-0fb353e6987d3cb71c0f3d5dbb81084b.png 4723-252831fa7dff5abc83e7f7cd45d6dcf1.png 4724-05746fe696d4ddae08b208ad82fa9a26.png


OBSAHOVÉ STATISTIKY LEVNÉHO GOLFU (5.2018)

4725-9d36e161dadd9d28d7e943c022dd9560.png 4726-55dd67a36095616a1ef462e0901510a3.png


PŘEHLED NÁVŠTĚVNOSTI (2008 - 2018)

4727-303042d6c361c89bc32a265502bac7cb.png
 
Upraveno:
Přidal jsem LevnýGolf.cz jako samostatnou vizitku, v podstatě přesunul to jen v rámci 19.jamky do jiné části webu - jako samostatný projekt. Btw. aby to nebylo jen tak, tak kdyby zajímala někoho čísla, jak se levnému golfu daří, tak tady je květen 2018.

Celkové statistiky - 5.2018.PNG Průběžné statistiky - 5.2018.PNG
 
Po dlouhé době oprava na levnygolf.cz

Koncem minulého týdne jsem dostal podnět, že na levnem golfu se ve snaze o zviditelnění vlastních inzerátů našlo pár vykuku, kteří aktualizují svůj inzerát skorem každý den, tak, aby se dostal na první místo. No a to jít nemělo. Byla to chybka (kdo ví, jak dlouho to tam tak bylo), opraveno. :)

Takže aktualizace inzerátu, resp. jeho obnovení je možné po 30ti dnech (přichází i výzva emailem). Do té doby opravy textu, ceny atd. opraví inzerát, ale nehodí ho na začátek.

Je to první podnět k levnemugolfu za letošní rok. A ještě takto konstruktivní, prima.
 
Po dlouhé době oprava na levnygolf.cz

Koncem minulého týdne jsem dostal podnět, že na levnem golfu se ve snaze o zviditelnění vlastních inzerátů našlo pár vykuku, kteří aktualizují svůj inzerát skorem každý den, tak, aby se dostal na první místo. No a to jít nemělo. Byla to chybka (kdo ví, jak dlouho to tam tak bylo), opraveno. :)

Takže aktualizace inzerátu, resp. jeho obnovení je možné po 30ti dnech (přichází i výzva emailem). Do té doby opravy textu, ceny atd. opraví inzerát, ale nehodí ho na začátek.

Je to první podnět k levnemugolfu za letošní rok. A ještě takto konstruktivní, prima.
Toho jsem si všimla, protože levnogolf projíždím pravidelně a tyhle opakující se inzeráty mě štvou. Tedy v poslední době je jich čím dál více. Takže super úprava, která to omezí.
 
Tip na feature: Inzerát bych TOPovat nechal, ale jen za předpokladu, změní-li se cena směrem dolů o 10% (možná 15%) a více.
 
Tip na feature: Inzerát bych TOPovat nechal, ale jen za předpokladu, změní-li se cena směrem dolů o 10% (možná 15%) a více.

Taky mě to už napadlo, vázat to nějak na cenu. Uvidím. Možná by to mohl být dobrý směr. Na druhou stranu - po 30ti dnech se aktualizuje, pokud ho inzerent chce prodloužit. Trochu se v tomto případě obávám u některých inzerentů cíleného pokusnictví typu: nastřelím cenu, abych mohl poté dvakrát o 10 procent snížit atd. V minulosti jsem se i setkal s cíleným opomenutím nuly, tzn. nižší řád... atd.

Chvíli ponechám současnou úpravu (opravu) a tvůj návrh určitě zvážím. Jak říkám, nepřijde mi to špatný nápad.
 
Po dlouhé době oprava na levnygolf.cz

Koncem minulého týdne jsem dostal podnět, že na levnem golfu se ve snaze o zviditelnění vlastních inzerátů našlo pár vykuku, kteří aktualizují svůj inzerát skorem každý den, tak, aby se dostal na první místo. No a to jít nemělo. Byla to chybka (kdo ví, jak dlouho to tam tak bylo), opraveno. :)

Takže aktualizace inzerátu, resp. jeho obnovení je možné po 30ti dnech (přichází i výzva emailem). Do té doby opravy textu, ceny atd. opraví inzerát, ale nehodí ho na začátek.

Je to první podnět k levnemugolfu za letošní rok. A ještě takto konstruktivní, prima.

Chtěl jsem se zeptat (zas tak moc obsah inzerátů na levnémgolfu nesleduji, resp. sleduji to z celkového pohledu chodu, než konkrétních osob, pokud není eskalovaný zpravidla už nějaký průser) - projevila se ta oprava k lepšímu, nebo se začalo ve větší míře projevovat nějaké jiné "nežádoucí" chování mezi inzerenty?
 
Chtěl jsem se zeptat (zas tak moc obsah inzerátů na levnémgolfu nesleduji, resp. sleduji to z celkového pohledu chodu, než konkrétních osob, pokud není eskalovaný zpravidla už nějaký průser) - projevila se ta oprava k lepšímu, nebo se začalo ve větší míře projevovat nějaké jiné "nežádoucí" chování mezi inzerenty?
Ahoj určitě se to zlepšilo. Aktuálně mi přijde, že tam nikdy niž nedává každý den to samé :)
 
Aktuálně mi přijde, že tam nikdy niž nedává každý den to samé :)

Hele, určitě je chyba ve mě - dneska mi bylo v práci řečeno, že vlastně nemám poslouchat, co se říká, ale mám si domýšlet co se tím myslí a že se něco domluvilo, schválilo, není vlastně to, co se chce...a tak.

Tak se pro jistotu zeptám - prosimtě, co si tou druhou větou myslel? Pochopil jsem slova, ale unikl mi celkový smysl toho, co ta věta znamená :)
 
Hele, určitě je chyba ve mě - dneska mi bylo v práci řečeno, že vlastně nemám poslouchat, co se říká, ale mám si domýšlet co se tím myslí a že se něco domluvilo, schválilo, není vlastně to, co se chce...a tak.

Tak se pro jistotu zeptám - prosimtě, co si tou druhou větou myslel? Pochopil jsem slova, ale unikl mi celkový smysl toho, co ta věta znamená :)
Já to po sobě nepřečetl a je to jak když píše masabo :D Tak promin :D Mělo tam být, že aktuálně tam již není každý den nový inzerát se stejným zbožím :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom