Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jiné Koukalová golfistkou?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
zdroj: http://www.golfextra.cz/detail/3197/koukalova-konci-s-biatlonem-chce-uspet-v-golfu

"A jelikož konec roku vybízí k bilancování i střádání plánů do budoucna, rozhodla se Koukalová k radikálnímu kroku. Pokud bolest v nejbližších týdnech neustoupí a start na olympiádě bude ztracen, vymění lyžařskou výbavu za golfovou. "Už delší dobu s tím koketovala. Přeci jen, každý má radši teplo, než zimu. Jiné sporty, kde je zapotřebí velká fyzická zátěž, kvůli lýtkům nepřipadaly v úvahu. A tak si nakonec pro svou druhou kariéru vybrala golf," řekl nám zdroj detailně obeznámený se situací."

Tak že by ženský český golf byl obohacen?
 
Moc se mi to nezdá :/, nenašel jsem ji v PGA a žádný záznam nemá dokonce ani na cgf - to je jak kdyby si vzala olympijské sporty, náhodně si jeden vybrala, protože tam může hezky vypadat, a tak tam vyhraje zlatou placku?!?
 
Moc se mi to nezdá :/, nenašel jsem ji v PGA a žádný záznam nemá dokonce ani na cgf - to je jak kdyby si vzala olympijské sporty, náhodně si jeden vybrala, protože tam může hezky vypadat, a tak tam vyhraje zlatou placku?!?

Na druhou stranu, pokud to není kachna, což samozřejmě být může, tak by to mohl být docela zajímavý tahák. Určitě divácky vděčnější, než vstup Šebrleho a jeho golfové působení. A hezky se na ní kouká!
 
Upraveno:
S Gábinou jsem měl tu čest mluvit v létě a golfové hole zatím měla v ruce jen párkrát. Petr Koukal hraje občas amatérsky a na větší hraní díky svým aktivitám nemá čas. Stejně tak to bude i u Gábiny. Díky těm všem nadacím, které podporují jistě nebudou mít na pořádné hraní čas.

A navíc jí to podle jejich slov moc nešlo. Ale znáte ji -- všechno co řekne musí člověk podělit nebo vynásobit 3 X.
 
Silvestrovský článek! :D:D:D Neříkejte, že jste to byť jen chvíli, brali vážně!:D
 
Je to kachna - to je jasný. Jako před lety když Honza Železný hodil v JAR 105 metrů:):):)
 
Silvestrovský článek! :D:D:D Neříkejte, že jste to byť jen chvíli, brali vážně!:D
Já to tedy rozhodně vážně beru. :up: Michal by jí mě zlanařit na 19.jamku ... :p:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom